بوریس جانسون گفته است که این کشور به 'حرکت' – چون دومینیک کامینگز به وضوح نمی خواهد

"اکنون زمان آن است که به حرکت" بنابراین گفت: بوریس جانسون. "در این کشور می خواهد ما را به حرکت می کند." او نمی

توسط SALAMNEWWS در 8 خرداد 1399

"اکنون زمان آن است که به حرکت" بنابراین گفت: بوریس جانسون. "در این کشور می خواهد ما را به حرکت می کند."

او نمی خواست این کشور ، اگر او انجام داده بود او را در پیدا کردن همان چیزی است که هر رای گیری شرکت پیدا کرده است بیش از بیست بار در شش روز است که آنچه در این کشور می خواهد به حرکت نمی کند اما برای Dominic کامینگز به اخراج و پس از آن به حرکت بسیار سریع اما که جانسون انجام نشده.

زمانی که اسکاتلند افسر ارشد پزشکی پیدا شد با شکستن قوانین از مستند اسکاتلند نقل مکان کرده بود در عرض حدود نه ساعت. آن را نقل مکان کرد و در این لحظه افسر ارشد پزشکی را مناسب و معقول است و در نقل مکان کرد.

اما به عنوان شما لازم نیست که یک NHS ردیابی نرم افزار که کار نمی کند می دانم که جانسون است که هنوز یافت می شود در همان نیمکره به عنوان چیزی مناسب و معقول آن است که در حال حاضر افراد دیگر تقصیر که ما اجازه داده نشده است به حرکت می کند.

ظاهر می شود از طریق لینک ویدئو به مجلس عوام رابط کمیته و به دنبال مانند یک گل کلم شده است که رشد در تاریکی این عدم حرکت رو به جلو که برای او و هیچ کس دیگری است که 100 درصد مسئول بود نه آنچه ملت می خواستند و شد در حال حاضر به سرزنش دیگران.

"مردم می خواهند ما را به کنار گذاردن حزب سیاسی نقطه به ثمر رساند و قرار دادن منافع ملی و اولین," او گفت:.

به این دلیل که آنها اشتباه توسط lockdown قوانین, داشتن شده است به صورت گذشته نگر خم به جای Dominic کامینگز چشم تست درایو پایین بود به همه اما جانسون و کامینگز.

"وقتی آنها چیزی جز سیاستمداران squabbling و مجادله آن است که هیچ جای تعجب است که آنها احساس اشتباه," او گفت:.

چرا که در حال حاضر زمان را به حرکت در. من موفق به انجام کار درست و همه مریض و خسته از شما به من گفتن به آن را انجام دهد. شما می دانید من آن را انجام نمی, بنابراین جلوگیری از رفتن در مورد آن.

این مشکل با narcissists. هر چند که ممکن است احساس مانند بوریس جانسون هیاهو و سرزنش انحراف استراتژیک است, آن را در واقع ممکن است یک وضعیت پزشکی است. گسل همیشه باید دروغ با شخص دیگری.

چیزی که آن زمان به حرکت به جدید تست و ردیابی برنامه که در حال حاضر به طور رسمی راه اندازی شد. از آن خواهد شد "دنیای ضرب و شتم" بوریس جانسون گفت: قبل از روشن که آن را "جهان ضرب و شتم" رتبهدهی نشده است, اما از آن خواهد شد "در چند روز". روشن نیست که چرا جانسون است و اصرار بر آن را با عنوان دنیای ضرب و شتم زمانی که مردم با خوشحالی دامان تا هر چیزی که به سختی کاربردی است.

اما این نوع دری وری سخن گفتن مردم با زمانی که آنها لازم نیست که یک ایده واقعی در سر خود را. دیدن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, البته, اما همچنین Johnson, مبارزه یک مبارزه انتخاباتی است که در آن همه به او وعده می تواند به "بریتانیا بزرگترین محل در جهان برای زندگی".

شش ماه هنوز به تصویب نرسیده و تمام کشورهای جهان را در بر داشت خود را در رقابت در یک مبارزه عادلانه به شکست همان ویروس "بزرگترین محل در جهان برای زندگی" در حال حاضر دارای بالاترین مرگ و میر در اروپا و یکی از بالاترین سرانه در جهان, بنابراین اجازه دهید فقط آن را به عنوان پیشرفت کار در حال حاضر.

وقتی تست و ردیابی برنامه برای اولین بار اعلام شد, در یکی از جانسون بسیاری از فیشر قیمت من اولین دولتمرد آدرس به ملت او توضیح داد که چگونه آن را اجازه می دهد مقامات بدانید که در آن موضعی شیوع این ویروس رخ داده و به سرعت افزایش یا کاهش اقدامات در پاسخ.

که برنامه زنده است, به عنوان در حال حاضر. آنچه مایه تاسف است, اگر چه, این است که به جای کامینگز صلیب کشور ماجراهای تعدادی از اعضای جانسون دولت از حمل و نقل به وزیر جوامع کار رفته در تلویزیون به توضیح است که در واقع بر خلاف آنچه که هر فرد در کشور اعتقاد بر آن بود که همیشه خوب به رانندگی در سراسر کشور در جستجوی مناسب ترین نوع از مراقبت از کودکان حتی اگر شما را تا پایان از آن استفاده نمی شود.

و آن را نیز خوب اگر هر دو شما و همسر شما فکر می کنید شما احتمالا تا به حال coronavirus در آن زمان است. و اگر شما پس از آن نیاز به آمبولانس تماس بگیرید و خودتان را به بیمارستان, به عنوان کامینگز را انجام داد, افشای آمبولانس کارگران و کارکنان بیمارستان به این, پس از آن نیز هیچ مشکلی. اگر شما انجام این کار و سپس شما در حال "انجام کار درست".

پس از آن مطرح یک یا دو مشکل برای جهان-beatability از جانسون تست و ردیابی برنامه. آن را باید به جهان ضرب و شتم.

جهان کنونی فروشان در حال آلمان و کره جنوبی اما حتی آنها ممکن است در تلاش برای پیاده سازی این نوع از تست و ردیابی برنامه ای است که ما نیاز داریم. ما را به خر خر کردن و تعطیل محلی شیوع بیماری در همان زمان به عنوان گفتن پدر و مادر به درایو 250 مایل در سراسر کشور در اولین لمس یک سرفه.

در یک نقطه ایوت کوپر توضیح داده شده به نخست وزیر که "شرایط استثنایی" کامینگز در بر داشت خود را در که است که می گویند نداشتن ترجیح اعضای خانواده نزدیک به دنبال پس از کودکان استثنایی همان شرایط با آن مواجه هستند 25 درصد از پدر و مادر است.

و که در آن 25 نفر در حال حاضر در آزادی به انجام استثنایی چیزی که جانسون ساخته شده است که جز به اجازه استثنایی کامینگز را انجام دهد.

آن این است که او را مجبور به گفتن کوپر برای جلوگیری سیاسی نقطه به ثمر رساند. بله بله فقط آن را بسته و آغوش جانسون نام تجاری منحصر به فرد از استثنایی.

هیچ کس هنوز مطمئن شوید که چه چیزی است. تمام بریتانیا نشان داده شده است که استثنایی زیر و کامینگز نظارت است preventably در حال مرگ است. و یا به عنوان نخست وزیر می گویند زمان به حرکت در زمانی قبل از زمان خود را به انجام این کار.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن