بوریس جانسون می دهد قوی ترین اشاره در عین حال که دو متر حکومت می تواند آرامش قبل از بارها بازگشایی در جولای

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط SALAMNEWWS در 27 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

بوریس جانسون داده است او را قوی ترین اشاره در عین حال که بریتانیا دو متری اجتماعی فاصله حکومت می تواند آرام در زمان برنامه ریزی شده 4 جولای بازگشایی بارها و رستوران ها گفتن مضطرب کسب و کار: "سازمان دیده بان این فضا چرا که ما کاملا شما را بشنود."

صحبت که روزانه در خیابان داونینگ coronavirus جلسه آقای جانسون اذعان کرد که این ویروس هنوز مورد ضرب و شتم اما اصرار داشت که انگلستان در حال حاضر "را برگردانیم".

او گفت که شناسایی و توسط دانشمندان بریتانیایی از یک درمان برای رمان بیماری ارائه شده "اولین chink نور" در نبرد برای غلبه بر coronavirus.

آقای جانسون بستری او بود که تحت فشار شدید برای کاهش دو متر حداقل فاصله در حال حاضر مورد نیاز در انگلستان گفتن این جلسه از او خواسته شد در مورد آن "تمام وقت".

PM توسط شده اند لابی نه تنها کسب و کار بلکه توسط تعدادی از وزرای کابینه به تلاش شرکت ها فرصتی برای بازیابی خود را کتک امور مالی در طول اوج فصل تابستان در حالی که پزشکی و علمی مشاوران احتیاط او را به راش حرکت می کند که می تواند جرقه یک تازه سنبله در عفونت.

تجارت بدن بریتانیا مهمان نوازی هشدار داده است که دو متر حکومت را به خطر تعداد زیادی از مشاغل با کاهش درآمد در بارها و رستوران ها به یک غیر قابل تحمل 30 درصد از سطح نرمال در حالی که یک متر را takings تا 70 درصد از هنجار اجازه می دهد آنها را به شکستن حتی.

و در مجلس عوام حزب محافظه backbencher آقا دزموند Swayne خواست PM برای کاهش نیاز هشدار که زمان اندازه گیری "شبیه یک شیرین کاری توسط 1984's Junior ضد جنسیت, لیگ" و گفتن او گفت: "مطمئنا یک حیاط است که بیش از کافی است."

در پاسخ به آقای Swayne آقای جانسون گفت که او "مصمم به زندگی را به عنوان آسان که ممکن است برای ما خرده فروشان برای ما در صنعت مهمان نوازی" اما افزود: "ما باید مطمئن شوید که ما این ویروس به طور کامل تحت کنترل قبل از اینکه ما را تغییر دهید که او می خواهد."

اما صحبت های بعد از آن در خیابان داونینگ او به روشنی اشاره است که این قانون را می توان کاسته به زودی اگر سطح عفونت در کشور همچنان به کاهش و وعده داده است که او را "بگو بیشتر" در مورد آرامش, اجتماعی, فاصله, قوانین, قبل از 4 ماه جولای.

در حالی که شواهد باقی مانده است که دو متر فاصله است "موثر" در جلوگیری از گسترش آقای جانسون پیشنهاد کرد که این امر کمتر مربوط به شیوع این بیماری در جامعه کاهش می یابد.

"این نظر من است و من فکر می کنم به طور فزاینده ای گسترده در نظر است که به عنوان ما می توانید از شماره های پایین و میزان عفونت در این کشور و سپس آماری احتمال هر یک از ما در واقع بودن در کنار کسی با کروناویروس – آیا از دو متر یا یک متر و یا هر چه فاصله – پایین رفتن تمام وقت" گفت PM.

او افزود: "ما در حال نگه داشتن آن را تحت بررسی ثابت و همانطور که ما افسرده اعداد ما به عنوان کاهش بروز من فکر می کنم ما همچنین می خواهید یک مورد قوی برای مرور آن دسته از اقدامات را به عنوان به خوبی.

"و من امیدوارم که قادر به انجام این کار است. من می ترسم می گویند ما نمی تواند آن را انجام دهد و در عین حال – ما نیاز به ادامه به پیشرفت است."

آقای جانسون گفت: "ما در حال گرفتن وجود دارد. من می دانم که مردم بسیار بیمار در این مورد ما در حال ساخت تا آنجا پیشرفت که به عنوان ما می توانیم. سازمان دیده بان این فضا چرا که ما کاملا شما را بشنود."

دوازده هفته پس از گفت که انگلستان ارسال خواهد coronavirus بسته بندی در عرض 12 هفته ظ گفت که اقدامات انگلیسی ها در حال ذخیره ده ها هزار نفر از زندگی و وی معتقد است که در حال حاضر "ما در آینده از طریق آن".

او گفت: در این کنفرانس مطبوعاتی گفت: "ما باید تبدیل جزر و مد در آن ما هنوز در نهایت آن را شکست داد. این واقعیت مواجه هستیم اما من فکر می کنم مردم کاملا حل شود به ضرب و شتم این و من می توانم به شما اطمینان دهم که ما خواهد شد."

مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel, است که درک می شود یکی از این مقامات در ادامه به ترجیح می دهند دو متری قاعده ساخته شده روشن است که این تصمیم در تغییر بود قضاوت تماس برای سیاستمداران است.

"دو متر است امن تر از یک متر است, اما آن را نه مطلق آن را نسبی و بدیهی است که نزدیک شما ریسک آن است به طوری که آن را یک خطر است."

او گفت: گام های دیگر برای کاهش خطر شامل حال side-by-side, بازگشت به عقب در یک فضای تهویه مناسب و پوشیدن چهره پوشانده اند.

Sir Patrick افزود: "در زمان وجود دارد که در آن این می تواند تغییر و شواهدی از دوره های پس از آن می تواند اساس یک سیاست و تصمیم گیری در چه فاصله مناسبی است که باید موظف و یا قرار دادن به جلو به عنوان قانون به دنبال دارد.

"من فکر نمی کنم دو متر است که برخی از مرتب کردن بر اساس از مطلق قطع است که هرگز تغییر."

با دفتر آمار ملی انگلیس در حال حاضر تخمین زده می شود که حدود شش نفر از 10000 نفر در انگلستان coronavirus "شما می توانید ببینید احتمال این می شود بسیار کم است و بنابراین شما می توانید شروع به فکر کردن در مورد راه شما می توانید مدیریت از راه دور در شرایط خاص", گفت: آقا پاتریک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن