بوریس جانسون رو واکنش پس از دور انداختن تعهد به حفظ کلر مرغ را از سوپر مارکت ها

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط SALAMNEWWS در 16 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

بوریس جانسون مواجه است یک واکنش برای فرار از تعهد به نگه داشتن ما کلر مرغ را از سوپر مارکت ها تحت فشار آمریکا مذاکره کنندگان در پست-Brexit ایران.

حزب محافظه backbenchers هشدار داد دولت در یک شورش در این موضوع در حالی که رفاه حیوانات گروه ها و احزاب مخالف متهم بوریس جانسون از امتناع "ایستادن به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن" و "فدا کردن استانداردهای غذایی" در نام یک معامله تجاری.

خیابان داونینگ حاکی از روز پنج شنبه که واردات کاهش-آمریکایی استاندارد مواد غذایی بودند در حال حاضر در جدول در مذاکرات واژگونی یک دیرینه وعده.

به تازگی به عنوان ژانویه ترزا ویللیرس سپس محیط کار تصریح کرد که "ما نمی خواهد وارد کلر مرغ" – اما پس از آن ما تجارت روسای فشار قرار داده و در بریتانیا به تغییر موقعیت خود را پیشرو دولت برای تغییر رویه.

در حالی که خود دولت بهترین سناریو می گوید توافق با آمریکا منجر به یک افزایش به اقتصاد فقط 0.16 درصد از تولید ناخالص داخلی عدم امضای چنین معامله خواهد بود بسیار شرم آور سیاسی برای بوریس جانسون که ارائه شده تا به این ترتیب به عنوان بخشی از جایگزین برای عضویت در اتحادیه اروپا.

سیمون Hoare یک حزب محافظه کار MP که یکی از 22 محافظه کاران که رای علیه دولت به دفاع از انگلستان استانداردهای غذایی در آینده معاملات تجاری در ماه گذشته گفت: مستقل: "اگر این خبر وحشتناک درست است آن را افسرده آن را به عنوان یک مربی و اسب از طریق تضمین های داده شده توسط مجلس عوام و چه از حزب محافظه کار مانیفست حزب گفت: در ماه دسامبر.

"بسیاری از همکاران نیست رای برای اصلاح به دلیل آن تضمین دولت. وزیران در برای قراضه در این یکی. افکار عمومی روشن است در این موضوع: دیدن آنها رفاه حیوانات به عنوان مهم است."

Greenpeace UK, مدیر اجرایی, جان Sauven همچنین دولت را متهم به شکستن تعهدات خود را در مورد این مسئله.

"بارها و بارها این دولت وعده داده است ما رفاه حیوانات و مواد غذایی استانداردهای نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان تراشه چانه زنی به wangle یک معامله تجاری با آمریکا و در عین حال این چیزی است که آنها در حال حاضر پیشنهاد" او گفت:.

"بهترین راه برای حمایت از این تدابیر است به ممنوعیت محصولات ساخته شده با نقض آنها. هنگامی که شما اجازه می دهد این اصل است که آن را خوب به فروش این بحث محصولات در انگلستان شما به طور موثر اعلام فقیر شیوه های کشاورزی که استانداردهای ما به معنای محافظت در برابر."

وزیران گفته می شود برای دادن دسترسی به بحث ما محصولات غذایی است که همچنین شامل هورمون-تغذیه گاو و محصولات تحت درمان با 82 مختلف آفت کش ها ممنوع, در اتحادیه اروپا, اما اعمال تعرفه های آنها را برای محافظت از بریتانیا بر اساس کشاورزان از رقابت.

تحت اصطلاح "دو تعرفه" سيستم در نگاه آمریکایی کشاورزی اجازه داده می شود برای فروش در بریتانیا و حتی اگر آنها را مطابق با همان استانداردهای تولید به انگلیسی کشاورزان – به عنوان طولانی به عنوان آنها پرداخت تعرفه.

برخی از وزرا مانند رایگان-بازاریاب لیز خرپا می خواهید برای رفتن بیشتر دیلی تلگراف گزارش – و به تدریج کاهش این تعرفه به صفر بیش از 10 سال به کشاورزان زمان برای تنظیم به حالت عادی.

"چه کسی تضمین می کند که وزرای نمی خواهد پایین تر از تعرفه های بعد از آن تحت فشار از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ما صنعت لابی گفت:" صلح سبز را آقای Sauven.

"ما باید یک سالم تر و امن تر سیستم غذایی است که خوب است برای مردم انگلستان کشاورزان و سیاره – و این مخالف آن است."

در پایان ژانویه به, وزیر امور خارجه مایک Pompeo در زمان به رسانه های بریتانیا به توضیح است که موضوع دسترسی برای آمریکا تولید مواد غذایی برای ما مهم بود ،

"ما نیاز به باز و صادقانه در مورد رقابت. ما نیاز به مطمئن شوید که ما نمی با استفاده از ایمنی مواد غذایی به عنوان یک نیرنگ به تلاش و حمایت از یک صنعت خاص," او گفت: پیش از این بریتانیا تغییر سیاست.

دولت آمریکا نیز رسما نظر کشور از مبدا برچسب مانعی برای تجارت نشان می دهد آن است که به احتمال زیاد به فشار برای چنین شیوه به طور غیر قانونی در یک توافقنامه تجارت آزاد. این امر آن را غیر ممکن است برای مصرف کنندگان به بگویید که آیا محصول خود را به حال شده است از منابع ما.

ما در وزارت تجارت می گوید که "همواره نگرانی" در مورد کشور مبدا برچسب در سازمان تجارت جهانی که به ویژه به دلیل "پتانسیل به نفع انتخاب کشور و تاثیر آن بر ایالات متحده-صادرات".

سام لاو, یک عضو ارشد در مرکز اصلاحات اروپا و متخصص در تجارت بین المللی نشان می دهد که آن را اجتناب ناپذیر بود که بریتانیا را به زمین بر استاندارد مواد غذایی اگر می خواست آن را یک معامله با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

"آن همواره مورد بوده است که اگر بریتانیا به امن یک توافقنامه تجارت آزاد با آمریکا در آن شما نیاز به پیدا کردن یک راه از دادن امریکا آنچه در آن می خواهد که آن را می آید به کشاورزی و استاندارد مواد غذایی گفت:" مستقل.

"فقط گفت: 'هیچ' هرگز یک گزینه و اگر این گزارش در اینجا دقیق دولت در بحث نقل مکان کرد به 'چگونه' انگلستان با ظرفیت ما در این موضوع به جای "اگر"."

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo هشدار داد انگلیس بیش از این موضوع را در اواخر ماه ژانویه پیش از تغییر در سیاست (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

لیبرال دموکراتها تجارت سخنگوی سارا تنها گفت: "محافظه کاران نخواهد ماند تا به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, حتی اگر آن را به معنی به خطر انداختن خود ما استاندارد مواد غذایی. نخست وزیر مجبور شده است برای رفتن به عقب در کلمه خود را دوباره و این بار عواقب آن را بر روی میز برای همه برای دیدن.

"ما می دانستیم که از این لایحه تجارت که این دولت محافظه کار تعیین شد قادر به ایجاد هر معامله تجاری آنها دوست دارند هر کس آنها را دوست دارم و با هیچ پاسخگویی. در حال حاضر ما می دانیم چرا.

"همه وعده های خود را در مواد غذایی استانداردهای زیست محیطی حمایت و بیمه خدمات درمانی هستند بی معنی و بدون لازم است مجلس بررسی به نگه داشتن آنها را به حساب.

"نومیدی از دولت محافظه کار به دست آوردن هر آنچه که معاملات آنها می توانند در هر هزینه تنها بیشتر نشان می دهد که چقدر آنها را کاهش جایگاه ما در صحنه جهانی است."

یک سخنگوی دولت گفت: "بریتانیا مشهور است برای آن بالا و محیط زیست, ایمنی مواد غذایی و رفاه حیوانات استانداردهای.

"ما شده اند روشن است که در همه ما مذاکرات تجاری – از جمله با ما در دور اول مذاکرات – که ما را تضعیف می کند ما بالا داخلی حفاظت از محیط زیست و حیوانات و رفاه و ایمنی مواد غذایی استاندارد با تضمین در هر گونه توافق بریتانیا کشاورزان همیشه قادر به رقابت بپردازند."

ملی کشاورزان اتحادیه گفت: همان پرسش است که "انگلستان تولید کنندگان خوشحال تولید به استانداردهای بالا, آنها در حال حاضر تولید به و می خواهم برای ادامه به انجام این کار است".

این سازمان می گوید: موافقت نامه های تجارت نباید اجازه واردات مواد غذایی که غیر قانونی خواهد بود برای تولید در انگلستان و که آن را می خواهد مستقل کمیسیون تنظیم به نقد و بررسی موافقت نامه های تجاری.

پرسید که آیا قول می دهم به نگه داشتن کلر مرغ, کردن, انگلستان, صفحات, باقی مانده است, نخست وزیر و سخنگوی رسمی تنها می گویند: "موقعیت این است که انگلستان تصمیم می گیرید که چگونه ما تنظیم و حفظ خود ما استانداردها و مقررات و ما روشن شده است که ما نمی خواهد سازش در بالا ما استانداردهای ایمنی مواد غذایی و رفاه حیوانات.

"انگلستان مواد غذایی تنظیم کننده ادامه خواهد داد به ارائه مشاوره به اطمینان حاصل شود که تمام واردات مواد غذایی مطابق با آن استانداردهای ایمنی بالا."

Kierra جعبه مبارز در دوستان زمین گفت: "بالا تنظیم انگلستان واردات استانداردهای هرگز فقط در مورد نگه داشتن کشاورزان شناور آن را در مورد اصول زیست محیطی. آن را یک فرصت برای دولت به ارائه خود ادعا می کند که انگلستان را بالا مجموعه جهانی برای بازگرداندن طبیعت و ضرب و شتم آب و هوا اضطراری است.

"در حال حرکت به یک تعرفه مبتنی بر رویکرد باعث می شود آن را روشن است که برای دولت این است که در مورد اقتصاد و کمی برای انجام با محیط زیست ما است. با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اضطراب برای یک معامله ای که باز می شود تا انگلستان به محیط زیست آسیب رساندن واردات آن به ویژه نگران کننده است که وزیر امور خارجه لیز خرپا به نظر می رسد قصد کنارگذاشتن هر اقتصادی بازدارنده در یک دهه.

"این باعث می شود آن را حتی بیشتر مهم است که انگلستان مجموعه یک تعهد روشن به حفظ این استانداردها در اولیه قانون و یا ما می توانید به تماشای استاندارد بودن داد و ستد در مذاکرات است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب