بوریس جانسون را انکار می کند پلیس ملاقات کرد 'نهادی نژادپرستانه' پس از سیاه و سفید MP سحر باتلر توسط افسران کشیده شد

بوریس جانسون از پلیس متروپولیتن دفاع کرده و پس از کشیدن ماشینحامل یک نماینده سیاه پوست، پیشنهادهای «نژادپرستان

توسط SALAMNEWWS در 20 مرداد 1399

بوریس جانسون از پلیس متروپولیتن دفاع کرده و پس از کشیدن ماشینحامل یک نماینده سیاه پوست، پیشنهادهای «نژادپرستانه» را رد کرده است.

نخست وزیر گفت پلیس باید با "انصاف و برابری" عمل کند پس از اینکه داون باتلر افسران را به پرونده سازی نژادی متهم کرد.

او گفت که این نیرو اذعان کرده بود که اشتباه کرده است و باید "به انجام هر کاری که می توانند ادامه دهد" تا نشان دهد که آنها در خدمت هر بخش از جامعه بودند.

اما در این مورد پرسید که آیا او با خانم باتلر موافق است که این سرویس "نهادی نژادپرستانه" است، سخنگوی رسمی نخست وزیر گفت: "نه، من فکر نمی کنم PM که نگاه پلیس متروپولیتن را.

"The Met, like police forces across England and Wales, are working very hard حل مسائلی مانند جرم و جنایت چاقو و مواد مخدر."

دبیر سابق سایه برابر مسافر در بی ام و رانده شده توسط یک دوست بود، زمانی که آنها توسط پلیس در هاکنی، شرق لندن، در آخر هفته متوقف شد.

خانم باتلر که از این برخورد فیلم برداری کرده بود، گفت تصمیم به کشیدن ماشین به بیش از "بدیهی است که پروفایل نژادی" است، و اضافه کرد که پلیس "نهادی نژادپرست" بود.

رهبر حزب او سر Keir Starmer گفت : تمام ادعاهای پروفایل نژادی باید "بسیار جدی گرفته شده" توسط پلیس کلان شهر.

خانم باتلر در پاسخ به نظرات آقای جانسون گفت: "مشکل این است که در حال حاضر هر بخش از جامعه با انصاف و برابری خدمت نمی شود.

پلیس نه در هوش و نه سوءظن معقول، از سوگیری استفاده می کند و کلیشه ای است و فرضیات می کند.

"این کمکی به جامعه نمی کند و همچنین کمک ی به جوامعی نیست که ما باید با آنها درگیر بشوند."

اسکاتلند یارد گفت که توقف پس از اینکه یک افسر به اشتباه خودرو را به عنوان ثبت شده در یورکشایر شناسایی کرد رخ داد. با این حال، آن را توضیح نمی دهد که چرا جستجو در ابتدا انجام شد.

در همین حال، فدراسیون پلیس کلان شهر گفت: افسران می خواستند برای انتشار فیلم های آنها از این حادثه فیلمبرداری شده است.

فدراسیون که نشان دهنده افسران رتبه و پرونده است، گفت: "همکاران ما می خواهند قادر به به اشتراک گذاشتن بدن خود را پوشیده ویدیو از این حادثه و به عنوان یک فدراسیون ما خواستار این اتفاق است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن