بوریس جانسون متهم از دادن کرملین چراغ سبز به دخالت در سیاست انگلستان پس از رد روسیه گزارش توصیه های

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 31 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بوریس جانسون متهم شده است به کرملین چراغ سبز به دخالت در سیاست انگلستان پس از پرتاب از توصیه های طولانی سرکوب گزارش که آن را "the new normal".

کارشناسان امنیتی فعالان و سیاستمداران ایران در انتقاد پس از روسیه گزارش یافته است – از جمله از "بالقوه" دخالت در مبارزه با تروریسم در اروپا رفراندوم – اخراج شدند در عرض چند ساعت.

دولت حاضر به برگزاری یک بررسی 2016 رای, در حالی که همچنین با رد هشدارهای کثیف, روسی, پول و قدرت نفوذ در لندن "ماشین لباسشویی" و مجلس اعیان.

پائولین نویل جونز سابق محافظه کار امنیتی وزیر گفت: پاسخ خیانت یک شکست به "تغییر طرز فکر" و اختصاص منابع به تهدیدات از جمله "رسانه های اجتماعی دستکاری".

جولیان شوالیه های حزب محافظه صندلی عوام کمیته رسانه – هشدار داد که از دخالت روسیه در سال 2019 گفت: – تازه گزارش "شمع بر شواهد است که می تواند وجود دارد هیچ بهانه ای برای تاخیر بیشتر".

و لایحه Browder انگلیسی بازرگان و هدف از ولادیمیر پوتین هشدار داد: "ما را شناسایی کرده اند که مشکل ما در حال حاضر نیاز به آن را تعمیر. اگر ما آن را تعمیر آنها انجام خواهد شد بیشتر از آن."

وزیران خواهد بود بريدن عوام در روز چهارشنبه برای پاسخ به این اتهام عدم عمل "خصمانه دولت فعالیت از جنگ سایبری دخالت در فرایندهای دموکراتیک اعمال خشونت در انگلستان خاک و غیرقانونی سرمایه گذاری".

این واکنش پس از این گزارش در نهایت منتشر شد – نه ماه در اواخر قدرتمند اطلاعاتی و امنیتی کمیته (ISC) متهم پی در پی نخست وزیران عدم:

* به طور کامل تشخیص تهدید از روسیه – با وجود "قتل الکساندر لیتوینکو در سال 2006 و الحاق کریمه به روسیه در سال 2014".

* بررسی این که آیا روسیه مداخله در مبارزه با تروریسم در اروپا رفراندوم – "آیا خصمانه دولت در زمان عمل عمدی با هدف نفوذ انگلستان روند دموکراتیک".

* قانون "بسیاری از روس ها با لینک های نزدیک به پوتین که به خوبی یکپارچه کسب و کار انگلستان و در صحنه های اجتماعی و پذیرفته شده است زیرا از ثروت خود را".

* اطمینان از بررسی دقیق از اعیان – که در آن تعدادی از همسالان "باید منافع کسب و کار در ارتباط با روسیه و یا کار به طور مستقیم برای روسیه مهم شرکت های مرتبط با دولت روسیه".

* عمل سوء استفاده از انگلستان ویزای سرمایه گذار طرح – ارائه می دهد که "ایده آل مکانیسم است که توسط آن غیر قانونی سرمایه گذاری می تواند بازیافت از طریق آنچه که به عنوان لندن 'ماشین لباسشویی'".

در یک کنفرانس مطبوعاتی Kevan جونز یک کارگر عضو ISC با اشاره به ترس از رفراندوم-دخالت کرد و گفت: "خشم این است که هیچ کس می خواستم به می دانم که اگر وجود داشت, دخالت نداشته است."

و استوارت Hosie یک SNP عضو گفت: "این بر می گردد به هیچ کس مایل به لمس این موضوع را با یک 10ft قطب. وجود دارد در حال حاضر باید [بررسی] – و باید گفت نتایج حاصل از آن ارزیابی شده است."

به ISC پرس و جو راه اندازی شد پس از وحی است که روسیه بر اساس حساب توییتر ارسال شده در بیش از 45,000 پیام در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا فقط در 48 ساعت در همه پرسی اجرا شود.

این نشان می دهد MI5 "ارائه شده فقط شش خط از متن" در پاسخ به ترس از روسیه دخالت و چیزی از نمایندگان مجلس را به یک "غیر منطقی" عدم تمایل به درگیر شدن در یک بحث سیاسی.

اما فقط یک ساعت پس از گزارش, انتشار, Dominic Raab اخراج بررسی تقاضا و اصرار دارد: "گذشته نگر ارزیابی از اتحادیه اروپا همه پرسی لازم است."

در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنار وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo وزیر امور خارجه بریتانیا اصرار مسکو شد "بالا امنیت ملی اولویت" اضافه کرد: "ما برای دوم خود راضی در مورد تهدید روسیه به شمار."

کرملین با عصبانیت اعتراض در برابر این گزارش نتیجه گیری این ادعا: "این اتهامات یک بار دیگر بی اساس بی اساس و باورنکردنی بود."

اما بارونس نویل جونز سابق رئیس مشترک کمیته اطلاعات گفت: وزرای بودند بیش از حد مشتاق برای بهترین امید در مورد روسیه اضافه کرد: "تعادل اشتباه است و من فکر می کنم ما نیاز به فکر می کنم بیشتر به دشمن دارد."

آقای Browder هشدار در مورد عدم تعقیب پول روسیه launderers میان ترس که "غاز طلایی متوقف می شود تخمگذار کسانی که تخم مرغ".

"وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم با بهره گیری از این جریان وجوه," او گفت:. "وجود دارد بسیاری از مردم که در حال گرفتن پول که نمی خواهند پول متوقف شود."

پرسید که چرا انگلیسی ها باید مراقبت او افزود: "مردم در سولزبری ممکن است که سوال تا novichok مسمومیت گرفت."

گروه شفافیت بین المللی بریتانیا هشدار داد: "این گزارش را تایید بریتانیا نقش مداوم به عنوان یک "ماشین لباسشویی" برای پول کثیف است و عمده امنیت ملی مفاهیم. عمل باید به فوریت برای ریشه کن کردن ثروت نامشروع و نابکار نفوذ است."

به ISC پروب به این نتیجه رسیدند پاییز گذشته اما آقای جانسون مسدود شده و انتشار آن قبل از ماه دسامبر گذشته انتخابات برگزار کرده است تا برای آزادی هفت ماه پس از.

آقای جونز گفت: نخست وزیر این توضیحات برای سرکوب این گزارش بودند "مطلقا درست نیست" – اگر چه او منحرف یک سوال در مورد اینکه آیا او "دروغ".tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن