Black Lives Matter: هزاران چشم پوشی اجتماعی-دورى قوانین در انگلستان به اعتراض جورج فلوید مرگ در ما

هزاران نفر از فعالان را به مبارزه طلبیده اجتماعی-دورى قوانین در بریتانیا به جمع آوری و در اعتراض به مرگ در آمر

توسط SALAMNEWWS در 11 خرداد 1399

هزاران نفر از فعالان را به مبارزه طلبیده اجتماعی-دورى قوانین در بریتانیا به جمع آوری و در اعتراض به مرگ در آمریکا یک مرد سیاه و سفید پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او.

پلیس دیدم که جمعیت زیادی از مردم نشان داده در خارج از سفارت آمریکا در Battersea جنوب لندن نشسته در جاده ها و مسدود کردن آن به ترافیک.

قبلا میدان ترافالگار در مرکز لندن بود پر از صدها نفر از مردم که شعار می دادند "black lives matter" در حافظه جورج فلوید و اعتراض به اتهام خشونت پلیس در انگلستان است.

پنج نفر دستگیر شدند در طول روز سه برای نقض Covid-19 اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین و دو برای حمله به پلیس اسکاتلندیارد گفت. کسانی که دستگیر شده بودند که بین 17 و 25 شد و به زندان برده شد.

ایالات متحده شده است را شبانه تظاهرات ده ها هزار نفر از مردم در سراسر بسیاری از شهرستانها پس از آقای فلوید درگذشت در مینیاپولیس در روز دوشنبه.

حداقل از 1600 نفر دستگیر شده اند در 22 شهرستانها به عنوان تظاهرات تبار به خشونت است.

در مرکز لندن بسیاری از معترضان زانو زد و تکرار "نه عدالت بدون صلح" و "بگو من نام جورج فلوید".

دیگران سناتورهای "نژاد پرستی جایی ندارد" و "من نمی توانم نفس بکشم" – فکر شده میان آقای فلوید آخرین کلمات به افسر پلیس که تا به حال دست به دستبند, او در طول بازداشت خود.

این فکر تا به حال بسیاری از سفر به پایتخت حمل و نقل عمومی با وجود درخواست توسط شرکت های راه آهن برای مردم به ماندن دور اجازه می دهد کلید کارگران به لحاظ اجتماعی فاصله از دیگران است.

آن باقی مانده است غیر قانونی به معاشرت در گروه های بیش از دو در تحت coronavirus قوانین روسای پلیس هشدار داده بود در روز شنبه.

افسران منتقل جمعیت و برخی از معترضان راه می رفت به دروازه خیابان داونینگ که در آن آنها برگزار شد تا پلاکارد خواستار عدالت است.

در خارج از ایالات متحده, سفارت خانه, عابران تحسین تظاهرکنندگان و درایور صدا خود شاخ در حمایت از. دیگر فعالان ساخته شده راه خود را به Grenfell برج در شمال غربی لندن است.

تظاهرات در پایتخت در حال برنامه ریزی برای هفته آینده.

صدها نفر از مردم نیز پیوست مارس در منچستر به اعتراض آقای فلوید مرگ است.

فقط قبل از میدان ترافالگار پر لندن, شهردار, صادق خان در توئیتر خود نوشت: "مستند است برداشته شده است. این ویروس هنوز هم در خارج وجود دارد." او توصیه مردم به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است نگه داشتن یک فاصله اجتماعی که در خارج و جلوگیری از حمل و نقل عمومی.

برخی در لندن جمعیت عینک ماسک (PA)

معاون رئیس پزشکی افسر اصرار داشت در روز شنبه که مستند قوانین "اعمال می شود به تمام" و این که این کشور رو به رو شده "بسیار خطرناک لحظه" در coronavirus بیماری همه گیر.

انگلستان یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر در جهان از Covid-19.

برترین دانشمندان ارائه مشاوره به دولت ابراز کرده اند در حال رشد زنگ در بلند کردن اجسام از محدودیت زمانی که از 8 ، 000 مورد جدید تایید می شوند هر روز.

پروفسور رابرت غرب گفت: وجود یک "خطر بزرگ" از سنبله در coronavirus عفونت نرخ زمانی که مستند کاسته شد و اضافه کرد: "از آنجا که ما نمی باید پیگیری و ردیابی در محل ما نمی دانیم که آیا این کاهش از مستند باعث افزایش عفونت برای برخی از زمان که در آن زمان از آن خواهد شد به خوبی در راه دوم اوج خواهد به خوبی در راه است."

یک مرد با پوشیدن یک محافظ ماسک صورت زانو زده در مقابل افسران پلیس در جریان اعتراض علیه جورج فلوید مرگ در نزدیکی سفارت آمریکا (فردا نیوز)

برگرد سالی Hitchiner دانشیار قائم مقام در St Martin-در-این-زمینه های کلیسا در ترافالگار میدان را دیدم که اعتراض وجود دارد گفت: "من بسیار دلسوز به این موضوع بلکه شگفت زده برای دیدن قدرت از احساسات است که جمع آوری شده مردم با هم.

"این نشان وجود دارد مردم در انگلستان که مراقبت عاشقانه در مورد وضعیت در ایالات متحده است.

"به وضوح آنها را زیر مستند و اجتماعی فاصله, اما من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از شور و شوق وجود دارد که فارغ از نگرانی های خود را.

"این مسئله ای است که نیاز به شور و شوق اما در همان زمان وجود دارد مقدار زیادی از خطر در آنچه آنها انجام می دهند."

یک افسر پلیس شده است اخراج و به اتهام سوم-قتل درجه زیر آقای فلوید مرگ است.

درک چوین که قبلا چندین شکایت علیه او برگزار شد در بازداشت به مدت چهار روز. همسر او برای ثبت طلاق است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن