سیاه زندگی موضوع: ملاقات رئیس پلیس می گوید او نمی خواهد به زانو و افسران آن را به عنوان آنها احساس تحت فشار به

اجلاس سران افسر پلیس گفته است او نمی خواهد "به زانو" در نماد همبستگی با موضوع زندگی میکردیم ، کدبانو Cressida

توسط SALAMNEWWS در 1 مرداد 1399

اجلاس سران افسر پلیس گفته است او نمی خواهد "به زانو" در نماد همبستگی با موضوع زندگی میکردیم ،

کدبانو Cressida دیک گفت: ماموران که به زانو در لندن تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید ممکن است احساس تحت فشار توسط جمعیت.

شهری کمیسر پلیس گفت: تمام افسران در نیروی حال, پس از ممنوع شده است برای گرفتن زانو در تظاهرات و یا در عملیات دیگر.

"برخی از افسران در زمان به زانو در 7 ژوئن," او گفت LBC رادیو در روز چهارشنبه. "من معتقدم آنها که به دلیل جمعیت بود که در مقابل آنها.

"آنها می خواهم تحمل همه آنها سخت و طولانی روز, ساعت, اعتراض آنها مورد آزار قرار گرفته و فریاد زد با تمام انواع از مردم – و نه حداقل من سیاه و اقلیت های قومی افسران رنج نژادی ، آنها افسران پلیس به طوری که آنها با کار خود را.

"آن بخش از جمعیت شد و گفت: دوباره و دوباره و دوباره "را از زانو به زانو را به زانو'. من تصور می کنم اما من صحبت نکرده به آنها را شخصا که آنها فکر به منظور نگه داشتن که کمی از جمعیت کمی ساکت تر و برای نشان دادن برخی از احترام و برخی از فروتنی برخی از احترام به آنچه اتفاق افتاده بود به جورج فلوید آنها در زمان زانو."

کدبانو Cressida گفت که در شب 7 ژوئن او صادر شده جهت گفت: ماموران به تکرار این حرکت در نظم عمومی از شرایط و یا عملیات و اضافه کرد: "هر توجیهی که برای این تظاهرات شامل ما نمی شود در نظر گرفتن زانو'."

او را متوقف کوتاه از محکوم دیگر افسران ارشد از جمله رئیس پاسبان کنت پلیس که گرفته بود زانو اما گفت: "من نمی من یک حرفه ای افسر پلیس و من فکر نمی کنم ما باید زمانی که در عملیاتی وظایف."

اسکاتلندیارد مواجه شده است و تمدید اتهام دهها پس از بریتانیای کبیر قهرمان دو سرعت بیانکا ویلیامز و شریک زندگی خود را ریکاردو دوس سانتوس کشیده شد از ماشین خود را در متوقف کردن و جستجو.

کدبانو Cressida انکار کرد که فیلم از شواهد "نشان می دهد نژادپرستی" و گفت: این خودرو متوقف شد, به دلیل راه آن رانده می شود.

او گفت که او تا به حال عذر خواهی کرد به Ms ویلیامز "به عنوان یک انسان به دیگری" برای هر گونه ناراحتی ایجاد می شود اما به اعتقاد افسران هیچ مشکلی انجام داده بود.

مستقل اداره پلیس انجام (IOPC) در حال بررسی این حادثه

وکلای پلیس شهری در حال حاضر به دنبال در چگونه کلیپ از افسران بدن فرسوده دوربین می منتشر خواهد شد با سرعت بیشتری و بدون نقض قوانین حفظ حریم خصوصی به منظور مقابله با نسخه های از حوادث در رسانه های اجتماعی.

دوم حادثه اخیر که باعث جنجال شد, دستگیری مارکوس Coutain در Islington شمال لندن که در طی آن یک افسر قرار می گیرد زانو در گردن او.

کدبانو Cressida گفت: "تکنیک های که شما را دیدم نه تدریس در آموزش است."

اما او اصرار داشت که برخورد با متهمان می تواند یک "مایع وضعیت" مربوط به رویارویی فیزیکی.

ماه گذشته پلیس بریتانیا رهبران اعلام کرد که یک "برنامه عمل" بود که کشیده شده به آدرس نژادی و نابرابری در سیستم عدالت کیفری.

ملی روسای پلیس اسلامی گفت: این هدف به آدرس نگرانی های بیش از متوقف کردن و جستجو و استفاده از زور و تحت نمایندگی سیاه و اقلیت های قومی افسران.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن