بیت از ستاره دنباله دار هالی است چراغ اتا Aquarids meteor shower - CNET

اتا Aquarid شهابی به عنوان دیده می شود از شیلی. Yuri Beletsky/Spaceweather.com اگر شما از دست رفته Lyrid شهاب

توسط SALAMNEWWS در 15 اردیبهشت 1399

اتا Aquarid شهابی به عنوان دیده می شود از شیلی.

Yuri Beletsky/Spaceweather.com

اگر شما از دست رفته Lyrid شهابی در ماه آوریلوجود دارد یکی دیگر از فرصت برای گرفتن برخی از "ستاره تیراندازی" این هفته به عنوان باقی مانده از یک ستاره دنباله دار معروف رایت در آسمان شب است.

اتا Aquarids پیش بینی به قله سه شنبه و چهار شنبه, مارس 5-6.

هر سال در اطراف این زمان و این زمین ها را از طریق یک جریان از بقایای به جا مانده از ستاره دنباله دار هالی است. بیت از گرد و غبار سنگ و دیگر باقی مانده حرارت تا در برخورد آنها با ما فضای ایجاد زودگذر مسیرهای پیاده روی و گاه به گاه آتشی که می توان با چشم غیرمسلح دیده.

به گفته ناسا این شهاب سنگ به نظر می رسد به سرچشمه گرفته از صورت فلکی دلو و دقیق تر از منطقه صورت فلکی در نزدیکی یکی از درخشان ترین ستاره اتا Aquarii است که چگونه حمام می شود نام خود را.

متاسفانه در این سال به دوش یک بیت از رقابت. آن می افتد درست قبل از نهایی supermoon از سال 2020 است.

"حساسیت شدید از یکی از بزرگترین ماه کامل از سال را کاهش می دهد تعداد قابل مشاهده شهاب سنگ از معمول 40 در هر ساعت به بیش از 10 یا 15 هر ساعت" می نویسد: ستاره شناس دکتر تونی فیلیپس.

اما اگر شما به دنبال یک دلیل به خارج که هنوز هم بد نیست برای نشان دادن هر شهابی.

فیلیپس می گوید: بهترین زمان برای نقطه اتا Aquarids است که تا اوایل یک ساعت یا بیشتر قبل از طلوع خورشید زمانی که برج دلو است که بالا در آسمان شرق.

"صبح روز سه شنبه و چهارشنبه صبح هر دو خوب هستند. هالی باقی مانده جریان است که به اندازه کافی گسترده به گسترش این حمام بیش از دو روز."

به طور کلی بیشتر در جنوب شما در واقع خود را بهتر مشاهده خواهد بود از این ، خبر خوب استرالیا!

برای دیدن نشان می دهد برنامه را به سر انجام به عنوان نزدیک به حدود چهار یا پنج صبح به عنوان امکان پذیر است. پیدا کردن یک محل دور از آلودگی نوری با یک دید واضح و روشنی از آسمان است. کنارتان اجازه چشم خود را تنظیم به تاریکی و فقط استراحت کنید. اگر شما می توانید جهت خود به سمت برج دلو, اما اگر شما به اندازه کافی گسترده آسمان نمای شما باید قادر به گرفتن شهاب سنگ بدون محل صورت فلکی.

لذت بردن از آتش در آسمان ترجیحا حداقل شش فوت دور از هر گونه همکار skywatchers.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن