Bill & Ted's Alex Winter, Scott Kroopf explain why 90s comedy works so well in 2020 - CNET

بیل و تد صورت موسیقی ۲۹ سال پس از سفر ساختگی بیل و تد دوباره الکسی وینتر و کیانو ریوز را متحد کردند. تصاویر او

توسط SALAMNEWWS در 14 شهریور 1399
btftm-official-poster

بیل و تد صورت موسیقی ۲۹ سال پس از سفر ساختگی بیل و تد دوباره الکسی وینتر و کیانو ریوز را متحد کردند.

تصاویر اوریون این داستان بخشی از من خیلی وسواس (مشترک در اینجا)، پادکست ما شامل مصاحبه با بازیگران ، هنرمندان ، افراد مشهور و انواع خلاق در مورد کار ، حرفه ای و وسواس های فعلی خود را.

سال ۲۰۲۰ است Keanu Reeves and Alex Winter are back و کینو ریوز و الکسی وینتر دوباره در فیلم جدید بیل و تد چهره موسیقی هستند. این فیلم ۲۹ سال پس از سفر ساختگی بیل و تد با جلودارهای وایلد استالینز می گیرد. چهره موسیقی به طور همزمان مضحک، خنده دار و شیرین است، و آن را اثبات کمدی به سبک دهه 90 می تواند در سال 2020 کار می کنند. همچنین تسخیر روح بیل و تد در سال 1989 ماجراجویی عالی و شادی بسیاری از ما تجربه تماشای آن تلنگر.

الکسی وینتر که بیشتر با نام های بیل اس پرستون اسق شناخته می شود و اسکات کروپف که هر سه فیلم بیل و تد را تهیه کرده بودند، مهمان پادکست CNET's I'm So Obsessed بودند. کارگردان مستندهایی مانند شوبیز کیدز در HBO و اوراق پاناما، وینتر توضیح داد که فیلم های بیل و تد چقدر محبوب هستند و چگونه او و ریوز همیشگی در مورد آن ها پرسیده می شوند.

فیلم های بیل و تد «همیشه حضوری شاد در زندگی من بوده اند.» وینتر در طول مصاحبه ما گفت. "و مردم از من می پرسند که آیا آزار دهنده است که این چیز جای پای فرهنگی داشته است که آن را به درجه ای که مردم همیشه به هر دوی ما می آیند و نقل قول خطوط و نواختن گیتار. و چيزي که هست اينه که هر جايي که تو ي زندگيت هستي، اين يه چيز خيلي شاده. این یک چیز تاریک نیست."

دفعات بازدید: سازمان دیده بان بیل و تد چهره موسیقی در خانه برای $25, و یا دریافت سه گانه در 4K برای $35

برای بازی بیل و تد پس از نزدیک به ۳۰ سال، وینتر و ریوز تا به حال بسیاری از ابتلا به شخصیت ها.

"من و کیانو هر دو کارهای آمادگی زیادی انجام دادیم. بسیاری از آمادگی فیزیکی وجود دارد, بسیاری از کار شخصیت و بسیاری از کار بر روی فیلمنامه و فهمیدن چگونه منطق آن را برای ما از نظر عاطفی از نظر قوس شخصیت کار می کرد," گفت: زمستان. "اما در یک نقطه خاص، ما فقط مجبور بودیم، مانند، همه این ها را کنار بگذاریم و این کار را انجام دهیم."

دفعات بازدید: بیل و تد چهره بررسی موسیقی: ماجراجویی عالی ترین در طول زمان

کروپف که فیلم هایی مانند جومانجی و اوپوس آقای هلند و همچنین سریال بی حد و حصر را نیز تهیه کرده است، گفت که این شیمی بین وینتر و ریوز است که آن ها را برای بیل و تد بسیار مناسب کرد زمانی که برای اولین بار آن ها را در ماجراجویی عالی بیل و تد بازی کرد.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن