بیل و تد چهره موسیقی می شود تعجب cameo از اواخر جورج کارلین - CNET

از اواخر سال George Carlin خواهد شد cameo در آینده بیل و تد چهره موسیقی فیلم است. تصویری تصویر توسط بانی برتون

توسط SALAMNEWWS در 5 مرداد 1399
billandtedcarlin

از اواخر سال George Carlin خواهد شد cameo در آینده بیل و تد چهره موسیقی فیلم است.

تصویری تصویر توسط بانی برتون/CNET

بیل و تد نه تنها شخصیت های محبوب بازگشت در آینده بیل و تد چهره موسیقی فیلم است. هیچ یک دیگر از روفوس, بازی های برگزار شده توسط این اواخر بازیگر/کمدین جورج کارلین می شود cameo در فیلم جدید با بازی کیانو ریوز و الکس زمستان.

کارلین بازی سفر در زمان و راهنمای مربی روفوس در هر دو فیلم های قبلی بیل و ted's Excellent Adventure (1989) و بیل و ted's Bogus Journey (1991) و همچنین عرضه روفوس' صدای بیل و تد عالی ماجراهای مجموعه تلویزیونی انیمیشن (1990). کارلین در اثر نارسایی قلبی در سال 2008.

در طول بیل و تد چهره موسیقی پنل Comic-Con در صفحه اصلی در شنبه مدیر Kevin Smith اجازه دهید آن را لغزش کارلین در واقع در این فیلم است. اسمیت رو به دیدن برش نهایی از فیلم جدید در آماده سازی برای پنل.

"دیدن جورج پاپ آپ برای یک لحظه بود, مانند, همه چیز" اسمیت گفت: در این پانل که شامل نویسندگان Chris Matheson و اد جزایر مدیر Dean Parisot و بازیگران, کیانو ریوز, الکس, زمستان, William Sadler, Brigette Lundy-پین و سامارا بافی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Mighty Red Ranger کلاه unboxing

8:18

جزئیات در مورد اینکه آیا کارلین اضافه خواهد شد به صورت دیجیتالی و یا اگر فیلمسازان با استفاده از غیب فیلم از قبلی فیلم های دیگر ناشناخته است. در هر صورت این خبر خوبی برای کسانی که از دست کارلین را snarky مربی روفوس.

هنگامی که طرفداران آموخته از کارلین cameo آنها را به رسانه های اجتماعی نشان دادن حمایت خود را. "کوین گفت: چیزی در مورد جورج کارلین در بنیاد بیل و تد 3 پانل و من فقط شروع به گریه" یکی توییتی.

بیل و تد چهره موسیقی در حال آمدن است به بر روی تقاضا و تئاتر سپتامبر. 1.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن