بهترین خدمات آماده تحویل وعده غذایی برای سال 2020: آشپز خانه، برداشت روزانه، وسترو و بیشتر - CNET

در سراسر همه گیر مداوم coronavirus، خوردن متعادل، وعده های غذایی مغذی مهم است برای حفظ سلامت کلی خود را و به خ

توسط SALAMNEWWS در 20 مرداد 1399

در سراسر همه گیر مداوم coronavirus، خوردن متعادل، وعده های غذایی مغذی مهم است برای حفظ سلامت کلی خود را و به خوبی بودن. با این حال ، بسیاری از مردم وقت برای آمادگی غذا ، به ذکر نیست صبر و یا مهارت در آشپزخانه به پخت و پز تا وعده های غذایی لذاب هفت بار در هفته. پس محدودیت های غذایی مثل رژیم غذایی بدون گلوتن یا وگان چی؟ و رفتن به فروشگاه مواد غذایی؟ اگر شما آلرژی غذایی و نمی خواهید برای هر مواد تشکیل دهنده در هر وعده غذایی حساب؟ به نظر خسته کننده مياد، کاملا رک و پوست کنده

اينجا جاييه که يه سرويس آماده ي تحويل غذا وارد ميشه به کمک یک شرکت تحویل غذا، تنها کاری که باید انجام دهی این است که غذای کاملاً آماده و مغذی را از یخچال یا فریزر بیرون بکشید و آنها را گرم کنید -- هیچ پخت و پز واقعی مورد نیاز برای یک وعده غذایی رضایت بخش و سالم نیست. و گزینه های منو عملا بی پایان!

من شروع به تحقیق در این لیست از شرکت های تحویل وعده غذایی قبل از COVID-19 آمار، اما از ماه مارس من تبدیل به یک تبدیل بزرگتر. من واقعا لذت بردم داشتن این گزینه های آماده وعده غذایی حمل به درب من و گزینه های منو ارائه شده توسط این خدمات ارائه وعده های غذایی آماده شده اند کلیدی برای کمک به حفظ یک شیوه زندگی سالم در طول قفل شده است.

حالا، خوشحالم که این لیست را به شما ارائه می کنم در حال حاضر به این امید که یک برنامه تحویل غذا به ارمغان می آورد کمی تسکین به روال روزانه خود را، صرف نظر از اینکه آیا شما یک غذاخوار، یک خوک خوار و یا جایی در میان است. و چون همه چیز آماده است، لازم نیست که یک آشپز حرفه ای باشید یا از یخچال خودتان چیزی خوشمزه بخورید.

قبل از اینکه وارد لیست بشیم، بیایید به چند سوال پاسخ بدیم. اول ، چگونه این مجموعه جدا از وعده غذایی مورد علاقه ما کیت خدمات تحویل؟s در حالی که انقلاب کیت وعده غذایی -- که منجر به نام های خانگی مانند صحن آبی و سلام تازه -- همه چیز در مورد ارائه شما با مواد اولیه و دستورالعمل ها در مورد چگونگی کشیدن همه آن را با هم به یک وعده غذایی خوشمزه بود ، ما شرط می بندم شما دیگر وقت و یا صبر برای انجام این کار. •آماده سازی و پخت و پز وعده های غذایی خود را واقعا تنها سرگرم کننده است زمانی که شما هم برای توسعه دستور العمل های خود را، به فروشگاه مواد غذایی به فروشگاه برای مواد تشکیل دهنده خود را و در غیر این صورت خم عضلات آشپز خود را. نه آنقدر که سفر خود را به بازار شامل ماسک و گرفتن در داخل و خارج با سرعت ی که ممکن است.

به همین دلیل است که این کیت های غذا آماده فر و خدمات غذایی آماده سالم به عنوان یک راه حل ظهور کرده اند زمانی که شما نیاز به گزینه های سریع، آسان و خوشمزه وعده غذایی، اما بودجه خود را برای مصرف در حال اجرا نازک است. خدمات جدیدتر تحویل وعده های غذایی سالم مانند Veestro و تازه را گرفته اند توجه داشته باشید از عادات غذایی مدرن سالم و ارائه منوهای آماده متناسب با هر ترجیح غذایی، از ketoجمله paleoگوشتخواران، گیاه خواران، وگان و دیگران در یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه، و همچنین کسانی که نگه داشتن به یک کتو ، سرخپوشان ، کم سدیم ، گلوتن آزاد ، مواد آلی ، کم کربوهیدرات ، کم قند یا رژیم غذایی کم کالری. مهم نیست که محدودیت های غذایی شما -- یا اگر شما یک ترشی خوار یا حساسیت غذایی داشته باشد -- یک سرویس کیت غذا برای شما وجود دارد.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب