بهترین روز کارگر 2020 معاملات لپ تاپ در دسترس در حال حاضر - CNET

معامله صرفه جویی قيمت نمایش بیشتر (2 مورد) معاملات لپ تاپ روز کارگر در نوسان کامل است. اگر شما نیاز به یک

توسط SALAMNEWWS در 17 شهریور 1399

معامله

صرفه جویی

قيمت

نمایش بیشتر (2 مورد)

معاملات لپ تاپ روز کارگر در نوسان کامل است. اگر شما نیاز به یک لپ تاپ جدید برای کار و یا کالج در پاییز امسال، تعطیلات آخر هفته روز کارگر ارائه می دهد یک تن از تخفیف از آمازون، بهترین خرید و NewEgg. و از آنجا که برنامه های تعطیلات آخر هفته خود را احتمالا شامل فعالیت هایی که راه سرگرم کننده تر از خرید برای یک لپ تاپ جدید، من انجام داده ام legwork برای شما.

در اینجا بهترین معاملات لپ تاپ روز کارگر من در بر داشت، از یک مدل بودجه به لپ تاپ سطح مایکروسافت براق 3. من این لیست را به روز نگه دارید به عنوان معاملات بیشتر به نظر می رسد. همه به جز یکی از لپ تاپ ویژگی های اتاقی 15.6 اینچ نمایش از شما احتمالا زمان بیشتری را در خانه در سال جاری از رفت و آمد و یا سفر برای کار و یا لذت صرف, ساخت املاک و مستغلات صفحه نمایش با ارزش تر از قابلیت حمل.

ادامه مطلب: بهترین لپ تاپ های سال 2020

و اگر شما یک دانشجوی کالج هستید یا برای یک دانشجوی کالج خرید می کنید و معاملات زیر را از Best Buy نگاه می کنید، باید توجه داشته باشید که بهترین برنامه معاملات دانشجویی خرید پس انداز اضافی را فراهم می کند -- معمولا 100 دلار یا 150 دلار -- در بالای هر تخفیف فعلی بهترین خرید ارائه شده است. برای واجد شرایط برای معاملات دانشجویی، شما نیاز به در کالج و بهترین عضویت خرید من (آن را رایگان برای ثبت نام). چاپ خوب برای واجد شرایط بودن کالج می گوید شما باید "یک دانشجوی کالج به طور فعال در حداقل یک دوره در یک موسسه آموزشی پس از متوسطه و یا پدر و مادر و یا سرپرست قانونی ('پدر و مادر') از یک دانش آموز به طور فعال در موسسه آموزشی اولیه، متوسطه یا پس از متوسطه ثبت نام ثبت نام کرده است."

اسوس

این لپ تاپ بودجه دارای یک صفحه نمایش کامل HD (1,920x1,080-pixel) است که توسط یک پردازنده هسته i5 اینتل هشتم، 8GB رم و گرافیک Nvidia GeForce MX250 تغذیه می شود. برای ذخیره سازی، یک SSD ۵۱۲ گیگابایتی را تأمین می کند. از دست رفته در جریان، پردازنده اینتل 10 gen کمی ناامید کننده است، اما گرفتن یک صفحه نمایش HD کامل در این قیمت فضل زمانی که بسیاری از مدل های بودجه ارائه تنها 1،366x768 پیکسل وضوح است. و در حالی که MX250 این لپ تاپ را به یک ماشین بازی تبدیل نمی کند، آن را نشانی از افزایش از گرافیک یکپارچه اینتل است که اکثر لپ تاپ های بودجه ارائه می دهند. در نهایت، گرفتن 512GB ذخیره سازی حالت جامد تعجب دلپذیر زمانی که 256GB است که معمولا در ارائه در این قیمت است.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن