بهترین هدفون برای grads در سال 2020 - CNET

هدفون بی سیمبا کروناویروس همه گیر منجر به لغو حافظه های فوق کوتاه سال مدرسه و مجازی شروع آدرس این سال فارغ الت

توسط SALAMNEWWS در 27 اردیبهشت 1399

هدفون بی سیمبا کروناویروس همه گیر منجر به لغو حافظه های فوق کوتاه سال مدرسه و مجازی شروع آدرس این سال فارغ التحصیلی فصل خواهد بود غیر معمول ترین (و سودا) در نسل. اما آن را حتی بیشتر از یک دلیل برای جشن فارغ التحصیلان در زندگی خود را با یک هدیه -- و یک جفت جدید بی سیم هدفون متناسب با این لایحه به سادگی.

با بسیاری از مدل های از را انتخاب کنید, آن را آسان به کشف کردن که هدفون به خرید این روزها. با که در ذهن ما برجسته چند تا از ما بالاترین امتیاز هدفون بی سیم برای کمک به محدود کردن خود را در انتخاب هدیه این فصل فارغ التحصیلی. و چندین گزینه در اینجا در حدود 50 تا 60 دلار در محدوده بنابراین آنها مقرون به صرفه, هدیه فارغ التحصیلی برای کسانی که در بودجه است.

ژوئن Garzon/CNET

سونی WH-1000XM3 سومین نسل از سونی عالی بی سیم سر و صدا لغو هدفون دارای یک راحت تر جا و امکانات و حتی عملکرد بهتری نسبت به سلف خود کامل کیفیت صدا برای گوش دادن به موسیقی است. با عمر باتری بیش از این گوش هدفون بی سیم در حال حاضر ما دارای امتیاز بالا انتخاب کنید برای لغو نویز لبه به خارج بوز سر و صدا لغو هدفون 700 که گران تر هستند. در حالی که این لیست برای $350 این over-ear headphones اغلب با تخفیف برای نزدیک به $280. و آن را مضاعف مهم است که به دنبال که تخفیف: با next-gen نسخه از این جفت هدفون بی سیم در حال حاضر با داشتن خال خال شده در توییتر ما انتظار XM4 جانشین برای رسیدن به بعد از این سال. ما به عنوان خوانده شده سونی WH-1000XM3 نقد و بررسی.

آنجلا Lang/CNET

مقاوم در برابر آب: بله (IPX4 امتیاز -- splash-proof).

سامسونگ جوانه به علاوه نگاه اساسا همان اصلی Galaxy جوانه اما عمر باتری امتیاز در 11 ساعت برای پخش موسیقی (از 6) و آنها بسته دو درایور برای بهتر صدا و یک میکروفون اضافی در هر جوانه به کمک های خارجی کاهش سر و صدا در حالی که برقراری تماس.

من تحت تاثیر قرار با صدای. کیفیت صوتی دقیق و صاف با عمیق به خوبی تعریف شده باس. صدا غنی تر و بزرگ تر از آن است که از اصلی Galaxy جوانه. احترام اتریش صوتی شرکت AKG که سامسونگ به دست آورد هنگامی که آن را خریداری هارمن است پشت های صوتی. در حالی که اصلی جوانه نیز "کوک" با AKG اینها خوب ارتقاء بیش از اصل -- و در سمت راست وجود دارد با آنچه شما با Jabra نخبگان 75t اگر نه حتی لمس بهتر است. آنها با استفاده از بلوتوث 5.0 و پشتیبانی از AAC (در حال حاضر وجود دارد یک برنامه برای کاربران سیستم عامل iOS) و سامسونگ در مقیاس codec که شبیه به aptX است اما اختصاصی برای سامسونگ کهکشان گوشی های. ما به عنوان خوانده شده Samsung Galaxy جوانه به همراه نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

مقاوم در برابر آب: بله (IPX4 امتیاز -- splashproof).

حتی اگر آنها نمی, صدا به عنوان جادویی که شما می خواهم امیدوارم که $249 مدل خواهد Apple AirPods نرم افزار مدیریت هنوز به یک جفت واقعی گوشی بی سیم با لغو سر و صدا. که تا حد زیادی با توجه به برنده شدن خود را طراحی و مناسب بهبود باس عملکرد موثر و لغو سر و صدا. آنها یک انتخاب عالی زمانی که شما می خواهید برای ایجاد یک تماس و یا گوش دادن به موسیقی در طول تمرین خود را. آره آنها گران قیمت در $250 اما خبر خوب این است که شما استفاده از آنها بسیار شما احتمالا می پوشند باتری پایین -- آن تنزل در طول زمان و نه قابل تعویض -- و باید برای خرید یک جفت جدید در 18 تا 24 ماه اگر شما آنها را از دست ندهید برای اولین بار. ما به عنوان خوانده شده اپل AirPods نرم افزار را نقد کنید.

سارا تو/CNET

Bose Noise Cancelling Headphones 700 مدتها در انتظار جانشین خود را آرام و آسایش 35 II ممکن است یک جهش کوانتومی به جلو اما این هدفون بی سیم ارائه کمی بهتر کیفیت صدای تماس و سر و صدا لغو عملکرد. افسوس که این over-ear headphones هزینه $400, اما آنها قوی همه در اطراف نوازندگان تا 20 ساعت عمر باتری برای گوش دادن به پادکست موسیقی و بیشتر. من ترجیح می دهم سونی WH-1000XM3 طراحی و مناسب (و برچسب قیمت کمتر) و در حالی که شما می توانید استدلال می کنند که در مورد جفت هدفون برای تلفن های موبایل بهتر یک چیز قطعی است: این مدل با این نسخهها کار به طور قابل توجهی بهتر است به عنوان یک هدست برای برقراری تماس. برای برخی از مردم که ممکن است ارزش هزینه اضافی برای این گوشی بی سیم. (توجه داشته باشید که این دیدن شده است برخی از تخفیف های بیش از حد.) ما به عنوان خوانده شده Bose Noise Cancelling Headphones 700 نقد و بررسی.

مقاوم در برابر آب: بله (IP55 امتیاز -- می تواند مقاومت در برابر سنگین اسپری آب).

در نگاه اول نخبگان 75t که در اصل قرار است به قیمت 200 دلار اما در حال حاضر به فروش می رساند برای $180 (£170 یا AU$299) به نظر می رسید بیشتر شبیه به یک تکاملی ارتقا از نخبگان 65t. اما به روز رسانی تبدیل به یک کمی بیشتر قابل توجهی از من اول فکر کردم. نخبگان 75t را اندازه کوچکتر (جفت از earbuds و مورد 20 درصد کوچکتر از نخبگان 65t را) آن افزایش عمر باتری و USB-C شارژ قابل توجهی ارتقاء. و پس از آن وجود دارد کوچکتر تغییرات جدید شارژ مورد طراحی با آهن ربا در داخل آن است که آن را آسان تر برای باز کردن و بستن و نگه داشتن جوانه داخل. در حالی که نخبگان 75t نیست و کاملا راحت برای پوشیدن دارم به عنوان AirPods نرم افزار و ندارد فعال لغو سر و صدا آن را موسیقی خود را صدای بهتر و واضح تر با کلی صدا و باس بهتر تعریف تا زمانی که شما دریافت یک تنگ مهر و موم. فقط توجه داشته باشید که Jabra نخبگان فعال 75t می افزاید: کمی بهتر مقاومت در برابر آب برای 20 دلار بیشتر است. ما به عنوان خوانده شده Jabra نخبگان 75t نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

مقاوم در برابر آب: بله (IPX4 امتیاز -- splashproof).

بله Beats Powerbeats طرفدار ادم تنومند و بدقواره شارژ مورد قابل اشکال است. اما ترکیبی از ترکیب تمام ویژگی های که اپل AirPods بزرگ در حالی که ارائه غنی تر کیفیت صدا و باتری بهتر زندگی در بی سیم از earbuds طراحی است که نمی خواهد سقوط خود گوش (گوش قلاب برای برنده شدن!) در نهایت یک برنده گزاره برای earbuds برای در حال اجرا است. فقط مطمئن شوید که شما خرید این اجرا از earbuds در جایی است که یک سیاست بازگشت خوب در مورد شما در اقلیت کوچک است که گوش که نیست کاملا یک بازی برای جوانه. توجه داشته باشید که این هدفون اغلب کاهش از $250 به 200 دلار -- don't پرداخت بیشتر از آن اگر شما آنها را خرید. ما به عنوان خوانده شده Beats Powerbeats نرم افزار را نقد کنید.

سارا تو/CNET

مقاوم در برابر آب: بله (IPX7 امتیاز -- به طور کامل ضد آب).

آنچه بیشتر قابل توجه در مورد این EarFun رایگان امکانات: بلوتوث 5.0 هر دو USB-C و شارژ بی سیم و کامل ضد آب (IPX7) با توجه به earbuds,' مشخصات. آیا آنها صدای فوق العاده? اما این هدفون بلوتوث صدا بسیار خوب است. آنها لازم نیست که وضوح بالاتر پایان واقعی بی سیم از earbuds که هزینه 150 دلار یا بیشتر اما آنها فراموش کرده اند و چله باس و جزئیات به اندازه کافی برای جلوگیری از صدایی کسل کننده است. آنها همچنین بسیار جامد برای برقراری تماس. ارزش بسیار عالی در کمتر از 50 دلار است. ما به عنوان خوانده شده EarFun رایگان نقد و بررسی.

دیوید Carnoy/CNET

مقاوم در برابر آب: بله (IP65 امتیاز -- می تواند مقاومت در برابر سنگین اسپری آب).

بازگشت در سال 2017, من در مورد نوشت: Fiil راه اندازی در آمریکا و چگونه شرکت تکرار و ادعا کرد که آن بالا به فروش حق بیمه هدفون با نام تجاری در چین است که به عنوان به خوبی شناخته شده به عنوان ضربه. من تا به حال شنیده ام زیادی در مورد Fiil پس از آن (من بررسی Fiil در گوش مدل که مناسب و معقول بود اما کمی گران است). اما به نظر می رسد آن T1X TWS جامد است عملکرد آن متوسط قیمت کمی بیش از $50. (Fiil در حال حاضر به نظر می رسد متصل به Acil صوتی).

آن ارائه می شود صدای خوب برای پول (وجود لمس تقویت حضور در زیر به وضوح اضافه کنید که هر دو خوب و بد) مناسب گوش من خوب بود و من تحت تاثیر قرار چگونه سرعت جوانه زوج با تلفن من.

این یک IP65 عرق و آب-مقاومت در برابر امتیاز به طوری که آنها می تواند پایدار اسپری آب. عمر باتری حدود 5 ساعت در یک شارژ (در حجم بالاتر سطح) و یک شارژ سریع از ویژگی های است که به شما می دهد 2 ساعت آب از 10 دقیقه شارژ (ساده و جمع و جور شارژ مورد اتهامات از طریق USB-C). جوانه ها دارای کنترل های لمسی و وجود یک برنامه همراه است که اجازه می دهد تا شما را به نیشگون گرفتن و کشیدن صدا با تنظیمات EQ (من در سمت چپ آن بر روی تنظیمات پیش فرض).

سارا تو/CNET

مقاوم در برابر آب: بله (IPX7 امتیاز -- می تواند مقاومت در برابر سنگین اسپری آب).

نیمی از قیمت Anker را Soundcore آزادی Air 2 با ویژگی های مشابه به Soundcore زندگی P2 earbuds مقدار بسیار عالی گزینه است. جوانه شارژ به صورت افقی در پرونده خود را به جای عمودی و یک کمی ارزان تر احساس می کنم به هر دو مورد و جوانه در مقایسه با آزادی درجه 2. صدای خود را ندارد افزایش حضور در treble که آزادی درجه 2 جوانه را به طوری که آنها به عنوان روشن-صدایی با ثبت خوبی آهنگ و باس است نه کاملا به عنوان به خوبی تعریف شده است. اما آنها در حال گرم تر و بخشنده تر که من قدردانی و صدای آنها بیشتر شبیه به اصل آزادی هوا. (من می خواهم به خرید این به جای آزادی که در حال حاضر 80 دلار است.)

همچنین شایان ذکر است که به جای کنترل آنها از ویژگی های دکمه های فیزیکی که برخی از افراد ممکن است ترجیح می دهند. مانند آزادی درجه 2 آنها باید چهار میکروفن دو که قرار است برای کمک به کاهش سر و صدا در هنگام برقراری تماس در noisier محیط. آنها انجام یک کار مناسب و معقول از کاهش سر و صدای پس زمینه در هنگام برقراری تماس صدای من صدا نیست به عنوان روشن به تماس گیرنده به عنوان آن را با آزادی درجه 2.

در حالی که وجود دارد هیچ شارژ بی سیم, شما نمی توانید از USB-C شارژ. عمر باتری امتیاز در ساعت هفت و آنها IPX7 آب-مقاومت در برابر امتیاز که بدان معنی است که می توان آنها را به طور کامل غوطه ور در آب به عمق سه پا و زنده ماندن. آنها مسلما بهترین ارزش در Anker واقعی بی سیم خط راست در حال حاضر. تقریبا یکسان نسخه به این earbuds است به فروش می رسد در هدف تحت نام Soundcore زندگی توجه داشته باشید. ما به عنوان خوانده شده Anker Soundcore زندگی P2 نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

مقاوم در برابر آب: بله (IPX4 امتیاز -- مقاوم در برابر عرق و splashproof).

این Libratone آهنگ هوا به علاوه خارج شده و برای چند ماه در اروپا اما تنها به تازگی در فروش در ایالات متحده (این لیست برای $200, اما آن را در حال حاضر فروش در آمازون برای $190 با یک کوپن تخفیف برای $10 تخفیف). آن را صدا نمی کاملا به عنوان به گوش به عنوان AirPods Pro اما صدا واضح تر و آن را به خوبی تعریف شده باس. شما می توانید بین خنثی تقویت باس و سه برابر کردن تنظیمات در این برنامه همراه. این نویز نیز مناسب و معقول -- شاید نه کاملا در تاریخ همتراز با AirPods Pro اما نزدیک. دوست من این جا از این -- در گوش جوانه ماند در گوش من هست (من قادر به اجرا با آنها) و این مورد تنها کمی بزرگتر از AirPods نرم افزار مورد.

مسیر هوایی به علاوه این نسخهها کار به خوبی به عنوان یک هدست برای برقراری تماس و به روز رسانی سیستم عامل را بهبود هدست عملکرد. که گفت: کاهش سر و صدا در این هدفون در گوش است نه کاملا به عنوان خوب به عنوان این که از AirPods Pro. مردم گفت که آنها می تواند بشنود من به وضوح و با صدای بلند اما گوشی نیست صدا خفه کن سر و صدای پس زمینه کاملا به عنوان به خوبی به عنوان AirPods Pro.

این با استفاده از بلوتوث 5.0 و پشتیبانی از AAC و aptX.

توجه داشته باشید که Libratone همچنین باعث می شود مسیر هوایی است که 150 دلار و ندارد نویز امکانات است اما در غیر این صورت مشابه است.

سارا تو/CNET

مقاوم در برابر آب: بله (IPX7 -- به طور کامل ضد آب و ضد عرق).

Jaybird خاموش کردم به یک پر از دست انداز شروع در دنیای واقعی بی سیم -- که "AirPod-هدفون سبک" -- هنگامی که آن را منتشر کرد Jaybird اجرای تمرین هدفون پشت در اکتبر 2017. به روز شده در بی سیم در گوش Jaybird اجرا XT در اوایل این سال Jaybird اجرا earbuds به خوبی طراحی شده اما تا به حال برخی از مسائل مربوط به عملکرد که آنها را از بزرگ بودن. اما بی سیم خود را جانشین مدل Jaybird ویستا (نشانه ویندوز ویستا جوک) شامل طراحی و عمر باتری و بهبود عملکرد است که آنها را به کیفیت محصول من می خواهم امیدوار Jaybird اجرا خواهد بود -- و به سادگی بهترین بی سیم از earbuds برای دونده.

در 180 دلار (£160, AU$280) این ضد عرق earbuds هستند کمی گران تر از آنچه باید باشد اما آنها در میان بهتر درست بی سیم از earbuds به بازار در سال گذشته است. آنها درخواست تجدید نظر به کسانی که به دنبال یک احتیاط بیشتر مجموعه ای از کاملا بی سیم ورزشی earbuds که از ویژگی های کامل ضد آب. ما به عنوان خوانده شده Jaybird ویستا نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

مقاوم در برابر آب: بدون (فاقد IPX صدور گواهینامه).

با تشکر از WF-1000XM3, سونی در نهایت تبدیل به یک بازیکن واقعی بی سیم (AirPod-سبک) هدفون عرصه است. در حالی که این جفت هدفون ارزان نیست تا آنجا که کیفیت صدای آنها بهترین بی سیم از earbuds در این قیمت. آنها به بازی و شاید حتی بیش از کیفیت و عملکرد گرانتر از رقبای Sennheiser, ضربه, کارشناسی ارشد و پویا و Bang & Olufsen. این شهر همچنین دارای یک ویژگی است که کسانی که بی سیم از earbuds ندارد: active noise-cancellation فناوری کاهش سر و صدای محیط.

آن را نه ستاره ای برای برقراری تماس (خود را کاهش سر و صدا قابلیت باید بهتر) و از earbuds نیست امتیاز به عنوان sweatproof یا ضد آب است. که گفت:, من استفاده می شود آنها را برای نور تمرینات با کمی عرق در ورزشگاه بدون مشکل. آنها با استفاده از بلوتوث 5.0 با پشتیبانی از AAC اما نه apt. فقط آگاه باشید که یک نسخه به روز شده از این -- WF-1000XM4 -- می تواند پس از رسیدن در چند ماه آینده پس برای این نگاه در تخفیف. ما به عنوان خوانده شده سونی WF-1000XM3 نقد و بررسی.

بیشتر بخوانید درباره هدفون

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: بهترین واقعی بی سیم در حال حاضر در دسترس از earbuds

10:03

سارا تو/CNET

من یک فن از ارزان سر و صدا لغو هدفون. من در واقع شده است در تلاش برای قرار دادن با هم یک لیست از مدل های برای بهترین های سر و صدا لغو هدفون خلاصه از آنجا که وجود دارد چند که من می خواهم پیشنهاد خرید. اما Anker را Soundcore زندگی Q20 Hybrid Active Noise Cancelling Headphones یک استثنا هستند. آنها کاملا مناسب و معقول خود را به طور منظم لیست قیمت از $60 و آنها اغلب در فروش برای $10 کمتر است.

هیچ زندگی Q20 صدا به عنوان خوب به عنوان حق بیمه و مدل مانند سونی WH-1000XM3 اما آن را برای تلفن های موبایل خیلی خوب است که همه شما می توانید برای درخواست در این قیمت. آن را نسبتا متعادل با مقدار مناسب از وضوح و چاق و چله باس که پف کرده و یا گل آلود (وجود یک باس بوست یا BassUp حالت اگر شما می خواهید اضافی کمک باس). آن را نیز راحت برای پوشیدن سر و صدا لغو عملکرد قابل قبول است آن را جامد به عنوان یک هدست برای برقراری تماس و عمر باتری خوب است در 40 ساعت. ساده کیف حمل گنجانده شده است.

سارا تو/CNET

مقاوم در برابر آب: بله (IPX4 امتیاز -- splashproof).

Anker شناخته شده است بیشتر برای آن ارزش هدفون اما این تلاش به گام به حق بیمه بیشتر قلمرو خود را با Soundcore آزادی 2 Pro earbuds که حمل یک لیست قیمت از $150. از نظر طراحی آنها به اشتراک گذاری برخی از شباهت ها با سونی WF-1000XM3 اگر چه این مدل ندارد فعال لغو سر و صدا. Anker می گوید: از earbuds زیادی 11mm رانندگان همراه با Knowles متعادل آرماتور تا 8 ساعت عمر باتری با هر بار شارژ (32 کل ساعت از زمان پخش با مورد) و سر و صدا لغو میکروفن برای کمک به کاهش صدای محیط پس از تماس گیرنده می تواند بشنود شما بهتر است. آنها شارژ از طریق USB-C و همچنین پشتیبانی از شارژ بی سیم.

آنها اصلا صدا کاملا به عنوان خوب به عنوان Sony WF-1000XM3 اما آنها قطعا صدا مانند حق بیمه واقعی بی سیم گوشی با صدا غنی است که شامل باس قدرتمند عملکرد و تعداد زیادی از جزئیات. برخی از مردم ممکن است برخی از quibbles بیش از این مناسب -- من تا به حال عرضه خود من XL راهنمایی برای دریافت مهر و موم تنگ و Anker را Soundcore آزادی Air 2 یک کمی راحت تر-اما Soundcore آزادی 2 Pro یک ارزش خوب است. آیا شما می خواهید به استفاده از آنها به عنوان سفر هدفون یا تمرین هدفون آنها انجام این کار است. آنها همچنین خوب است برای برقراری تماس (آنها انجام یک کار خوب کاهش صدای پس زمینه).

آنها با استفاده از بلوتوث 5.0 با پشتیبانی از AAC و aptX.

بیشتر هدفون و ایده های هدیهtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب