بهترین فیلتر بطری آب برای سال 2020 به حذف باکتری ها و رسوب بیشتر - CNET

به عنوان هر مشتاق در خارج از منزل فرد احتمالا در حال حاضر می داند که داشتن یک خوب فیلتر بطری آب برای تمیز کردن

توسط SALAMNEWWS در 23 خرداد 1399

به عنوان هر مشتاق در خارج از منزل فرد احتمالا در حال حاضر می داند که داشتن یک خوب فیلتر بطری آب برای تمیز کردن آب ضروری است از قطعه ای از ماجراجویی دنده. این که آیا شما را افزایش کوتاه برای چند ساعت و یا سفر به بیابان نشینان برای چند روز در پایان شما هرگز می خواهید برای پیدا کردن خود را تشنه و شما همیشه می خواهید برای دسترسی به آب تمیز. شما نمی خواهید برای حمل و نقل کردن گالن تصفیه آب بطری است که محیط زیست طاعوننه به ذکر است سنگین و گران است.

در حالی که بسیاری از منابع آب زیرزمینی و آب شیر کاملا امن آن را هرگز ارزش خطر ابتلا به آب نوشیدنی شما نه فقط خاص مورد. حتی اگر آن را به نظر می رسد پاک کردن آن می تواند غیر قابل شرب آب آلوده با ویروس ها و باکتری ها و تک یاخته و یا سایر میکروارگانیسم های نامرئی برای چشم انسان. و با وجود آب آشامیدنی سالم عمل شیر آب هنوز هم می تواند حاوی آلاینده هایی مانند سرب کلر, آرسنیک, آفت کش ها و حتی ذرات از خطاب فاضلاب. چرا که نه نظر دادن یک فیلتر آب بطری یک چرخش?

ادامه مطلب: بهترین تشک بادی برای سال 2020: SoundAsleep REI و بیشتر مقایسه

Six filtered water bottles lined up outdoors.

من قرار دادن شش فیلتر بطری های آب به آزمون در یک منبع آب های زیرزمینی تازه در جنوب کالیفرنیا.

پیج Thies/CNET

برخی از دلایل شما ممکن است بخواهید برای خداحافظی با استفاده از یک بطری آب پلاستیکی و یا یکبار مصرف و بطری های آب و سرمایه گذاری در یک فیلتر آب بطری برای نگه داشتن شما را هیدراته:

  • شما مطمئن نیستید در مورد شیر آب
  • شما را به سفر به کشورهای دیگر و کشورهای که در آن شما نمی دانید که در مورد شیوه های آب
  • شما برو پیاده روی, پیاده یا در سایر ماجراهای
  • شما ترجیح می دهید آب بطری شده اما می خواهم برای کاهش زباله های پلاستیکی

به این منظور من تست شش فیلتر آب بطری برای پیدا کردن بهترین فیلتر بطری آب شما می توانید اعتماد به شما ارائه با آب تمیز و امن در داخل خانه یا خارج.

water-bottle-testing-site-1

آب سوراخ جایی که من تست فیلتر بطری.

پیج Thies/CNET

چگونه تست کردم این فیلتر آب بطری

به خاطر آب آشامیدنی سالم, دو, دوستان و من جرأت را به یک منبع آب شیرین در جنوب کالیفرنیا. ما خوش شانس برای پیدا کردن یک قطره از یک آبشار در رانچو سیرا ویستا/Satwiwa بیابان منطقه در کوه های سانتا مونیکا که به اوج خود رسید در یک سری از چهار استخرهای کوچک آب است. از چهار حفره های آب ما حل و فصل در تست بطری در یکی که با نگاه حداقل راکد (و تا به حال کمترین اشکالات و tadpoles).

روز قبل از پیاده روی من تمیز و prepped همه فیلتر آب بطری با توجه به دستورالعمل های خود را. من پر هر بطری از همان سوراخ آب و طعم آن آب از هر بطری در سایت. من پس از نوشیدن از بطری های یک به یک و ریخت و مقداری آب از هر کدام برای دیدن چگونه آن را تمیز نگاه کرد. من آماده برای نوشیدن گالن آب اگر نیاز بود و به نوشیدن نگه دارید تا زمانی که من پیدا کردم بهترین استفاده مجدد بطری آب.

چگونه من امتیاز این فیلتر آب بطری

به نظر من پنج معیار مهم در هنگام استفاده از هر یک قابل استفاده مجدد بطری آب: فیلتر مواد طعم سهولت استفاده و پاکسازی است. اینها همه از عوامل شما باید در نظر بگیرید هنگامی که به دنبال یک فیلتر بطری آب -- شما می خواهید برای خرید که مناسب فعالیت شما قصد استفاده از آن را برای.

مثلا اگر من به دنبال یک فیلتر بطری را به کوله پشتی من را انتخاب نمی کند بریتا. من هم نمی سرمایه گذاری در Grayl Geopress اگر من تنها نیاز به یک بطری آب.

فیلتر: چه فیلتر مکانیزم مورد استفاده قرار گرفت و چگونه به خوبی انجام بطری فیلتر آلاینده های مضر و باکتری ها و ویروس ها و دیگر unpleasantries از احتمالا غیر شرب آب ؟ آیا بطری آب فیلتر ترک هر گونه ذرات در آب پس از فیلتر کردن? آب "فیلترینگ" به معنی آب است که از نوشیدن آب یا فیلتر نی. وجود فیلترهای جایگزین?

مواد: آنچه که در بطری ساخته شده است ؟ فولاد ضد زنگ یا پلاستیک ؟ اگر پلاستیکی است که BPA-free بطری ؟ چقدر دوام بطری ؟

طعم: این یکی کاملا آشکار است. چگونه آب طعم ؟ به طور خاص وجود دارد هر بقایای مواد معدنی یا بوی سلیقه شیمیایی مانند کلر طعم ؟

سهولت استفاده: شد بطری آسان به دبستان قرار داده و با هم ؟ آن را آسان برای به دست آوردن آب به بطری ؟ چگونه بود و در جریان رای دادن?

پاکسازی: پس از استفاده از آنچه که شما قرار است به انجام با بطری ؟ چگونه از آن آسان است برای تمیز کردن بطری و مطمئن شوید که آن را آماده برای ماجراجویی های بعدی خود را?

Grayl

آب طبیعی من تست بطری در حال حاضر نگاه نسبتا تمیز ولی وقتی ریخت و کمی از Geopress تصفیه آب, بطری, من شوکه شده بود در چه شفاف آن نگاه کرد. اگر چه من حدس می زنم من نباید شگفت زده شده اند به عنوان Grayl را سنگین فیلتر و تصفیه آب سیستم طراحی شده است برای فیلتر کردن تک یاخته مواد شیمیایی ذرات (مانند خاک و شن و ماسه) فلزات سنگین و باکتری ها و ویروس ها.

این Geopress تصفیه آب ساخته شده است BPA-free پلی پروپیلن با دوام نوع پلاستیک. گسترده قطر پایه از تصفیه آب به آن محکم احساس می کنم و آن را ظاهرا طراحی شده برای مقاومت در برابر 10-پا گرم بر روی بتن در حالی که آن را پر از آب است. بدون شک Geopress بهترین فیلتر بطری آب برای نگه داشتن شما را هیدراته در یک سفر کوله پشتی به دلیل فیلترینگ شدید مکانیزم و دوام.

این Grayl بطری نیز ارائه می دهد نسبتا آسان پاک کردن یک عامل مهم اگر شما با استفاده از آب طبیعی. من واقعا دوست داشتم که باز از Geopress است به اندازه کافی گسترده به جا یخ و تمام دست به آن معنی که من در واقع می تواند به پایین بطری را با یک اسفنج. فقط مطمئن شوید که به طور کامل خشک بطری را قبل از ذخیره سازی آن: اگر شما فروشگاه تصفیه آب در حالی که آن را مرطوب بخش درونی و بیرونی بخش مکش با هم و سپس آن را دشوار است به جلو و دو قطعه از هم جدا.

پیج Thies/CNET

این استری یک فیلتر آب بطری فیلتر کردن چشمگیر مجموعه ای از فلزات سنگین و مواد شیمیایی از جمله سرب و بنزن جیوه و مس و کلر و بیشتر. این سایت می گوید شما نباید استفاده از این فیلتر بطری با آب است که "microbiologically ناامن و یا از کیفیت ناشناخته" اما من آن را در آب شیرین و من معلوم شد خوب است.

بدن از استری یک فیلتر آب بطری است که ساخته شده از فولاد ضد زنگ و درب ساخته شده از پلاستیک بدون BPA. آب بطری فیلتر درج به صورت چسبیده به سمت پایین درب و قفل در دادن بطری به طور کلی محکم احساس می کنید.

آب من مدال دیگر از یک سوراخ آب به نظر می رسید به طرزی جادویی تبدیل به بطری آب چشمه داخل استری بطری فیلتر. اگر استری یک بطری ندارد آن فیلتر در محل فقط امر عادی گسترده دهان فولاد ضد زنگ بطری آب ساخت آن فوق العاده آسان برای تمیز کردن: بطری باز گسترده ای به اندازه کافی برای جا یک استاندارد ظرف اسکرابر داخل درب و درب اضافی باز که در آن فیلتر متصل به مطمئن شوید که شما ضربه تمام nooks و crannies.

استری ارائه می دهد یک سرویس اشتراک بنابراین شما هرگز فراموش نکنید که به جای فیلتر خود را. آب بطری فیلتر 12 دلار در هر فیلتر و باید جایگزین هر دو ماه اگر شما استفاده از فیلتر بطری آب به طور منظم -- اما با توجه به بسیاری از افراد نوشیدن حدود 2 لیتر آب در روز است که باید به شما مقدار زیادی از گالن قبل از اینکه شما نیاز به یک فیلتر جدید.

سایر محصولات

آب که بیرون می آید از سایر انتخاب فیلتر آب بطری آب آشامیدنی است که برای مطمئن. سایر محصولات ارائه می دهد تمام انواع, پاک, آب, اسباب بازی, اما این بطری به طور خاص با استفاده از یک سیستم تصفیه داخلی: "فوم جذب فن آوری" حذف فلزات سنگین و مواد شیمیایی آفت کش ها و ویروس ها در حالی که بیرونی میکرون فیلتر آب حذف باکتری ها و تک یاخته, کیست خاک و رسوب ،

این ساویر را انتخاب کنید و بطری های ساخته شده از BPA-free مواد غذایی سیلیکون درجه و داخلی فوم. های مختلف کلاه و همچنین خارجی میکرون فیلتر آب ساخته شده از پلاستیک بدون BPA. میکرون فیلتر آب به خودی خود یک غشاء الیاف توخالی. بطری پیچ و تابدار است, اما آن را هنوز هم احساس نسبتا محکم است.

یک سقوط برای برگشت هر چند که این بطری هرگز به بازگشت به آن وزن خشک در حالی که شما بر پا است. این غیر ممکن است به فشار همه آب از بطری بنابراین انتظار می رود آن را به اضافه کردن برخی از وزن به بسته خود را پس از اولین استفاده.

این ساویر بطری نیاز اولیه دبستان به حذف هر گونه فوم جذب مواد است که می تواند بدست زدم شل در بسته بندی و حمل و نقل. هنگامی که شما در دبستان بطری تصفیه آب فرآیند نیاز به 10 ثانیه از فشردن بطری به کار فوم جذب از ویژگی های. به همه آب از بطری شما نیاز به آن جدی فشار-حتی جمع کردن بطری از پایین شبیه به راه شما جمع کردن یک لوله خمیر دندان هنگامی که آن را پایین.

چون این فیلتر آب بطری بسیاری از قطعات آن را بسیار دشوار است برای تمیز کردن. وجود دارد هیچ راهی برای گرفتن دست خود را و یا یک قلم مو داخل بطری و فوم داخلی باعث می شود من نگران که در داخل هرگز نمی تواند به طور کامل پاک کردن و خشک است. این وب سایت می گویند که لازم نیست به طور کامل خشک Sawyer انتخاب فیلتر آب بطری به عنوان فوم نیز طراحی شده برای جلوگیری از کپک ها و باکتری ها رشد.

پیج Thies/CNET

بریتا آن شناخته شده است شیر و فیلتر پارچ اما این شرکت همچنین باعث می شود پلاستیک و استیل ضد زنگ فیلتر آب بطری. با توجه به بریتا به وب سایت این بطری نیست در نظر گرفته شده برای استفاده خارج از -- آنها در نظر گرفته شده برای فقط شیر آب مانند استری بطری -- اما این بطری نیز فیلتر شده, طبیعی, آب شیرین فقط خوب است. بریتا فیلتر بطری آب با استفاده از کربن فعال فیلتر که بسیار متخلخل و نیش ترمزی میزند آلاینده ها از جمله کلر و ذرات.

بریتا را فیلتر بطری های آب در آمده پلاستیک و استیل ضد زنگ. این BPA رایگان و نسبتا محکم اما من نمی خواهد این بطری در یک سفر کوله پشتی. آن را کافی برای روز افزایش, اما, اگر شما با پر کردن آن با آب شیر برای اولین بار (با استفاده از آب طبیعی در معرض خطر خود شما).

بریتا فیلتر بطری متشکل از سه بخش است: بطری خود را تلنگر بالای کلاه و فیلتر که به سادگی قفل به محل در سمت پایین کلاه. آن را آسان برای قرار دادن با هم و نیاز به تقریبا هیچ دبستان-فقط سرعت شستشو بطری و اجرای فیلتر زیر آب داغ خود را قبل از اولین استفاده. چرا که بطری حاوی, حداقل, قطعات, آن را بسیار آسان برای تمیز کردن.

توصیه نمی شود

آور

با وجود اینکه یکی از محبوب ترین آب-فیلتر کردن محصولات در بازار آور GoLifestraw رفتن من. برای فیلتر کردن. این دو مرحله تصفیه شامل یک hollow-fiber membrane و کربن کپسول و در عین حال این تنها بطری است که تولید آب با ذرات پس از عبور از فیلتر. که به می گویند آور رفتن نیست امن به نوشیدن از -- ذرات احتمالا فقط رسوب -- اما آن را تولید نسبتا قوی معدنی طعم در مقایسه با سایر بطری ها در این لیست است.

این آور رفتن است ساخته شده از پلاستیک بدون BPA در سراسر. به طور کلی آور رفتن احساس می کند بسیار محکم است. من ترجیح می دهم دوام فولاد ضد زنگ, اما آن را بسیار سبک وزن می آید و با یک کارابین بنابراین آن را به خوبی پیاده بطری آب.

این آور رفتن سه قطعات ساده (بطری کلاه و فیلتر -- چهار بخش اگر شما تعداد کربن کپسول داخل فیلتر) و preuse دبستان ساده است: فقط اجرای آب پاک بر کربن کپسول. هر زمان که شما با استفاده از بطری های آب نشستن برای چند لحظه به نخست hollow-fiber membrane filter.

پیج Thies/CNET

Waterwell ادعای خود دو مرحله سیستم تصفیه حذف 99.9% از پاتوژن های منتقله از راه آب است اما بر اساس طعم و مزه از آب در آمد که از این بطری, من خیلی مطمئن نخواهد بود. من احساس نمی کند و یا مشاهده هر گونه ذرات مثل من با آور اما طعم و مزه خود به تنهایی به اندازه کافی به من با احتیاط از آوردن این بطری به backcountry.

بطری و درپوش ساخته شده از پلاستیک بدون BPA و احساس فقط به عنوان قوی به عنوان یک بطری پلاستیکی باید. این فیلتر این است که متصل به کلش توسط شل و ول لوله لاستیکی که می تواند مقصر در پشت فقیر فیلتر. آب طعم ترش اما من نمی تواند کاملا جای طعم -- گوگرد شاید. حتی اگر من واقعا نمی خواهید به من در زمان یک زن و شوهر بیشتر جرعه (و همچنین تف کسانی که در خارج) به مطمئن شوید که آن را واقعا طعم راه من فکر کردم آن بود.

با وجود آن فقیر فیلتر پیوست و ترش طعم Waterwell کند که برخی از خواص خوب. این آسان برای استفاده با همان راه اندازی به عنوان بسیاری از دیگر بطری در لیست: بطری درپوش فیلتر. فیلتر جدا به راحتی و با باز کردن بطری به اندازه کافی بزرگ است برای قرار دادن یک استاندارد ظرف اسکرابر.

در اصل منتشر شده در سال گذشته و دوره ای به روز.

بیشتر آب پوشش در CNET:

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب