بهترین تشخیص چهره دوربین های 2020 - CNET

بسیاری از دوربین های امنیتی امروزه تشخیص چهره که به شما اجازه ایجاد یک پایگاه داده از دوستان و اعضای خانواده ک

توسط SALAMNEWWS در 22 تیر 1399

بسیاری از دوربین های امنیتی امروزه تشخیص چهره که به شما اجازه ایجاد یک پایگاه داده از دوستان و اعضای خانواده که به طور منظم بازدید از خانه خود را. سپس هنگامی که دوربین می بیند آن را تعیین اینکه آیا یا نه آن را به کسی که در پایگاه داده خود را از شناخته شده مواجه است.

این نرم افزار می توان به ضربه و یا از دست ندهید بر اساس عوامل مختلف از روشنایی به تغییر مدل عینک یک روز و نه بعد-و بیشتر.

اما چیزی که ما با اطمینان می دانیم این است که این ویژگی در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب در دستگاه های ما نه فقط در خانه دوربین های امنیتی, اما همچنین ما همراه و به عنوان ابزار بهره وری برای کمک به طور خودکار فرودگاه check-ins. به عنوان اجرای قانون بیشتر می شود سرمایه گذاری در تشخیص چهره تکنولوژی آن را در حال حاضر بالا بردن سوالات جدی در مورد حفظ حریم خصوصی و حقوق مدنی در سراسر هیئت مدیره و آوردن خواستار مقررات دولتی.

اما اجازه دهید گام به عقب کمی به مصرف کننده قلمرو. خانه خود را در قلعه خود را و گزینه داشتن تشخیص چهره دستگاه آن است که هنوز هم قانع کننده گزینه برای کسانی که می خواهند به در لبه برش از خانه هوشمند نوآوری است. اجازه بدهید با یک نگاه تشخیص چهره دوربین های ما تست شده به تازگی به دیدن کدام مدل بهترین هستند و به شما کمک کند تعیین اگر یکی را برای شما کار می کنند.

تایلر Lizenby/CNET

اگر ما در حال صحبت کردن در مورد محض تشخیص چهره قابلیت لانه سلام لانه مخفی IQ داخلی و لانه گیری ضریب هوشی, هوای آزاد (که همه آنها در اصل همان دوربین) برنده دور. از این مدل لانه سلام من انتخاب بالا برای تشخیص صورت به دلیل آن را حداقل هزینه از سه و بیشتر فرصت را به شما می دهد اطلاعات مهم در مورد که در درب جلو شما.

لانه ضریب هوشی داخلی می تواند به شما بگویم که در حال حاضر در داخل خانه خود را, اما سلام و همچنین ضریب هوشی, هوای آزاد, مخفی شما بگویم که در خارج از خانه خود را. سلام به مفت چشم-سطح محل بهترین شانس نظارت و شاهد بیشترین بازدید کننده و بیش از حد (هر چند گمان می کنم شما می توانید نصب کنید $349 IQ, هوای آزاد, مخفی در سطح چشم اگر شما می خواهید).

گیر با سلام و دیگر چهره-ردیابی لانه دوربین این است که شما مجبور به پرداخت برای تشخیص چهره از ویژگی های. این بدان معناست که برای شناسایی شما برای عضویت در لانه آگاه ابر سرویس اشتراک. اطلاعات بیشتر در مورد لانه آگاه است.

هنوز لانه سلام است و همچنین یک انتخاب برای بهترین فیلم به طور کلی مفت. پس از آن یک برنده/برنده یا نه شما می خواهید برای فعال کردن تشخیص چهره. جزئیات لانه سلام نقد و بررسی.

کریس مونرو/CNET

این تمایل امن سیاهگوش تنها هزینه $60. با توجه به این که من شک و تردید بود که این دوربین ارائه خواهد اما آن را ندارد. نه تنها دوربین خود را به خوبی انجام و ارائه چند ویژگی های خوب مانند رایگان هفت روز, رویداد مبتنی بر ویدئو کلیپ سازی, اما آن را نیز تشخیص صورت رایگان (بر خلاف اختیاری لانه آگاه خدمات).

ایجاد پایگاه داده خود را از چهره های آشنا و سیاهگوش طول می کشد. وجود دارد که یک بیت از یک منحنی یادگیری به عنوان آن می شود آشنا با هر چهره, اما آن را به یک گزینه بسیار خوب است اگر شما می خواهید ارزان قیمت داخلی خانه دوربین های امنیتی با مناسب و معقول صورت به رسمیت شناختن. خواندن تمایل امن سیاهگوش نقد و بررسی.

کریس مونرو/CNET

این $299 لانه مخفی IQ داخلی شبیه به لانه سلام مفت. این تشخیص صورت (اگر شما ثبت نام برای یک لانه آگاه اشتراک) و اجازه می دهد تا شما می دانید که پیاده روی در مقابل دوربین میدان دید با دقت سازگار.

اما آن را نیز تا به تعدادی از مزایای اضافی. به دلیل آن است که یک محیط داخلی دوربین لانه داد و آن را یکپارچه گوگل دستیار بلندگو. این بدان معناست که این دوربین در اصل دو برابر به عنوان یک گوگل صفحه اصلی بلندگو و می توانید پاسخ به پرسش های اساسی مانند آنچه فعلی آب و هوا یا ترافیک در منطقه شما-و کنترل انواع Google-دستیار-فعال خانه های هوشمند دستگاه های. همچنین با این نسخهها کار با آمازون الکسا. جزئیات لانه مخفی IQ داخلی بررسی است.

تشخیص چهره دوربین: هر یکی از ما تست شده

در اینجا یک روکش از تشخیص چهره دوربین های ما نصب شده و تست شده به تازگی.

توصیه های بالا:

با توجه به ارزش اما نه به عنوان خوب به عنوان تراکم بالا بالا:

  • لانه گیری ضریب هوشی عمومی: ضریب هوشی, هوای آزاد, دوربین شبیه به $229 لانه سلام و $299 IQ داخلی وقتی که می آید به امکانات و عملکرد, اما آن را ارائه می دهد بدتر ارزش در عظیم $349 هر دوربین.
  • Netatmo خوش آمدید: Netatmo خوش آمدید داخلی دوربین آیا عادلانه کار تشخیص چهره اما این ویژگی در نهایت کاملا به عنوان قابل اعتماد به عنوان ما می خواهم.
  • Wisenet SmartCam N1: 150 دلار SmartCam N1 هوشمند دوربین های امنیتی و برنامه انجام یک کار خوب تشخیص چهره و از آن می آید با یک ساخته شده در اسلات کارت حافظه microSD برای ذخیره سازی محلی اما 60 دلار تمایل امن سیاهگوش انجام می دهد فقط به عنوان به خوبی برای بسیار کمتر است.

توصیه نمی شود:

  • Honeywell خانه های هوشمند امنیتی: غیر قابل اعتماد عملکرد آن از جمله تشخیص چهره تکنولوژی به طور جدی لطمه می زند و این همه در یک سیستم تجدید نظر شود.
  • تمایل امن سیاهگوش Pro: در حالی که داخلی-فضای باز سیاهگوش Pro است که از لحاظ فنی بالا پایان نسخه داخلی-تنها سیاهگوش آن مشخصات بهبود یافته نیست ترجمه برای بهتر تشخیص صورت ،

توجه داشته باشید که توصیه های فوق در زمان آزمایش و تغییر می تواند بر بعد نرم افزار به روز رسانی. ما به صورت دوره ای به روز رسانی این لیست را به عنوان چنین تغییراتی حکم.

چگونه ما تست شده

هنگامی که راه اندازی یک دوربین با تشخیص چهره و عملکرد شما ایجاد پروفایل های فردی افراد یا گرفتن تصویر خود را در زمان واقعی و اضافه کردن آن و یا استفاده از یک عکس موجود است که شما باید از آنها. از آنجا تشخیص چهره دوربین باید قادر به تشخیص چهره انسان را از هر نوع دیگری از فعالیت حرکتی و تنها آنهایی که آن را به رسمیت می شناسد خود را از پایگاه داده از چهره های آشنا. زمانی که این کار مطلوب شما یک هشدار است که می گوید این دوربین دیدم "کریس" "مولی" یا هر کسی که در پایگاه داده خود را.

وجود دارد بسیاری از موارد استفاده از این نوع از قابلیت های, اما برخی از آنهایی که مشترک شامل گرفتن یک هشدار هنگامی که بچه های خود را از مدرسه به خانه و یا اگر یک سگ واکر یا خانوادگی پرستار نشان می دهد. آن را ایجاد صلح از ذهن زمانی که شما در حال انتظار برای کسی که برای نشان می دهد و شما می خواهید یک خودکار هشدار به شما گفتن آنها (به خصوص زمانی که شما خانه را به آنها خوش آمد می گوید).

اما آن را نیز کمک می کند تا در امنیت حالات پس از این دوربین در اصل افتراق بین چهره آن را به رسمیت می شناسد و کسانی که آن را نمی کند. اگر دوربین خود را می فرستد به شما یک هشدار است که می دیدم کسی در خود ایوان جلو و یا راه رفتن به خانه خود را, اما شما لازم نیست آنها را تشخیص دهد شما می توانید با سرعت بیشتری ارسال اطلاعات به افسران پلیس در این رویداد واقعی شکستن و یا سرقت به جای داشتن به غربال کردن از طریق ده ها تن از حرکت عمومی هشدار برای پیدا کردن فعالیت است.

مشاهده صورت به رسمیت شناختن ویژگی های داخل برنامه SmartCam.

تصاویر توسط مگان Wollerton/CNET

بهترین راه برای تست این دوربین است که برای ایجاد یک پایگاه داده است که آنچه که من انجام وقتی که من تست دوربین با تشخیص چهره (تصاویر بالا). من اضافه کردن مردم به پایگاه داده و اجازه می دهد تا دوربین را به بقیه انجام. بهتر است به این دوربین حداقل چند روز به دلیل برخی از بهبود قابل توجهی حتی بیش از یک دوره کوتاه از زمان به عنوان آنها را مشاهده کنید چهره ها در زوایای مختلف.

سپس آن را در یک ماده از انجام یک تجزیه و تحلیل چگونه به خوبی این دوربین در واقع به رسمیت شناخته شده مواجه است. چگونه اغلب آن را به درستی شناسایی چهره در مقابل چهره فرد دیگری? چگونه آن را انجام دهد زمانی که با نزدیک شدن در زوایای مختلف و تغییرات در مدل مو و لباس و لوازم جانبی ؟ شد این دوربین قادر به تشخیص چهره ، گاهی اوقات برخی از مبارزه برای تشخیص هر چهره و حتی آنهایی که ادعا می کنند به صورت به رسمیت شناختن و به جای آن علامت فعالیت به عنوان یک پایه حرکت alert (ahem تمایل امن سیاهگوش Pro).

آینده از تشخیص چهره

آمازون مفت و دوربین امنیتی شرکت, حلقه, ثبت دو اختراع ثبت شده مربوط به تشخیص چهره در سال 2018 است. اختراع ثبت شده نشان می دهد که در آینده توسعه حلقه محصولات ممکن است قادر به به طور خودکار تشخیص و شناسایی چهره از "تحت تعقیب" لیست یا لیست سازمان دیده بان و ارسال خودکار اطلاعیه به مأموران اجرای قانون. در اینجا گزیده ای از یک ثبت اختراع براده:

یک فیلم ممکن است تجزیه و تحلیل توسط یک A/V ضبط و دستگاه های ارتباطی است که ثبت تصویری (و/یا توسط یک یا چند بخش مدیریت سرور) برای تعیین اینکه آیا این ویدئو شامل جنایی شناخته شده (به عنوان مثال جنایت کار محکوم جنسی مجرم فرد در "تحت تعقیب" لیست, و غیره.) و یا یک شخص مشکوک. برخی از در حال حاضر تجسم ممکن است به طور خودکار ارائه چنین تصویری جریان به سازمان های اجرای قانون.

"آمازون رویای خطرناک آینده" ACLU وکیل یعقوب برف گفت: در یک پست وبلاگ.

"تاریخ تبعیض آمیز دولت نظارت روشن می سازد که در صورت نظارت خواهد نامتناسب مردم آسیب در حال حاضر هدفمند توسط دولت و در معرض دهها و سوء استفاده از مهاجران, مردم رنگ و قبلا زندانی" برف اضافه شده است.

در حال حاضر, حلقه, دوربین, ارائه نمی دهد صورت تشخیص. همه در همه ، مدل که مانند لانه سلام تنها طراحی شده برای شناسایی یک فرد به شما اضافه کردن به لیست خود را از "چهره های آشنا." آنها نمی رسم از اجرای قانون فهرست برای تعیین اگر یک جنایت کار محکوم است در این نزدیکی هست -- و یا رسیدن به اجرای قانون اگر آنها نقطه یک صورت است که می تواند مطابقت با کسی که در یک پایگاه داده.

در حالی که ما می دانیم هیچ اخلاقی نقض مرتبط با این دوربین در بازار در حال حاضر واقعیت این است که ما هیچ راهی به منظور بررسی چگونگی داده های بیومتریک استفاده می شود. حتی اگر ما به شرکت های درگیر به نفع شک در مورد تجزیه و تحلیل و استفاده از داده های سیاست این سیاست ها می تواند در هر زمان تغییر. و هنگامی که شما در نظر بگیرید که حلقه متعلق به آمازون و لانه متعلق به گوگل بالقوه برای یک برادر بزرگ سناریو به آسانی آشکار است.

ما همچنان به نگه داشتن چشم در خانه دوربین های امنیتی doorbells و دیگر دستگاه های با ساخته شده است در تشخیص چهره تکنولوژی به دنبال همراه با هر گونه تغییر در روند صنعت-و برای دیدن اگر هر گونه مدل های جدید نزدیک به تطبیق نشانهای از آشیانه سلام زنگ.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: لانه سلام تصویری مفت: باهوش تر از خود را به طور متوسط...

2:39

ادامه مطلب:

در اصل در سال گذشته منتشر شده.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن