بهترین قهوه ساز دم سرد سال 2020: فیلترون، اکسو، بیالتی، تاکیا و بیشتر - CNET

قهوه دم سرد یک نوشیدنی سخت برای مقاومت است، به خصوص هنگامی که آب و هوا گرم می شود. این فوق العاده متمرکز هنوز

توسط SALAMNEWWS در 9 شهریور 1399

قهوه دم سرد یک نوشیدنی سخت برای مقاومت است، به خصوص هنگامی که آب و هوا گرم می شود. این فوق العاده متمرکز هنوز طعم است که شیرین است، اسیدی نیست. اون يه والوپ کافئين قوي هم بسته بندي ميکنه کافی شاپ ها قطعا کشش منحصر به فرد دم سرد را درک می کنند. و اونا قطعا ً يه پني زيبا براي نوشيدني خوشمزه شون شارژ ميکنن

قهوه های معمولی و قهوه های یخ زده آنها نیز گران قیمت هستند، بنابراین دم کردن جو خود را احتمالا به نفع کیف پول خود را. و با لوبیا قهوه مناسب و کمی زمان، ساخت قهوه دم سرد می تواند به آسانی ground coffee اضافه کردن دمای اتاق یا آب سردتر به قهوه زمینی و اجازه دادن به آن تند باشد. cold-brew coffee و، به لطف تعداد فزاینده ای از اسباب بازی های دم سرد خانه، شما می توانید قهوه دم سرد در سبک شروع کنید. خيلي بهتر از يه قابلمه قهوه سنتيه

برخی از گزینه های ساز دم سرد می تواند شلاق تا دسته ای در کسری از زمان آن را معمولا طول می کشد. قهوه ساز دم سرد گورپیا یک مثال عالی است. دستگاه شمارنده این فرایند را در دقیقه کامل می کند، به جای ساعت.

قهوه ساز دم سرد بيالتي .

تایلر لیزنبی/سی نت

اگر سرعت در اولویت نیست، جایگزین های زیادی وجود دارد. آبجو سرد اکسو مقرون به صرفه و آسان به کار می کند و باعث می شود کنسانتره قهوه سرد دم عالی است. به همین ترتیب، پارچ های Takeya و Bialetti نیز قیمت هایی دارند که بلع آن ها آسان است. سازندگان سنتی دم سرد مانند کسانی که نیاز به حداقل 12 ساعت از زمان دم کردن، اما ارادتمندان به شما خواهد گفت که مسائل ارزش انتظار از روش دم سرد است.

به هر حال، تو اينجايي چون توي بازار بهترين قهوه ساز دم سرد هستي. مهم نیست که چگونه قهوه سرد خود را ترجیح می دهید -- لوبیا یا زمین، فوق مرکز، آماده دیروز یا با حداقل بدون هیچ مشکلی -- این لیست به شما کمک خواهد کرد که بهترین ماشین را پیدا کنید تا نیازهای خود را به عنوان یک عاشق قهوه متناسب کنید، بدون اینکه وارد آب گرم کنید. ما این لیست را با محصولات جدید به روز می کنیم.

ادامه مطلب: بهترین قهوه ساز برای سال 2020

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن