بهترین ارزان موس بازی در سال 2020 - CNET

بازی های PC بسیار جدی و تفریح و سرگرمی برای بسیاری از گیمر هاردکور. وجود دارد بسیاری از بازی موش. بنابراین بسی

توسط SALAMNEWWS در 24 خرداد 1399

بازی های PC بسیار جدی و تفریح و سرگرمی برای بسیاری از گیمر هاردکور. وجود دارد بسیاری از بازی موش. بنابراین بسیاری از بازی موش, در واقع, که در تلاش برای تصمیم گیری در یک اندازه و سبک-به خصوص در بودجه -- این است که بسیار پیچیده تر از پشم شویی ق و آمازون, لیست بالا برای پیدا کردن پاسخ. مگر اینکه شما می دانید دقیقا چه بازی خود را باید در حال و چه در گرفتن شما با استفاده ازتوصیه من به یک فروشگاه به سعی کنید برخی از -- و شکل خود را ترجیح شخصی -- قبل از خرید. طراحی ارگونومیک علاوه بر این از یک چرخ اسکرول عمر باتری اگر شما می خواهید به استفاده از یک ماوس پد اگر ماوس از یک حسگر لیزری ماوس و حساسیت اگر ماوس گرفتن نوک انگشتان و یا طراحی ambidextrous یا نه موس قابل برنامه ریزی است و یا باز کردن برای سفارشی سازی -- این عوامل همه برترین برای بهترین تجربه بازی ممکن.

خبر خوب این است که شما لازم نیست به صرف مقدار زیادی به خوب gaming mouse با عملکرد عالی و دقت است. آنچه در زیر برخی از مورد علاقه ما است که سقوط به زیر 50 دلار. به علاوه ما در حال حاضر تست جدید موش که اعلام شد در پایان 2019 بنابراین انتظار می رود این لیست به تغییر به عنوان ما به وزن جوانب مثبت و منفی هر یک از . اگر شما فکر می کنم من نادیده گرفته اید به هر گونه دیگر زیر 50 دلار بازی موش, ارسال نظر به ما اطلاع دهید آنچه شما فکر می کنم بهترین ارزان ماوس بازی. همچنین اگر شما نیاز به یک بازی جدید صفحه کلید بیش از حد در اینجا ما زمان میدارد برای کمتر از $100.

سارا تو/CNET

Steelseries در حال حاضر بسیار عالی ارزان موس را در صف خود را با ذواليمينين سنسی 310 است که بیشتر پایین در این لیست است. اما جدید خود را 30 دلار رقیب 3 نیز بسیار مناسب و معقول. ارگونومیک راست دست شش دکمه ماوس بسیار سبک در 77g (2.7 oz.) و با استفاده از شرکت TrueMove هسته سنسور با یک 8,500 شاخص بهای مصرف کننده و یک به یک پیگیری به صورت دقیق حرکت. این سیم ماوس با استفاده از همان سوئیچ به عنوان آن $120 رقیب 650 ماوس و در حالی که دکمه ها نیاز به کمی نیروی بیشتر از دیگران ما تست شده آن را به یک مقدار عادلانه از پیکربندی امکانات از جمله سه منطقه از RGB LED چراغ که Steelseries می گوید در حال درخشان آن استفاده می شود در هر ماوس.

سارا تو/CNET

Roccat بسته بندی شده یک تن از توابع به این 99 گرم ذواليمينين RGB بودجه ماوس با کابل بافته. آن ازدحام نرم افزار به شما اجازه می دهد برنامه آن 10 دکمه های ماوس تا 20 توابع با آن آسان تغییر از ویژگی های است که به شما می دهد دسترسی به یک مجموعه از دستورات است. به علاوه وجود دارد یک دسته از پروفایل های از پیش تعیین شده برای بازی. اگر شما مانند ماکروها اما نمی خواهم بزرگ, ماوس در نظر Kova.

سارا تو/CNET

شما می توانید رد Razer چرا که آن را محبوب و یا شما احساس می کنید این همه اعتیاد به مواد مخدره. اما واقعیت این است که این بودجه خوب gaming mouse برای هر پرنیان. آن را راحت به خصوص اگر شما با استفاده از یک کف گرفتن با دقیق سریع 16,000 DPI سنسور و یک سبک وزن بدن است. این سیناپس قابل برنامه ریزی نرم افزار به شما اجازه نیشگون گرفتن و کشیدن آن چراغ و دکمه های هفت تا آنجا که شما می خواهید و شما دیگر نیاز به ثبت نام. و آن را با دو سال گارانتی.

سارا تو/CNET

اگر شما می خواهید برخی از فوق العاده فلش در یک سریع و دقیق و نور gaming mouse, این SteelSeries rival خوب است ارگونومی طراحی شده برای حرکات سریع و خوب بازی. در 100 گرم شما می توانید با استفاده از خروش با نوک انگشتان یا پنجه گرفتن و آن را ذواليمينين, بیش از حد. جوانب دیگر هستند که این طراحی با شش دکمه های قابل برنامه ریزی و یک حلقه RGB نور است که اجرا در سراسر کل بدن است. این یک پلاگین و بازی, ماوس, اما شما می توانید برنامه چراغ و دکمه با شرکت NGenuity نرم افزار.

سارا تو/CNET

این G305 تنها در اینجا نیست که باید RGB روشنایی. اما آن را نیز تنها ماوس های بی سیم در لیست ما و بدون اضافی که روشنایی این موس بازی بی سیم دیگر طول می کشد -- تا 250 ساعت مداوم بازی های PC. در آن طول می کشد یک باتری AA که پنهان در زیر نخل بقیه با آن Lightspeed آداپتور USB بی سیم. حتی با باتری هر چند این PC gaming mouse وزن آن کمتر از 100 گرم است. حجم نسبتا پایین مشخصات و وزن راحت بود با استفاده از پنجه و کف گرفتن سبک. آن را نیز ambidextrous gaming mouse. همه در همه, آن را به یک انتخاب بزرگ در میان بازی بی سیم موش های با عمر باتری اگر شما نمی خواهید بسیاری از دکمه ها و یا چراغ.

قیمت ماوس در اطراف $50 علامت بنابراین اگر این جهش کمی بیش که من پیشنهاد می کنم آن انتظار برای کاهش قیمت و یا فروش.

سارا تو/CNET

اگر شما صرف مقدار زیادی از زمان بازی بازی های FPS این یک انتخاب بزرگ است برای یک FPS gaming mouse. در حالی که مقدار زیادی از موش ها باید راه را به سرعت تنظیم DPI (نقطه در اینچ) در پرواز متحرک انگشت شست کلاچ کاملا قرار می گیرد. و دو اندازه را شامل می شوند برای تنظیم خود را برای دست اندازه. دیگر مفید طراحی از ویژگی های تنظیم تنش در چرخ اسکرول است. یک شتاب چرخ در پایین اجازه می دهد تا شما را انتخاب کنید فقط چگونه سریع شما می خواهید به حرکت چرخ به نوبه خود برای کسانی که بار زمانی که شما نیاز به دقت بیشتر مانند انتخاب سلاح.

 

سارا تو/CNET

SteelSeries به تازگی اعلام کرد 10th-anniversary edition از این ماوس به نام Sensei ده. آن را به یک زن و شوهر جدید سفارشی سازی ویژگی های است که آن را به ارزش پرداخت پول اضافی برای (هر چند شما می توانید در حال حاضر آن را برای حدود $42) مانند شیب ردیابی برای زمانی که شما ضربه خود را به موس پد در یک زاویه. که گفت: 310 کمتر از گران قیمت است فقط به عنوان سبک وزن و همچنین ردیابی دقیق به لطف esport-کیفیت سنسور نوری. کنار دکمه ها در سمت کوچک, اما شما می توانید مجموعه ای در هر طرف آن دو دست طراحی شده است.

بیشتر برای علاقهمندان به بازی

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: عشق Alienware 55 OLED Gaming Monitor, نفرت, قیمت

2:37tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن