بهترین شرکت های اجاره خودرو در سال 2020 - Roadshow

این که آیا شما در جایی coronavirus پرواز کرده ام -- قبل از اقدامات مختلف کروناویروس کاهش سفر -- تا به حال ماشی

توسط SALAMNEWWS در 23 شهریور 1399

این که آیا شما در جایی coronavirus پرواز کرده ام -- قبل از اقدامات مختلف کروناویروس کاهش سفر -- تا به حال ماشین خود را در مغازه و یا فقط نیاز به سفر به خارج از شهر ، شانس این است که شما مجبور به اجاره یک ماشین در برخی از نقطه. اگر داشته باشد، می دانید که شرکت خودروی اجاره ای که انتخاب می کنید تفاوت ایجاد می کند.

مردم بر اساس عوامل مختلفی در مورد تجربیات خودروی اجاره ای خود قضاوت می کنند. همانطور که مایکل تیلور، مدیر ارشد هوش سفر و مهمان نوازی در جی دی پاور و همکاران، توضیح می دهد، "در قدرت جی دی ما اولویت های مصرف کننده را تقریبا در هر مطالعه ای که انجام می دهیم کمی می کنیم... در سال ۲۰۱۹ مهم ترین عامل هزینه و هزینه اجاره (حسابداری ۲۸٪ رضایت کلی از تجربه اجاره) است، این امر خود خودروی اجاره ای را ۲۵٪ و فرایند وانت را ۲۳٪ دنبال می کند. روند رزرو، فرایند بازگشت، و تجربه اتوبوس شاتل مارک شامل 25٪ باقی مانده از تجربه کلی است."

یکی دیگر از عوامل عمده ای برای یک صنعت است که ضربه بزرگ در طول COVID - 19 همه گیر گرفته شده است به سادگی در کسب و کار ، با ماشین اجاره غول هرتز به تازگی تشکیل پرونده برای ورشکستگی.

ما 10 شرکت برتر اجاره خودرو در ایالات متحده، بر اساس رضایت از خدمات مخاطبان رتبه بندی شده است. برای مرجع، ما در درجه اول از آخرین نظرسنجی های رضایت مشتری گردآوری شده توسط J.D. قدرت و همکاران استفاده می شود.

چیزهای بیشتری برای در نظر گرفتن علاوه بر قیمت وجود دارد که آن را به اجاره یک وسیله نقلیه می آید.

هرتز

شرکت های مختلف تمایل دارند با اولویت های مختلف به مشتریان خدمت کنند. تیلور می گوید: «برندهایی وجود دارند که کسب و کار گراتر هستند (به عنوان مانند، هرتز، نشنال، اویس) و برندهایی که بیشتر اوقات فراغت گرا (Thrifty، دلار، بودجه)» هستند. وی تصریح کرد: تفاوت های اصلی در فراوانی اجاره ها و عضویت در برنامه وفاداری است که هر برند ارائه می دهد. قراردادهای شرکت ها، ماشین تخصص 'لات' است که ارائه 'بهتر' انتخاب وسایل نقلیه، رزرو شده چک کردن خطوط، و غیره ویژگی هایی که 'جلب' renter کسب و کار است."

به طور کلی ، انتخاب ما برای بهترین شرکت اجاره خودرو تصدی بود ، که رتبه خدمات بالا در سراسر نشریات برای چند سال دریافت کرده است. تصدی به طور منظم برای خدمات به مشتریان خود مورد ستایش قرار می گیرد، اما شرکت های دیگر نیز نقاط قوت خود را دارند -- Sixt، به عنوان مثال، دارای گسترده ترین انتخاب وسایل نقلیه برای اجاره، در حالی که اجاره خودرو ملی ارائه می دهد عضویت در یک برنامه وفاداری مشتری به خصوص مفید است. دلار، در عین حال، به طور معمول ارائه می دهد بهترین قیمت رزرو در کسب و کار اجاره خودرو.

هنگامی که آن را به قیمت می آید، اتومبیل های اجاره ای متفاوت است. اکثر فروشندگان ارائه طیف وسیعی از مدل به اجاره، با یک ماشین جمع و جور رفتن برای ارزان تر است. این بدان معنا نیست که افرادی که یک ماشین اجاره ارزان قیمت را انتخاب کنید لزوما راضی تر، هر چند. "هزینه و هزینه های تجربه ماشین اجاره واقعا به ارزش دریافت ترجمه... یکی از جنبه های انتخاب خودروی اجاره ای (یا شرکت خودروی اجاره ای) این است که شما با قیمت اجاره موافقت می کنید و تجربه را با توجه به اینکه انتظارات شما با آن قیمت چقدر خوب برآورده می شود، ارزیابی می کنید.» "اگر شما پرداخت بیشتر برای اجاره لوکس (به عنوان مانند، ب ام و) شما انتظارات مختلف در مقابل پرداخت هزینه اجاره فیات 500 داشته باشد. در هر دو صورت، اگر انتظارات شما بیش از حد باشد، یک رنتر بسیار راضی خواهید بود. اگر تجربه انتظارات شما را برآورده نکند، کمتر راضی خواهید شد.»

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de