بهترین الکسا دستگاه به خرید برای سال 2020: آمازون اکو نقطه Arlo Pro حلقه و بیشتر - CNET

با توجه به آمازون الکسا نامزدی تا چهار برابر شده در چهار سال گذشته و مردم بیش از همیشه در حال استفاده از این د

توسط SALAMNEWWS در 10 مرداد 1399

با توجه به آمازون الکسا نامزدی تا چهار برابر شده در چهار سال گذشته و مردم بیش از همیشه در حال استفاده از این دستیار صوتی برای پخت و پز, بازی, موسیقی و حتی خود را کنترل خانه های هوشمند دستگاه های. با آمازون اکو هوشمند بلندگو و صفحه نمایشالکسا می توانید بازدید کنندگان را به درب خود را با حلقهکنترل سرعت خود را از پنکه سقفی و یا تلنگر در Philips Hue چراغ زمانی که شما وارد یک اتاق.

پس از آمازون خود را معرفی کرد اولین اکو بلندگو در سال 2014 گوگل دستیار و سیری شروع به پریدن کرد در هیئت مدیره خود را هوشمند بلندگو و کنترل صدا. اما الکسا دستیار صوتی برای اولین بار قهرمان صدای یکپارچگی در خانه های هوشمند و آن را هنوز هم دارای بیشترین یکپارچگی در سراسر فضا.

بیایید نگاهی به بهترین الکسا دستگاه های امروز در دسترس است.

تایلر Lizenby/CNET

آمازون اضافه شده یک ساعت LED به آن third-gen هوشمند بلندگو برای ایجاد اکو نقطه با ساعت و این مورد علاقه ما بلندگو برای قیمت. نه تنها این 2019 سوم-gen نقطه به رخ کشیدن قابل توجه صدا به صورت متوسط آن مشخصات, اما آن را نیز باعث می شود اطلاعات مفید -- مانند به عنوان زمان تایمر و درجه حرارت در فضای باز -- به راحتی قابل مشاهده است.

در حالی که وجود بسیاری از آمازون الکسا دستگاه را انتخاب کنید از اکو نقطه با Clock آگهی های با عملکرد چشمگیر, رد پای کوچک و خالص عملی است. فقط $60 این پاینت اندازه هوشمند بلندگو عالی نقطه ورود به دنیای آمازون الکسا دستگاه. خواندن آمازون اکو نقطه با ساعت نقد و بررسی.

تایلر Lizenby/CNET

اگر چه آن را به یک $463 برچسب قیمت دو بسته Arlo Pro 3 یک دوربین امنیتی شامل محلی سازی, با کیفیت بالا, 2K جریان و گوگل دستیار و الکسا سازگاری. بین آن هشدار سریع و مجموعه گسترده ای از ویژگی های چنین به عنوان یک آژیر داخلی, سنسور حرکت, رنگ دید در شب و 12x زوم Arlo Pro 3 است که مورد علاقه ما بالا پایان smart cam.

شما همچنین می توانید دوربین خود را به جریان در آمازون اکو هوشمند نمایش می دهد اگر چه Arlo قبلی 7 روز رایگان رویداد مبتنی بر cloud storage گزینه دیگر در دسترس بنابراین شما نیاز به ثبت نام برای برنامه های ماهانه (با شروع در $3 در هر ماه) برای ذخیره فیلم بر روی ابر. خواندن Arlo Pro 3 نقد و بررسی.

لورن Routt/CNET

حلقه را 80 دلار در دیدگاه طب مکمل و جایگزین یک محصول منحصر به فرد برای آمازون متعلق به شرکت. به جای نصب به doorframe و یا در جایی دیگر به سمت درب خود را از دیدگاه طب جایگزین سنتی روزنه.

این بدان معناست که این محصول مناسب برای مردمی زندگی در آپارتمان ها که می خواهند هوشمند مفت اما نمی خواهید برای مقابله با متصلند دستگاه -- و یا در غیر این صورت خراب کردن یک doorframe برای نصب و راه اندازی. هیچ یک از حلقه های اصلی رقبا ارائه این نوع بدون درز, راه حل برای آپارتمان نشينان ساخت این مفت به خصوص نوآورانه در کنار دستگاه های دیگر در دسترس است.

نه تنها این, اما روزنه کم است و ساده ترین نصب و راه اندازی هر گونه مفت من تست کردم تا به امروز. این شهر همچنین دارای پیشرفته الکسا ادغام. بله شما می توانید بکشید تا غذای زنده در آمازون هوشمند, صفحه نمایش, اما شما همچنین می توانید چت با هر کسی در درب خود را از طریق ساخته شده در بلندگو بر روی صفحه نمایش هوشمند با فرمان "الکسا پاسخ به درب جلو."

که دو راه صحبت از ویژگی های از طریق الکسا هوشمند با صفحه نمایش منحصر به فرد برای حلقه دستگاه های.

قابل توجه دیگر حلقه doorbells: این باطری یا متصلند $199 حلقه تصویری مفت 2 و متصلند $249 حلقه تصویری مفت Pro. جزئیات حلقه دیدگاه طب نقد و بررسی.

کریس مونرو/CNET

این Ecobee SmartThermostat است $249 وصل ترموستات. این مدل جایگزین Ecobee4 هوشمند ترموستات اما بسیاری از همان ویژگی های بزرگ است.

کنترل خود را SmartThermostat از طریق Ecobee برنامه و استفاده از الکسا, گوگل, دستیار و سیری دستورات صوتی برای تنظیم دما از ترموستات های هوشمند خود را. این الکسا را کنترل صدا که واقعا ایستادگی کردن در اینجا هر چند پس از ترموستات خود را ساخته شده است در الکسا هوشمند بلندگو.

که به معنی شما لازم نیست جداگانه دستگاه اکو -- تنها با اتصال به ترموستات خود را فعال سخنران و شروع به پرسیدن الکسا سوالات. خواندن Ecobee SmartThermostat نقد و بررسی.

کریس مونرو/CNET

آمازون اکو نمایش 8 توسط آمازون آخرین صفحه نمایش هوشمند. 130 دلار (هر چند آن را در حال حاضر در فروش برای $100) شما می توانید یک هشت اینچ صفحه نمایش با وضوح از هر گونه اکو نشان می دهد و در عین حال یک شاتر دوربین و همه نشانهای از قبلی آمازون هوشمند نمایش می دهد.

اکو نمایش 8 ساخته شده است در الکسا بلندگو. این بدان معناست که شما می توانید با استفاده از این صفحه نمایش هوشمند به درخواست الکسا به انجام مناقصه خود را چه می شود که درخواست آن را به بازی موسیقی, رله, آب و هوا و یا فقط به شما بگویم یک شوخی است. و پس از آن یک صفحه نمایش هوشمند آن را نیز ارائه می دهد پیشرفته سازگاری با الکسا-فعال دوربین های امنیتی.

درخواست الکسا به "جواب درب جلو" وقتی کسی به حلقه حلقه خود را روزنه و شما می توانید زندگی می کنند خوراک خود را نشان می دهد 8-و در واقع بحث را به فرد مستقیما از صفحه نمایش هوشمند. خواندن آمازون اکو نمایش 8 نقد و بررسی.

کریس مونرو/CNET

مرداد Wi-Fi Smart Lock یک قفل هوشمند. آن تعمیرات اساسی به استاندارد ترین deadbolts بنابراین شما لازم نیست که برای مقابله با پیچیده نصب و راه اندازی. ساخته شده است در و Wi-Fi امکان دسترسی و کنترل های هوشمند خود را قفل از راه دور از طریق برنامه Android یا iOS بدون نیاز به اوت اتصال ماژول.

این محصول همراه با یک باز/بستن سنسور بیش از حد -- به نام DoorSense-که متصل به درب که در آن خود را از Wi-Fi قفل هوشمند نصب شده است. که راه این برنامه نه تنها می تواند به شما بگوید که آیا درب قفل شده است و یا قفل بلکه اگر درب باز است یا بسته.

اوت Wi-Fi Smart Lock با این نسخهها کار با الکسا بنابراین شما می توانید قفل و باز کردن درب خود را از یک الکسا-فعال هوشمند بلندگو با استفاده از صدای خود را. خواندن اوت Wi-Fi Smart Lock را نقد کنید.

کریس مونرو/CNET

SimpliSafe جامد سیستم DIY: امنیت خانه با یک تن از لوازم جانبی بنابراین شما می توانید مقیاس سیستم به عنوان مورد نیاز است. کیت استارتر هزینه $210 برای توپی کلید keychain fob یک سنسور حرکت و یک درب/پنجره سنسور.

SimpliSafe همچنین با این نسخهها کار با الکسا بنابراین شما می توانید بازوی سیستم و وضعیت خود را بررسی کنید با دستورات صوتی ساده.

SimpliSafe نمی کند نیاز به یک قرارداد اما هزینه های ماهانه شروع در $15 به نرم افزار دسترسی داشته باشید و بروید تا 25 دلار اگر شما می خواهید نظارت حرفه ای. خواندن SimpliSafe نقد و بررسی.

تایلر Lizenby/CNET

آخرین نسخه از فیلیپس رنگ LED سفید با این نسخهها کار با ZigBee و بلوتوث است. علاوه بر این بلوتوث قابل توجهی برای Philips Hue چرا که این بدان معنی است که شما نمی نیاز به یک ال ای دی توپی برای دریافت این لامپ هوشمند به کار می کنند.

در عوض هوشمند لامپ های متصل به طور مستقیم به گوشی خود را -- و آنها با الکسا دستورات صوتی. درخواست الکسا به نوبه خود در اتاق نشیمن چراغ یا کم نور اتاق ناهار خوری چراغ به 70 ٪ است.

Philips Hue Led های سفید هزینه فقط $15 هر معنی شما لازم نیست که ظرف یک تن از پول نقد برای این ساده الکسا-فعال لامپ. دفعات بازدید: فیلیپس رنگ سفید LED مقاله.

کریس مونرو/CNET

TP-Link Kasa Smart Wi-Fi وصل کوتاه است که یک نام بزرگ برای کوچک پلاگین های هوشمند است که هزینه فقط $14. هوشمند پلاگین مثل این یکی اتصال از طریق Wi-Fi به طور مستقیم به خروجی دیوار و تبدیل خود را nonsmart لامپ طرفداران و ابزارهای دیگر به دستگاه های هوشمند.

استفاده از TP-Link برنامه برای اتصال و کنترل دستگاه های -- و یا طلب کردن آمازون الکسا و استفاده از صدای خود را. می گویند "الکسا به نوبه خود بر روی چراغ مطالعه" برای دریافت پلاگین مینی پلاگین های هوشمند برای کنترل دستگاه های متصل به آن را با سهولت. خواندن TP-Link Kasa Smart Wi-Fi وصل Mini نقد و بررسی.

ادامه مطلب: بهترین هوشمند شمع برای سال 2020

کریس مونرو/CNET

آمازون اکو فلکس کوچک هوشمند بلندگو است که شاخه به طور مستقیم به خروجی. برای 25 دلار در آن ارائه می دهد تمام نشانهای از الکسا به علاوه یک پورت USB برای ماژول های اضافی -- مانند یک آشکارساز حرکت و نور شب.

به عنوان نام نشان می دهد انعطاف پذیری مناسب می تواند بسیاری از توابع, کمک به تقویت امنیت خانه خود را و گسترش الکسا محدوده شنوایی برای زمانی که شما نیاز به کمک در کمتر مرکزی گوشه از خانه خود را.

علاوه بر این از یک سنسور حرکت نیز به معنی الکسا می توانید ایجاد اتوماسیون مبتنی بر جنبش تغییر در چراغ زمانی که شما وارد یک اتاق و یا ارائه خود را به اخبار صبح هنگامی که شما نشستن برای صبحانه. جزئیات CNET را بررسی اکو انعطاف پذیری.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: آمازون اکو نمایش 5 کمک می کند تا الکسا به سادگی خود را در...

8:39

الکسا چشم انداز

آمازون دستیار صوتی باعث می شود آن را آسان تر برای کنترل دستگاه های خود را در صفحه اصلی تنظیم تایمر و پیدا کردن چه مدت طول رفت و آمد خود را به کار خواهد شد. اما حریم خصوصی تبدیل به نگرانی روز افزون به عنوان هوشمند بلندگو و صفحه نمایش رشد در محبوبیت است.

گزارش می دهد که آمازون نگه می دارد متن خود را به مکالمات صوتیحتی پس از شما را حذف الکسا صوتی ضبط شده منجر به نگرانی های حریم خصوصی کاربر. سناتور. کریس Coons یک دموکرات از دلاور در نامه ای به مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس به دنبال پاسخ در مورد آمازون الکسا اطلاعات کاربر و چگونه آن را ذخیره می شود. آمازون پس از معرفی "الکسا حذف همه چیز من امروز گفت:" از ویژگی های. غول فن آوری می گوید: همچنین کار بر روی راه های جدید برای مشتریان به خود را حذف کنید متن.

آمازون, آخرین, هوشمند, صفحه نمایش, اکو نمایش 8 می آید با یک ساخته شده در دوربین و شاتر بر خلاف زودتر اکو نشان می دهد دستگاه های.

آمازون تنها نیست. Facebook, Google و دیگر شرکت های فن آوری با آن مواجه اند حفظ حریم خصوصی خود را مسائل باعث سوال در مورد استفاده از داده ها.

خوشبختانه آمازون و دیگران به نظر می رسد به کار برای پیروزی به ما اعتماد. باید این نگرانی های حریم خصوصی نگه داشته و شما را از خرید یک دستیار صوتی (الکسا و یا در غیر این صورت)? وزن در در بخش نظرات زیر.

هنوز هم سوالی دارید ؟ بیشتر بخوانید درباره الکسا.

همچنین:

در اصل منتشر شده در سال 2019 و دوره ای به روز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب