آبجو به سلامتی و اشک: چگونه مستند لیورپول به زندگی آمد به جشن تاریخی عنوان برنده

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 7 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Not طولانی پس از لیورپول برنده شده بود خود را به آخرین عنوان قهرمانی لیگ در سال 1990 هاروی موریسون برادر ذکر شده به پس از 12 سال چگونه باشگاه های غرب, رقبای منچستر یونایتد تا به حال نشده قهرمانان برای بیش از 20 سال است.

"من به او گفت:" بیست سال ؟ که تاریخ باستان'," او به یاد می آورد امروز. "من رفتم" که هرگز نمی تواند برای ما اتفاق می افتد'."

این Anfield نجومی بلیط-دارنده فکر در مورد این گفتگو در حالی که نشسته به تنهایی در آستان او در 1am در صبح روز جمعه.

سه ساعت قبل, قرمز – هنگامی که نیروی غالب در فوتبال به زبان انگلیسی – شده بود یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برای اولین بار از زمانی که در سال 1990 موفقیت است.

در این جشن که به دنبال تقریبا همه در موریسون لیورپول آب گرفتگی خیابان به باغ خود را به آواز خواندن و تشویق. بیشتر قرار دادن پرچم ها و پارچه سست بافت پرچمی. هاروی پسر هفت ساله تام بیرون آورده و زندگی به اندازه یک برش از Mo صلاح و گیر کردن آن در چمن جلو. کسی که یک زن و شوهر از جاده ها همراه بود اجازه خاموش کردن آتش.

"اما زمانی که آن را تمام انجام می شود و ما می خواهم بچه ها در رختخواب من فقط نیاز به یک لحظه به خودم می گوید:" پدر از دو.

او نشسته در شب با گذشته خود آبجو از شب. "من در تلاش بود به مزه آن همسر," او می گوید. "سی سال من منتظرش بوده ام برای این است. آن را گرفته بود."

او گریه ؟ "بدون نظر. اجازه دهید فقط می گویند من احساسی بود."

داستان هایی از, به سلامتی, آبجو و اشک – بیا ضخیم و سریع در لیورپول روز جمعه, روز پس از شب با شکوه قبل از.

ممکن است این کشور هنوز به طور رسمی در coronavirus مستند – میخانه بسته شدند و آنفیلد باقی ماند قفل شده است – اما چنین محدودیتی نیست تعدیل ارواح در اینجا. حدود 2000 نفر از طرفداران تبدیل شده بود تا در ورزشگاه به توست عنوان در پنج شنبه شب و در حالی که صدها نفر دیگر تا به حال فرود در میادین و پارک ها از مرکز شهر ، کسانی که به دنبال مستند دستورالعمل و در خانه ماند – که اکثریت آن را به ارزش گفت: – تبدیل حومه خیابان به اواخر شب کارناوال.

"بیا سر همسر" یک پسر بچه مایک Pinnington یک 21 ساله راه آهن کارگر گفته بود مستقل در این شهر کنسرت مربع است. "آیا تا به حال به طاعون برای متوقف کردن ما با داشتن یک bevvy یک شب شبیه به این."

روز بعد روشن شد این بود که نه یک دیدگاه منحصر به فرد: پس از سه دهه به عنوان به خوبی به عنوان صبر از 14 هفته در حالی که فصل متوقف شد با توجه به Covid-19 بحران – آزادی قابل لمس بود. روز جمعه لیورپول بود یک شهرستان از درد سر و سایه برداشته.

"زمانی که من ترک خانه امروز صبح دیدم همسایه فقط صفحه اصلی" گفت: موریسون یک شورای حمل و نقل افسر به عنوان ما صحبت می کرد در این شهر لیورپول یکی از پیچیده است. "که شد 9. من مطمئن هستم که در آن او شده است می خواهم تمام شب. او در بهترین حالت به صحبت کنید."

لجام گسیخته شادی بود شاید به این دلیل این احساس بزرگتر از صرف ورزش است.

لیورپول جایی است که هویت در هم پیچیده با آن باشگاه است. برای آن نیست که در صدر لیگ برای 30 سال یک بار در اینجا. در یک شهر که به مدت طولانی دچار محرومیت – یک سوم کودکان در فقر زندگی می کنند در Merseyside با توجه به 2019 گزارش – سقوط از فضل خود توانا باشگاه فوتبال تا به حال احساس به بسیاری مانند توهین به اضافه آسیب است.

"آن را عظیم" گفت: Scott ترسو 21 ساله وصال. "آن قرار می دهد بهار در این شهر گام. شما نگاه دور و مردم خوشحال هستند."

حتی Evertonians? "آنها ممکن است به عنوان به خوبی می شود در مورد آن چرا که آنها در حال رفتن هرگز برای برنده شدن در این لیگ خود را"

بسیاری بر این باور بودند که این بود در حال حاضر آغاز یک دوره طلایی برای لیورپول.

"شروع یک دوران" به عنوان Mo Abdul یک دانشمند محقق که صرف شب با صدها نفر از طرفداران جمع خارج St luke's بمباران کردن کلیسا آن قرار داده است.

هاروی موریسون و خانواده (هاروی Morrison)

که ممکن است اما برخی از ترس آن را نیز ممکن است شروع یک دوم coronavirus سنبله. نگرانی در حال حاضر مطرح شده است که خود به خود تجمع – اجتماعی که در آن فاصله به طور کامل مشاهده نمی شود – می تواند در نهایت به پایان رسید تا رفتن در تاریخ به عنوان یک سری از فوق العاده-پخش حوادث. قطعا مقامات شهرستان و مدیر باشگاه Jurgen Klopp در حال حاضر خواست طرفداران (دوباره) به نگه کردن برگزاری بیشتر جشن.

"من با آن موافقم" گفت: Abdul, 25. "شاید باید بیشتر اجتماعی فاصله شب گذشته. اما من فکر می کنم مردم رو گرفتار در لحظه. ما یک شهر با وسواس فوتبال است. هیچ کس گفت: باید وجود داشته باشد یک اتوبوس رژه تا زمانی که آن را بی خطر است اما این فقط یک نسخه من فکر می کنم."

این یک دیدگاه مشترک توسط کارل مک دونالد, لیورپول فن و A&E care assistant که تا به حال مشغول به کار در شیفت شب در رویال لیورپول بیمارستان دانشگاه.

"ما تا به حال یک زن و شوهر از مردم در آمده که می خواهم صدمه دیده اند در حال سقوط کردن چیزهایی که آنها می شده است نوردی" 38 ساله گفت: با یک شانه را بالا انداختن "این اتفاق می افتد".

به عنوان یک حامی و بیمه خدمات درمانی کارگر چگونه او احساس می کنید در مورد جرم جشن? "من می خواهم ترجیح آنها نیست که اتفاق افتاده است" او پاسخ داد. "من دیده ام چه coronavirus به شما می کند. اما مردم شده اند در انتظار برای برنده شدن در این لیگ برای مدت طولانی – من فکر می کنم آن را سخت به متوقف شود "

او خود را قادر به نگه دارید تا با شب وقایع چرا که بیماران در سراسر بخش گوش دادن به همه انسان مهم شهر بازی. آن را به شکست چلسی است که مهر و موم قرمز عنوان شده است. "من تا به حال برای جلوگیری از خودم فریاد از زمانی که چلسی به ثمر رساند" او اشاره کرد.

Mo Abdul خارج St luke's بمباران کردن کلیسا در لیورپول (Mo Abdul)

کاترینا و ابیگیل Baybutt تا به حال هیچ گونه نگرانی.

مادر و دختر – که سفر در سراسر اروپا حمایت باشگاه – تماشای این بازی در خانه است. "ما خیلی با صدای بلند و خیلی بیش از حد" گفت: کاترینا 42 ساله حساب افسر و مادر و سه. "پریدن به اطراف اتاق نشیمن, پیام کوتاه, دوستان, آواز خواندن."

بچه ها هم معنی است ؟ "عمدتا بچه ها, اما شاید من کمی بیش از حد."

با این حال او اعتراف کرد – مشترک با اکثر طرفداران در اینجا بود که ته مایه غم و اندوه است که این فصل عادی; که این باشگاه در نهایت در نهایت با ارائه جایزه در یک بازی که طرفداران نمی تواند حضور داشته باشد. "این شرم آور واقعی است," او گفت:.

"اما آن را خوب" perked تا ابیگیل, 14, به عنوان جفت شروع به راه خود را در به لیورپول فروشگاه. "این بدان معنی است که ما فقط باید به پیروزی از آن دوباره در سال آینده."

آخرین مطالب