بانک مرکزی کانادا پیگیری تامین تقاضای مصرف کنندگان برای آینده چشم انداز اقتصادی

یک مقام ارشد در بانک مرکزی کانادا می گوید بانک مرکزی خواهد بود با توجه به آنچه بعد از همه گیر اقتصاد می تواند

توسط SALAMNEWWS در 15 خرداد 1399

یک مقام ارشد در بانک مرکزی کانادا می گوید بانک مرکزی خواهد بود با توجه به آنچه بعد از همه گیر اقتصاد می تواند عرضه و چه مصرف کنندگان تقاضا است.

معاون فرماندار Toni Gravelle کرد و گفت: این امکان وجود دارد که عرضه می تواند بازیابی سریعتر از تقاضا اگر کسب و کار بازگشایی به سرعت اما مصرف کنندگان محتاط باقی می ماند.

ادامه مطلب: سابق بانک مرکزی کانادا فرماندار Stephen Poloz می پیوندد Enbridge هیئت مدیره

در یک سخنرانی توسط ویدئو کنفرانس به گریتر سودبوری اتاق بازرگانی گفت: از آن خواهد شد کلید برای بانک رئیسۀ به درک که چگونه همه گیر است و تحت تاثیر تقاضای اشتغال و اقتصاد ظرفیت تولید کالا و خدمات در اواسط ماه جولای.

در آن زمان بانک خواهد شد انتشار یک به روز رسانی چشم انداز اقتصادی این کشور و بعد از آن نرخ بهره اعلام.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بانک مرکزی کانادا برگزار شد سیاست های کلیدی میزان 0.25 درصد در روز چهارشنبه گفت که اقتصاد به نظر می رسد باید اجتناب شود بدترین سناریو با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

ادامه مطلب: بانک مرکزی کانادا نگه می دارد کلید رای 0.25% ارتقاء اقتصادی هوا

این بانک همچنین کاهش برخی از آن عملیات بازار پس از آن "کردیم تا حجم 11" اجازه می دهد تا سیستم بانکی به شیر به طور مستقیم به مقدار مورد نیاز بودجه نقدینگی Gravelle گفت.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

"با وجود نشانه های مثبت هر چند بسیاری از خطرات و عدم قطعیت باقی می ماند" Gravelle گفت: با توجه به متن سخنرانی خود را منتشر شده توسط بانک.

"بسیاری بستگی دارد که آیا ما به عنوان یک کشور موفق در مدیریت خطر در آینده ممکن است امواج از COVID-19 و سرعت که در آن مهار اقدامات برداشته می شوند. این امر به اقتصاد جهانی و همچنین کانادا است."

شیوع کروناویروس: کانادا می تواند تا 9,400 مجموع مرگ و میر در ژوئن 15, جدید, مدل سازی نشان می دهد
شیوع کروناویروس: کانادا می تواند تا 9,400 مجموع مرگ و میر در ژوئن 15, جدید, مدل سازی نشان می دهد

او گفت: این بانک با توجه به همه گیر مؤثر است و رشد تقاضا در بازارهای کلیدی برای صادرات کانادا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اداره آمار کانادا گفت: اقتصاد داخلی کاهش 2.1 درصدی در سه ماه اول سال. بانک مرکزی کانادا در حال حاضر انتظار دارد خروجی به افت بیشتر از 10 به 20 درصد در سه ماهه دوم است که در زیر آن مه انتظارات از 15 تا 30 درصد افت.

ادامه مطلب: CERB-سبک برنامه را به سهولت بار در بانک مرکزی در آینده شوک اقتصادی فرماندار می گوید

به عنوان بد به عنوان آن برای تلفن های موبایل Gravelle گفت: این امر می تواند نزدیک به یک بهترین سناریو این بانک پیش بینی در ماه آوریل است.

Gravelle اشاره کرد و در سخنرانی خود به نقره لنت در غیر این صورت غم انگیز اقتصادی داده است.

اداره آمار کانادا مشاغل آمار و ارقام نشان داد که سه میلیون نفر از کارگران بیکار شد در طول ماه های مارس و آوریل به عنوان بیماری همه گیر در زمان نگه دارید اما 43 درصد گفت: آنها انتظار می رود به بازگشت به شغل خود را پس از همه گیر عبور می کند. Gravelle گفت که رقم 15 درصد در طول بحران مالی جهانی بیش از یک دهه پیش.

"این نشان می دهد که بسیاری از این افراد ممکن است بازگشت به کار به عنوان مهار اقدامات برداشته می شوند, اگر چه, این است که به هیچ وجه مطمئن," او گفت:.

ادامه مطلب: چه مدت طول خواهد همه گیر مربوط به مشاغل در کانادا ؟

تورم کاهش یافته است و نزدیک به صفر رانده شده و عمدتا توسط غوطه وری قیمت بنزین اما Gravelle می گوید تورم باقی خواهد ماند و زیر این بانک دو درصد هدف در کوتاه مدت با توجه به عوامل موقتی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"ما شاهد برخی از دلایل امیدوار است که این بدترین حالت می توان اجتناب کرد" Gravelle گفت.

مشاهده link "

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب