استرالیا می گوید: "دولت مبتنی بر بازیگر" پشت حملات سایبری اخیر اما نمی خواهد شناسایی کشور

پیچیده "دولت مبتنی بر بازیگر نقش اول مرد" شده است و تلاش برای هک کردن یک طیف گسترده ای از استرالیا سازمان برای

توسط SALAMNEWWS در 30 خرداد 1399

پیچیده "دولت مبتنی بر بازیگر نقش اول مرد" شده است و تلاش برای هک کردن یک طیف گسترده ای از استرالیا سازمان برای ماه ها و پا بود تا تلاش های خود را به تازگی نخست وزیر اسکات موریسون گفت: در روز جمعه.

حملات هدفمند در تمام سطوح دولت, سیاسی, سازمان های ضروری ارائه دهندگان خدمات و اپراتورها از بحرانی دیگر زیرساخت های موریسون گفت: در جلسه رسانه در کانبرا است.

ادامه مطلب: استرالیا آماده برای بازگشایی درها به دانشجویان بین المللی در ماه جولای

"ما می دانیم آن است که پیچیده مبتنی بر دولت سایبر بازیگر به دلیل مقیاس و ماهیت هدف قرار دادن" او گفت:.

موریسون گفت: وجود دارد نه بسیاری از دولت های بازیگران است که می تواند راه اندازی این نوع از حمله اما استرالیا را شناسایی نمی کند که کشور به عهده دارد.

استرالیا, وزیر دفاع لیندا رینولدز گفت: مشاوره نشان داد در مقیاس بزرگ از اطلاعات شخصی و نقض از حمله به او در خواست کسب و کار و سازمان برای اطمینان از هر وب سایت و یا ایمیل سرور به طور کامل به روز شده با آخرین نرم افزار و استفاده از احراز هویت چند عاملی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این COVID-19 درس از نیوزیلند و استرالیا
این COVID-19 درس از نیوزیلند و استرالیا

یک منبع دولتی گفت: Morrison عمومی اعلام شد تلاش برای بالا بردن این موضوع را با کسانی که می تواند هدف قرار دادند.

استرالیا رئیس سایبری سازمان اطلاعات گفت: تحقیقات تا کنون هیچ مدرکی که این بازیگر اقدام به "مخل و مخرب" یک بار در میزبان شبکه.

موریسون گفت که او تا به حال صحبت با نخست وزیر بوریس جانسون در روز پنج شنبه در مورد این موضوع در حالی که جلسات به دیگر متحدان نیز انجام شده است.

ادامه مطلب: استرالیا در مسیر بود تا حد زیادی از شر coronavirus ژوئیه رسمی می گوید:

وحی می آید پس از گزارش رویترز کانبرا مشخص بود در ماه مارس سال گذشته که چین مسئول هک حمله در استرالیا در پارلمان. استرالیا هرگز علنا مشخص است که منبع حمله و چین را تکذیب کرد آن را به عهده دارد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ایالات متحده امنیت متحد استرالیا تیره و تار روابط با بزرگترین شریک تجاری چین با هل دادن برای یک تحقیق بین المللی به منبع و گسترش COVID-19 که برای اولین بار پدید آمده در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

© 2020 ایسناtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب