همانطور که COVID-19 گسترش می یابد، بستن شکاف دیجیتال بحرانی تر از همیشه است - CNET

یک ارائه دهنده کوچک اینترنت بی سیم به نام Wave Wireless می خواهد دسترسی به شهرستانی در کانزاس را ارائه دهد.آدا

توسط SALAMNEWWS در 9 شهریور 1399
labette-county-rural-broadband-wave-wireless

یک ارائه دهنده کوچک اینترنت بی سیم به نام Wave Wireless می خواهد دسترسی به شهرستانی در کانزاس را ارائه دهد.

آداب گالن

اگر یک چیز وجود coronavirus دارد که کروناویروس نشان داده است، این است که همه ما نیاز به دسترسی به اینترنت پرسرعت برای زنده ماندن در سنی داریم که همه در خانه گیر کرده اند. متاسفانه 18 میلیون آمریکایی این دسترسی را دارند.

این یک عدد سرسام آور است، به خصوص هنگامی که شما در نظر بگیرید که چگونه دسترسی آنلاین ضروری است برای کار، مدرسه و فقط در مورد هر چهره ای از زندگی ما است. دسترسی پهن باند به عنوان بحرانی به عنوان آب در حال اجرا و یا برق است، حتی اگر آن را در هر نقطه نزدیک به عنوان در دسترس نیست.

کاهش مشکل در سراسر گروه farmers in Iowa where service providers find it too costly to build out networksهای مختلف، از کشاورزان در آیووا که در impoverished families in Manhattan آن ارائه دهندگان خدمات آن را بیش از حد پر هزینه برای ساخت شبکه ها، به خانواده های فقیر در منهتن که نمی توانند خدمات اینترنتی استطاعت.

این یک مشکل است که عملا همه فکر می کنند باید حل شود -- حتی اگر هیچ ن تواند در مورد راه حل به توافق برسند.

پادکست دیلی شارژ این موضوع را در یک سری شش قسمتی از پادکست ها بررسی می کند، جایی که ما با کارشناسان و مدیران اجرایی صنعت مصاحبه می کنیم تا دیدگاه های خود را در مورد چگونگی پرداختن به شکاف دیجیتال به دست آوریم.

قسمت اول: چگونه به اینجا رسیدند؟

مگی ریردون، خبرنگار ارشد CNET و کارشناس نظارتی، صحنه را با نگاهی به مسائل گذشته و مانورهای نظارتی تعیین می کند که شکافی را که امروز می بینیم ایجاد کرده است. (24 اوت)


قسمت دوم: چرا هنوز مشکل ساز است

بروس ماهلمن رئیس اتحاد نوآوری اینترنت در مورد برخی از موانع سیاسی، نظارتی و فنی که با آن مواجه هستیم بحث می کند. (25 اوت)


قسمت سوم: نگاهی به طرح ملی پهن باند

بلر لوین که به عنوان مدیر اجرایی مسئول تولید طرح ملی پهن باند در دولت اوباما خدمت می کرد، در مورد آنچه از زمان آغاز این طرح در سال ۲۰۱۰ تغییر کرده است، بحث می کند. (26 اوت)


قسمت چهارم: بی سیم چطور؟

کایل مالدی، مدیر ارشد فناوری ورایزون، در مورد نقش سلولی در دسترسی بیشتر افراد به اینترنت بحث می کند.


قسمت پنجم: آیا 5G پاسخ است؟

دین برنر کوالکام، معاون ارشد استراتژی طیف و سیاست فناوری، و آلیس ترنکویست، معاون رئیس جمهور در امور دولت، در مورد چگونگی تناسب 5G در راه حل بحث می کنند. (28 اوت)


قسمت ۶: چگونه از این مربا خارج شود؟

مورگان کورک، مدیر ارشد فناوری ارائه دهنده زیرساخت Commscope، بحث می کند که چگونه تکنولوژی فعلی می تواند به بستن شکاف کمک کند، اما چگونه موانع سیاسی هنوز باید پاک شوند. (29 اوت)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن