دستگیری زن سیاه پوست در خارج از جواهرات توسط دیده بادیگر پلیس ی

بررسی می شودپلیس دیده بان است که به نگرانی در مورد دستگیری یک زن سیاه پوست پس از او بر روی زمین توسط افسران مت

توسط SALAMNEWWS در 18 مرداد 1399
بررسی می شود

پلیس دیده بان است که به نگرانی در مورد دستگیری یک زن سیاه پوست پس از او بر روی زمین توسط افسران متعدد در خارج از یک مغازه در Hertfordshire به دنبال یک تغییر در مغازه جواهرات برگزار شد نگاه.

پلیس در روز شنبه به دنبال گزارش هایی از یک زن که به صورت شفاهی در جواهرات در جاده شنلی تجاوز و جسمی تهاجمی، با رسانه های محلی گزارش او ادعا شده بود نسبت به یکی از کارکنان یهودستیز بوده است و یک صفحه محافظ پلاستیکی آسیب دیده بود فرستاده شد.

با این حال پاسخ پلیس، که دو افسر را در حالی که دستبند می زد، زن را به زمین می خروشد، توسط برخی از دیده بان ها به عنوان نمونه ای از فرهنگ ادعا شده از پاسخ های دست سنگین مقامات نسبت به مردم سیاه پوست دیده می شود.

این حادثه در پی مرگ جرج فلوید به دست پلیس رخ می دهد و جنبشی بین المللی را به چالش کشیدن نژادپرستی در جامعه و رفتار با سیاه پوستان توسط سیستم عدالت کیفری به چالش می بندد.

در فیلم های هرتفوردشایر، این 32 ساله را که در حالی که دستبند به پیاده رو دست بند بود، دستگیر کرد، شنیده می شد که می گفت :" تنها چیزی که می خواستم بازپرداخت من بود، این تنها چیزی بود که می خواستم".

در نقاط دیگر او را می توان شنیده می شود گفتن افسران "به من قدم نزن"، "شما می خواهید من را بکشد" و "من مادرم را می خواهم".

پلیس دیده بافی اداره مستقل برای رفتار پلیس (IOPC) از آن زمان گفته است که آن را به دنبال موضوع خواهد بود.

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب