مناطق بریتانیا با تا 60 بیکار برای هر جابه جا نشان داد

دولت شده است که با دولت محلی و دولت های درگیر برای مقابله با بیکاری از پیش انتظار می رود به همراه اقتصاد پس از

توسط SALAMNEWWS در 18 مرداد 1399

دولت شده است که با دولت محلی و دولت های درگیر برای مقابله با بیکاری از پیش انتظار می رود به همراه اقتصاد پس از قفل شدن - با مناطق از مناطق بیرونی لندن، غرب Midlands و جیب از شمال شرقی و شمال غربی انتظار می رود که سخت ترین ضربه.

در روز پنجشنبه رئیس بانک مرکزی انگلستان اندرو بیلی گفت رکود اقتصادی پس از قفل کردن coronavirus خواهد بود کمتر شدید از انتظار می رود - در حالی که همچنین گفت پایان دادن به طرح مفرخ دولت کمک خواهد کرد مردم "حرکت به جلو" از مشاغل غیر مولد.

با این حال، بنیاد جوزف راونتری (JRF) هشدار داده است که بدون حمایت از هدف قرار داده شده به نیازهای مناطق در معرض خطر ترین بریتانیا ممکن است شغل کمی برای کارگران به حرکت به وجود می آورد -- ترک بیکاری و فقر به افزایش در مناطق در معرض خطر از بریتانیا که در آن نمرات تقلا برای به دست آوردن نقش های شغلی کاهش.

برجسته ترین مناطق در معرض خطر، تحقیقات برای بنیاد در برنت، بارنگ و داگنهام لندن، و نیوهام می تواند بزرگترین بحران بیکاری را ببینید.

در شمال غربی برنت پایتخت، که برای حمل نرخ بیکاری بالقوه اوج 18 درصد ارزیابی می شود، در حال حاضر 63 نفر بیکار برای هر شغل در این منطقه است.

در همین حال، همسایگی شمال شرق لندن، بارچیوو دگنهام و نیوهام به ترتیب ۴۹ و ۳۹ کارگر بالقوه در لیست شغل ها داشتند.

مناطق دیگر به شدت تحت تاثیر شامل جوامع ساحلی مانند Blackpool که رتبه چهارم در لیست با نرخ بیکاری اوج بالقوه 21 درصد و 32 لیست فعلی برای هر فرد بیکار.

مناطق شمالی نیز انتظار می رود که توسط بیکاری بالا و لیست های شغلی چند زده می شود. جنوبی Tyneside رتبه 7 در لیست با 36 شغل در هر فرد بیکار, در حالی که Pendle به عنوان 8 در معرض خطر ارزیابی شد.

دیو اینس، رئیس اقتصاد بنیاد جوزف راونتری در این باره گفت: «تنها می تواند درست باشد که مکان های سخت ترین ضربه بحران اقتصادی در حال انجام، اولویت اول بهبودی هستند.

شهرها و شهرهایی که در حال حاضر در آستانه هستند، نیاز به حمایت فوری دارند تا از افزایش فقر ناشی از افزایش بیکاری جلوگیری کنند.

"هیچ یک از اندازه متناسب با بهبودی وجود دارد و بسیاری از بخش های بریتانیا نمی تواند قیمت انفعال استطاعت. دولت این شانس را دارد که مهارت ها و فرصت هایی را فراهم کند که هر بخش از کشور ما نیاز به رشد دارد اگر سرمایه گذاری را در جایی که بیشتر نیاز است هدف قرار دهد.»

هشدار یک روز پس از آن صورت می شود که بوریس جانسون نخست وزیر ادعا کرد که "نشانه های واقعی قدرت در اقتصاد بریتانیا وجود دارد".

در همین حال، مدل سازی بانک مرکزی انگلستان پیشنهاد کرده است که در پایان سال جاری یک جهش در بیکاری به ۷.۵ درصد خواهد رسید و در مجموع ۲/۵ میلیون نفر از کار خود را از کار بیکار می کنند- بالاترین رقم از سال ۲۰۱۳ تا به حال.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب