archES برای متوقف کردن خدمات مصرف نظارت در اوت 31

پس از اینکه بودجه توسط دولت آلبرتا در ماه گذشته کشیده شد، ARCHES 31 آگوست را به عنوان تاریخ نهایی برای خدمات د

توسط SALAMNEWWS در 23 مرداد 1399

پس از اینکه بودجه توسط دولت آلبرتا در ماه گذشته کشیده شد، ARCHES 31 آگوست را به عنوان تاریخ نهایی برای خدمات در سایت مصرف تحت نظارت Lethbridge (SCS) و همچنین برنامه وانت باقی مانده سوزن آن تعیین کرده است.

-ادامه مطلب: دولت کمک مالی از سایت مصرف امن Lethbridge با استناد به سوء مدیریت صندوق را می کشید

در نامه ای به کسب و کارهای نزدیک، ARCHES گفت که سازمان قصد دارد مکان SCS را در 1 خیابان S. در یا قبل از 30 سپتامبر خالي کند.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

این سازمان در بیانیه ای اعلام کرد: "ARCHES از نزدیک با آلبرتا بهداشت کار کرده است تا از یک انتقال برنامه صاف برای تمام مشتریان و ذینفعان تاثیر گذار اطمینان حاصل شود." ما به کار با آلبرتا سلامت در باد پایین این خدمات ادامه می دیم و از برنامه های آنها برای انتقال خدمات حمایت می کنیم.

در حال حاضر ARCHES جزئیات ی در مورد برنامه های آینده برای مصرف نظارت شده یا سوزن باقی مانده خدمات را در داخل شهر ندارد و به طور مستقیم گفته شده است که اگر شما می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد این خدمات جدید، شما را تشویق به رسیدن به آلبرتا بهداشت است."

بیانیه توسط Mandy Dececco-Kolebaba، مالک و مشاور استراتژی های همکاری، استخدام شده در ماه مه توسط هیئت مدیره ARCHES برای تکمیل یک بررسی عملیاتی شخص ثالث ارائه شده است. هیئت مدیره ARCHES هنوز به طور عمومی در مورد یافته های حسابرسی استان اظهار نظر.

-ادامه مطلب: هیئت مدیره آغاز بررسی سایت مصرف Lethbridge تحت نظارت منتشر شد ، ممیزی استان هنوز هم به آمده

استان هم اکنون گام یخواهد داشت تا جامعه را به خدماتی که توسط خدمات درمانی آلبرتا اداره می شود انتقال دهد.

کاساندرا کیتز، دبیر مطبوعاتی وزارت بهداشت روان و اعتیاد در بیانیه ای گفت: «سایت پیشگیری از مصرف بیش از حد موبایل که توسط خدمات بهداشتی آلبرتا اداره می شود، دوشنبه ۱۷ اوت عملیاتی خواهد شد، که اجازه می دهد تا انتقال بی درز مشتریان به عنوان توافق کمک هزینه با ARCHES برای سایت مصرف نظارت شده موجود به پایان می رسد، "کاساندرا کیتز، دبیر مطبوعاتی برای وزیر کاردانی بهداشت روان و اعتیاد، گفت: "این سایت برای جلوگیری از مصرف بیش از حد تلفن همراه، توسط خدمات درمانی آلبرتا، آغاز عملیاتی خواهد شد دوشنبه، اوت 17، اجازه می دهد برای انتقال بدون درز از مشتریان به عنوان توافق کمک هزینه با ARCHES برای سایت مصرف موجود نظارت به پایان می رسد، "کاساندرا Kitz، دبیر مطبوعاتی برای وزیر بهداشت روان و اعتیاد همکار، گفت: ".

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

AHS گزارش می شود با شرکای محلی کار -- از جمله Lethbridge پناهگاه و مرکز منابع -- با تاکید شدید بر پشتیبانی بازیابی گرا ، از جمله انتقالی پناهگاه ، سم زدایی ، و ارجاع به درمان.

-ادامه مطلب: بررسی های حسابرسی ARCHES برای بررسی به پلیس Lethbridge تبدیل شد

استان سطوح کارکنان را برای سایت AHS-operated منتشر نکرد، اما در مورد موضوع ظرفیت برای سایت تلفن همراه گفت: "بر اساس داده های بهره برداری که از اپراتور خدمات مصرف تحت نظارت فعلی دریافت کرده اید، ظرفیت برای خدمت به مشتریان کافی خواهد بود."

-محل پیشگیری از مصرف بیش از حد موبایل در خارج از پناهگاه قرار خواهد داشت.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن