اپل مجازی WWDC ویژگی های کلیدی ژوئن 22, 1-در-1 آزمایشگاه و بیش از 100 جلسه - CNET

اپل مجازی توسعه دهنده کنفرانس شروع خواهد شد ژوئن 22. اپل این داستان بخشی از اپل در رویدادما پوشش کامل از آخر

توسط SALAMNEWWS در 22 خرداد 1399
apple-details-for-wwdc2020-06022020

اپل مجازی توسعه دهنده کنفرانس شروع خواهد شد ژوئن 22.

اپل
این داستان بخشی از اپل در رویدادما پوشش کامل از آخرین اخبار از اپل ستاد.

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک را مجازی مرحله در 10 a. m. PT در ژوئن 22, لگد زدن به شرکت خود را برای اولین بار تمام دیجیتال کنفرانس میان coronavirus همه گیر.

این شرکت در روز پنج شنبه گفت که آن در سراسر جهان توسعه دهندگان کنفرانس برگزار خواهد شد در ماه ژوئن 22-26. همراه با دو keynotes در روز اول این رویداد بیش از 100 مهندسی جلسات و 1-در-1 توسعه دهنده labs بیش از سه روز زیر از WWDC. اپل نیز به روز شده توسعه دهنده آن مرجع تخصصی برای اتصال توسعه آن جامعه با بیش از 1000 مهندسان اپل برای پاسخ به سوالات و شرکت در ویژگی های بحث. طراحی مجدد خواهد آمد ژوئن 18 و خواهد اجازه دهید هر کسی با شروع اولین روز از WWDC, جستجو و مشاهده فروم بحث به دنبال همراه.

"WWDC20 خواهد بود که بزرگترین WWDC تا به امروز با گرد هم آوردن جهانی اپل توسعه دهنده جامعه بیش از 23 میلیون نفر در یک اقدام بی سابقه مجازی راه" این شرکت خبر داد.

سالانه توسعه دهنده کنوانسیون است که در آن اپل جزئیات آن جدیدترین نرم افزار و خدمات است که وارد خواهد شد بر روی دستگاه های بعد از آن در سال. این شرکت ممکن است بهترین و شناخته شده برای دستگاه های خود را, اما این ادغام بدون درز از آن سخت افزار با نرم افزار خود را است آنچه در مجموعه های اپل جدا از رقبا. اپل توانایی کنترل هر جنبه ای از محصولات خود را -- چیزی است که از زمانی شروع شد که استیو جابز و استیو ووزنیاک تاسیس این شرکت در سال 1976 -- شده است و کلید آن را به قدرتمند ترین شرکت در تکنولوژی. امسال WWDC این شرکت است 31.

در طول نطق اصلی اپل را با جزئیات به روز رسانی به iOS, iPadOS MacOS TVOS و WatchOS نرم افزار. آن را گاهی اوقات پرده دستگاه های جدید در WWDC و در این سال از آن انتظار می رود به جزئیات تلاش خود را به خود را با استفاده از پردازنده در مکینتاش. اپل در حال حاضر طرح های تراشه است که قدرت آن در دستگاه های تلفن همراه تنظیم آن از اپل و iPads جدا از سایر محصولات است که تمایل به استفاده از پردازنده های کوالکام و سامسونگ و دیگر chipmakers.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اپل خود را با استفاده از تراشه های نینتندو به روز رسانی تعدادی از...

2:03

اپل به طور معمول میزبان چندین هزار نفر از توسعه دهندگان در شمال کالیفرنیا پایه با کنفرانس اخیرا در سن خوزه. اما امسال WWDC می آید به چنگ زدن با بیماری همه گیر کوروناویروس. به عنوان روز پنج COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus کشته شدن بیش از 417,000 نفر در سراسر جهان آلوده به بیش از 7.4 میلیون. دهها میلیون نفر از آمریکایی ها در زمینه بیکاری به عنوان کسب و کار بسته و دولت به کارگردانی شهروندان خود را به ماندن در خانه. در حالی که برخی از نقاط جهان و ما در حال بازگشایی, زندگی دور از عادی ساخت آن را مخاطره آمیز به جمع آوری هزاران نفر از توسعه دهندگان در یک محل.

اپل در اواسط ماه مارس گفت: WWDC خواهد بود تمام دیجیتال در این سالبه عنوان گردهمایی های دیگر مانند برخورد کنفرانس مایکروسافت Build مبنی. شرکت هایی مانند گوگل و Facebook تصمیم گرفتند به قراضه خود را توسعه همایش های این سال است.

ژوئن 22 کلیدی خواهد شد جریان از خود اپل پارک مرکزی از طریق apple.com Apple توسعه دهنده نرم افزار و وب سایت اپل Apple TV برنامه و یوتیوب. آن را نیز در دسترس خواهد بود در چین در Tencent به, iQIYI, Bilibili و Youku.

در 2 p. m. PT در ژوئن 22, اپل نیز برگزار خواهد شد خود را "سیستم عامل دولت از اتحادیه اروپا" که در طی آن مهندس را به جزئیات بیشتری در مورد اپل آینده نرم افزار. این شرکت گفت: ارائه خواهد شد و در دسترس بر روی تقاضا در اپل توسعه دهنده نرم افزار و وب سایت و در دسترس خواهد بود برای پخش در Tencent به, iQIYI, Bilibili و YouKu برای بینندگان در چین است.

برای مهندسی جلسات اپل ارسال خواهد شد <url> هر روز در 10 a. m. PT اپل نرم افزار و وب سایت. آنها به جزئیات فنی برای کمک به توسعه دهندگان شکل از چگونه به استفاده از ویژگی های جدید در نرم افزار خود را.

همانطور که برای 1-در-1 توسعه دهنده labs کسانی خواهد بود برنامه ریزی با تعیین وقت قبلی اپل گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب