کارکنان خرده فروشی اپل برای دریافت ماسک سفارشی ساخته شده توسط تیم های طراحی آی فون ، گزارش می گوید -- CNET

فروشگاه های اپل بسته، باز شده اند و -- در برخی موارد -- دوباره در طول همه گیر بسته شده اند.اپل برای به روزتری

توسط SALAMNEWWS در 20 شهریور 1399
sanlitungalleryimage1.jpg

فروشگاه های اپل بسته، باز شده اند و -- در برخی موارد -- دوباره در طول همه گیر بسته شده اند.

اپل
برای به روزترین اخبار و اطلاعات مربوط به همه گیر ویروس کرونا به وب سایت WHO مراجعه کنید.

تیم های طراحی آیفون و آی پد اپل ماسک های چهره ای را توسعه داده اند که بنا به گزارش ها این شرکت قصد دارد به کارمندان خرده فروشی خود ارائه دهد تا در حین کار در میان همه گیر کروناویروس به حفاظت از آنها کمک کند.

ماسک های جدید که پیش از این توسط بلومبرگ و مک شایعات گزارش شده بود، طراحی سه لایه ای برای فیلتر کردن ذرات دارند. آنها را می توان شسته و دوباره استفاده می شود تا پنج بار و به نظر می رسد به شکل مثلث پررنگ تر در بالا نسبت به ماسک های دیگر, گزارش شده برای نشستن بهتر بر روی بینی مردم بدون مه تا عینک. آن ها همچنین یک پایین گرد برای چانه های مردم دارند و رشته های گوش قابل تنظیم هستند.

اپل بلافاصله به درخواست اظهار نظر در مورد ماسک ها پاسخ نداد یا اینکه به مردم فروخته خواهند شد.

ماسک های طراحی شده ویژه اپل آخرین راهی را که این شرکت تلاش کرده است با چالش های حفظ یک کسب و کار در میان یکی از بدترین بحران های بهداشت عمومی در یک قرن مقابله کند، علامت گذاری می کند. این ویروس کرونا تا کنون بیش از ۲۷ میلیون نفر را در سراسر جهان بیمار کرده و دست کم ۹۰۴ هزار نفر را کشته است.

غول فن آوری یکی از اولین شرکت های بزرگ به علنا هشدار می دهند که کروناویروس محموله ها و عملیات در سراسر جهان تاثیر می گذارد، بالا بردن آلارم به عنوان اوایل ماه فوریه بود. از آن زمان ارسال بسیاری از کارکنان خود را به کار از خانه و یا ادامه پرداخت کارکنان خرده فروشی در حالی که فروشگاه ها بسته و یا داشتن آنها کمک به مشتریان از طریق تلفن.

همچنین برخی از 510 فروشگاه خود را در سراسر 25 کشور بازگشایی به عنوان شرایط بهبود یافته است. اما در برخی موارد، آن فروشگاه ها مجبور بودند دوباره بسته شوند که عفونت ها افزایش یافت.

ماسک های صورت اپل اولین محصولات COVID-19 نیستند که تولید کرده است. در ماه آوریل، اپل میلیون ها سپر چهره را برای کارگران و بیمارستان های ضروری طراحی و ارسال کرد. این شرکت در حال حاضر گزارش شده است کار برای آوردن سپر چهره های مختلف به کارکنان خرده فروشی خود را نیز هست.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de