اپل در تاریخ پزشکی به ارمغان می آورد tricorder و نزدیک به واقعیت - CNET

پروانه شبکه Teleguidance ویژگی در آیفون با فلش کوچک است که به طور مستقیم با استفاده از AR. یک پزشک می تواند در

توسط SALAMNEWWS در 29 اردیبهشت 1399
teleguidance-contextual-novice

پروانه شبکه Teleguidance ویژگی در آیفون با فلش کوچک است که به طور مستقیم با استفاده از AR. یک پزشک می تواند در جایی دیگر.

پروانه شبکه
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

همسر من افتاد پایین پله ها بیش از یک ماه پیش و ما نمی دانیم که اگر پای او شکسته شد یا نه. ما نمی رفتن به دکتر برای پیدا کردن. ما نه تنها آنهایی که پرش در شخص بازدیدکننده داشته است دکتر. بنابراین وقتی دیدم پروانه شبکه زوم نسخه ی نمایشی خود را به اسکنر دستی-و چگونه یک دکتر می تواند به دنبال ممکن است شکستگی از راه دور -- من فکر کردم: چه زمانی می تواند خانه ما یکی از این ؟

پروانه شبکه را دستی سونوگرافی دستگاه پروانه IQشده است در دسترس از اواخر سال 2018 است. متصل به یک تلفن و یا قرص آن می تواند مانند یک عمل کوچک قابل حمل ابزار پزشکی. اما تعیین شده برای "پزشکان و یا واجد شرایط پزشکان تنها." من تو را دیدم یک نسخه ی نمایشی سال گذشته در WWDC اپل, و من فکر می کردم در مورد آن. آنچه برداشت من این بود که دستگاه را وعده آینده ای دور بیمار کمک استفاده از pop-up 3D دستورالعمل که می تواند راهنمای بیمار به استفاده از دستگاه به درستی بیش از حد.

اخیر FDA تغییرات اجازه تصویربرداری پزشکی ابزار مورد استفاده قرار گیرد از راه دور توسط پزشکان در مواقع اضطراری. این به این معنی پروانه شبکه فن آوری می تواند در خانه استفاده می شود در حال حاضر با استفاده از کنترل از راه دور آر-کمک نرم افزار که شیپور خاموشی به اپل ARKit به رندر 3D جهت به عنوان یک فرد از آن استفاده می کند.

من کمی hair trimmer-sized scanner نقطه از بدن کسی را در حالی که در یکی دیگر از پنجره می بینم زننده پژواک از سونوگرافی. من همچنین فلش و نشانگر است که می تواند وجود دارد قرار داده شده بر روی یک بیمار در آی فون یا آی پد از راه دور راهنمای که در آن به نگاه و یا به علامت تا زمینه های مورد علاقه. پروانه شبکه' VP محصول مت de Jonge فکر می کند از آن را مانند یک "آینه جادو" است که کمک می کند تا کسی جهت اسکنر و دنبال یک دکتر را زنده ارشاد در همان زمان.

پروانه IQ قابلیت های شامل به دنبال در حاملگی ممکن است استخوان های شکسته و یا حتی به دنبال در ریه شرایط: شرکت در حال حاضر با استفاده از فن آوری برای شناسایی امکان پذیر است COVID-19 علائم در ریه ها از بیماران در حال بررسی از راه دور.

این TeleGuidance ویژگی در آثار اخیر اپل و iPads ها (آیفون XR و بعد مینی iPad 5th gen و اخیر پخش و جوانب مثبت) است که باید از این قدرت برای اداره آر و همچنین اتاق-اسکن یادگیری ماشین راهنمایی های مورد نیاز برای پیگیری دستگاه سونوگرافی موقعیت در رابطه با بدن انسان است. این اسکنر دستی نیز کار می کند با برخی از گوشی های آندروید اما نه با علیرضا هدایت نشده است. پروانه شبکه de Jonge می بیند پیشرفته تر گوشی با کامپیوتر بهتر چشم انداز و اتاق اسکن (جدید iPad Pro را Lidarو یا بهبود نرم افزار تلاش) به عنوان کمک بیشتر پایین جاده.

پروانه شبکه است مراقب باشید به روشن است که در حال حاضر FDA مجوز موقت برای مدت زمان از coronavirus اضطراری است. هر شرکت "ما در حال همکاری نزدیک با FDA را بی خطر و موثر از راه دور هدایت سونوگرافی تصویربرداری پزشکی و بیمار جامعه است. ما سپاسگزار برای این فرصت برای پیشبرد مراقبت های بالینی در طول این زمان به چالش کشیدن."

teleguidance-laptop-ui-only-expert-view

کارشناس نمایش که در آن یک پزشک می تواند ارسال پیام برای هدایت فرد با استفاده از تجهیزات سونوگرافی و نظارت بر نتایج.

پروانه شبکه

من استفاده می شود علیرضا هدست مانند مایکروسافت Hololens که باید مورد بررسی از راه دور کمک و راهنمایی از طریق آر و نقشه های گوگل با استفاده از فلش شناور به انجام همان. این اولین بار است که من دیده ام این برای یک خانه ضروری نیاز مانند پزشکی از راه دور.

سونوگرافی سخت افزار های گران قیمت: 2000 دلار به علاوه خدمات اشتراک, اگر چه این شرکت می گوید که پزشک می تواند تجویز آنها و یا وام آنها. این امکان وجود دارد از پوشش بیمه. به همین دلیل من فکر می کنم آن را برخی از زمان قبل از من یکی از اینها را در خانه خود.

این ایده از علیرضا کمک به طور کلی چیزی است که می تواند در حفظ و مفید بودن در تمام انواع از راه. یک تکنسین هدایت شما را از طریق تعمیر خانه و یا پشتیبانی فنی. یک شرکت پیمانکار در تلاش برای درک خود را در خانه و ارائه مشاوره. پزشکان. این نوع از صفحه اصلی کمک نیست واقعا اینجا خیلی رتبهدهی نشده است, اما آن را مانند به نظر می رسد امیدوار کننده گام بعدی شاید حتی پس از مستند.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن