اپل AirPods و AirPods Pro: بهترین قیمت در حال حاضر - CNET

آنجلا Lang/CNET بیایید برای یک لحظه که آیا AirPods هوشمند خرید. سوال واقعی این است: بهترین قیمت شما می توانی

توسط SALAMNEWWS در 16 خرداد 1399
apple-airpods-pro-2
آنجلا Lang/CNET

بیایید برای یک لحظه که آیا AirPods هوشمند خرید. سوال واقعی این است: بهترین قیمت شما می توانید برای پیدا کردن یک جفت از AirPods و تا حدودی بیشتر رشد کرده است تا نسخه با لغو سر و صدا با AirPods نرم افزار ؟ آمازون در حال حاضر فروش AirPods با استاندارد شارژ مورد برای $139در حالی که AirPods نرم افزار فروش برای $235. کسانی که در حال معمولی قیمت برای اپل درست بی سیم از earbuds, اما ما می توانیم بهتر انجام دهید.

در حال حاضر Costco ارائه شده است AirPods با یک شارژ مورد 130 دلارحدود 10 دلار کمتر از جاهای دیگر است. اینها نسل دوم AirPods اما توجه داشته باشید که آنها را بدون سر و صدا لغو امکانات به صحبت می کنند و آنها sweatproof. آنها را صدا بسیار خوب است هر چند آنها بسیار عالی برای تماس های تلفنی. جزئیات CNET را AirPods (2019) را نقد کنید برای کسب اطلاعات بیشتر.

در ضمن اگر حذف نویز و حفاظت از رطوبت برای شما مهم هستند, شما می توانید گیر AirPods نرم افزار برای $225همچنین در مورد ده نقطه کمتر از در آمازون. بله آنها هنوز هم گران است اما CNET را AirPods بررسی حرفه ای توضیح می دهد که چرا آنها ممکن است ارزش پول است. البته اگر آن را فقط به کسانی که ویژگی های خاص شما می خواهید مطمئن شوید برای بررسی از این AirPods Pro جایگزین است که هزینه کمتر.

شما نمی نیاز به هر گونه تخفیف ویژه کدهای برای دریافت هر کدام از این earbud اما به عنوان شما ممکن است انتظار شما قطعا نیاز به یک Costco عضویت برای استفاده از این معامله است. یک ستاره طلا Costco هزینه عضویت 60 دلار در هر سال است.

برای برخی از جایگزین های دیگر شما می توانید سر به این خلاصه ای از بالا AirPods جایگزین قیمت زیر $100.

در اصل منتشر شده در اوایل این سال است. به روز رسانی به منعکس کننده جدید می پردازد.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: AirPods Pro بعد از 3 ماه: ارزش آن را?

8:56


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب