اندرو ویور حمله BC سبزی باعث می شود هر دو طرف بد نگاه متخصص می گوید

آنلاین دشمنی بین رهبر سابق BC حزب سبز و معاون فعلی رهبر را ندارد و هر دو طرف خوب نگاه یک دانشمند علوم سیاسی در

توسط SALAMNEWWS در 6 خرداد 1399

آنلاین دشمنی بین رهبر سابق BC حزب سبز و معاون فعلی رهبر را ندارد و هر دو طرف خوب نگاه یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه دره فریزر می گوید.

شنبه شب اندرو ویور ارسال شده متعدد نظرات در توییتر انتقاد از MLA سونیا Furstenau تنها نامزد به طور رسمی اعلام رهبری پیشنهاد و پس از او پا به پایین در ماه نوامبر.

"دشمنی شبیه به این هرگز مفید در رهبری مبارزات" Hamish Telford گفت: در مصاحبه با اخبار جهانی در روز دوشنبه ،

"هر زمان که رهبران ادم احمق در پتانسیل تعویض نمی کند آن را نگاه خوب و مفید نیست. آن را به نظر نمی آید خوب در رهبر و کمک نمی کند ، واقعا تضعیف رهبر جدید است."

ادامه مطلب: میلاد سبز رهبری امیدوار سونیا Furstenau رزین کوتاه هفته کار

آنلاین انتقاد از زمانی آغاز شد که بافنده به نام Furstenau ایده را به حرکت به چهار روز کار در هفته "kooky" و متهم کردن او صرفا به دنبال جلب توجه و نه انجام هر گونه "پس زمینه تحقیقات است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این ایده به دست آورد بخار پس از نیوزیلند نخست وزیر پیشنهاد می کنند در کشور خود به عنوان مقامات به دنبال راه هایی برای با خیال راحت راه اندازی مجدد اقتصاد تحت این بیماری همه گیر.

"من زمان زیادی را صرف ساختن یک حزب از پایین به بالا بر اساس صدا مبتنی بر شواهد در تصمیم گیری و این واضح است که که" ویور گفت.

"آنچه که ما لازم نیست که برادر بزرگ است که دولت در آینده و فرمان که هر خواهی انجام این کار است."

ویور بود و کلام در ساختمان سبز به عنوان مشروع در B. C. اما Telford گفت: رهبران سابق می رود معمولا "باید در قلب خود" هنگامی که آنها رفته است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ویور چپ حزب به طور کامل در ماه ژانویه به عنوان مستقل نشستن با استناد به خانواده مسائل مربوط به سلامت.

Furstenau گفت: اخبار جهانی او "بسیار شگفت زده" با نظر و اصرار حزب زمان صرف شده برای توسعه این سیاست در حال حاضر در نظر گرفته شده در نیوزیلند.

میلاد سبز رهبر با اعلام LNG
میلاد سبز رهبر با اعلام LNG

"این یک فرصت عالی برای بحث در مورد بسیاری از ایده هایی که قبل از ما در طول دوران بهبودی از COVID — واقعا نگاه کنید که چه نوع از اقتصاد و چه نوع از جامعه ما می خواهیم برای ساخت," او گفت:.

ویور نیز اظهار داشت: او می خواهم می خواستم برای رفتن به یک انتخابات بیش از B. C. s پیگیری سرمایه گذاری در گاز طبیعی گفت: هر دو رهبر موقت آدم اولسن و Furstenau شد "ترس به ایستادن" برای حزب موضع.

Furstenau گفت: رکورد او روشن است LNG که آنها "بسیار" را محکوم کرد چنین گسترش است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de