Amber Heard 'اختراع خشونت ادعا می کند', جانی دپ افترا محاکمه گفت

جانی دپ "است و هرگز یک شخص برتر از اقران" و همسر سابق Amber Heard را به اتهام خشونت هستند "کامل نهفته است" وکی

توسط SALAMNEWWS در 18 تیر 1399

جانی دپ "است و هرگز یک شخص برتر از اقران" و همسر سابق Amber Heard را به اتهام خشونت هستند "کامل نهفته است" وکیل او گفته اند دادگاه عالی.

این دزدان دریایی کارائیب بازیگر, 57, suing The Sun's ناشر گروه اخبار روزنامه های (NGN) و تلخیص اجرایی ویرایشگر دن Wootton بیش از یک سال 2018 مقاله که او را به نام "همسر شخص برتر از اقران" و با اشاره به "شواهد" است که او مورد حمله شنیده 34 در طول رابطه خود را.

دپ قاطعانه تکذیب این ادعا و تیم حقوقی خود را مدعی آن بود و شنیده بود که خشونت نسبت به او.

این ستاره هالیوود وکلا گفته اند که او افترا عمل در برابر خورشید است "نه یک مورد در مورد پول" اما در مورد "دفاع" و "پاکسازی شهرت او".

خود را وکیل مدافع دیوید شربرن استدلال شنیده "اختراع این داستان از خشونت جدی" است و او را "آزار دهنده" در ارتباط است.

دپ وکلا تلاش خواهد کرد برای اثبات خورشید's اتهامات نادرست هستند و توهین آمیز و انتظار می رود به استدلال می کنند که این روزنامه را پوشش هزینه های او را سودآور نقش در فیلم.

وکلا برای NGN گفته اند دادگاه با توجه به شرح دپ به عنوان یک "همسر شخص برتر از اقران" است "کاملا دقیق و راستگو".

آنها استدلال قایق از شواهد و مدارک از جمله عکس, صوتی, ضبط و ستاره هالیوود خود پیام های متنی پشتیبانی از دفاع که دپ "ضرب و شتم همسر خود را Amber Heard باعث او را به رنج می برند آسیب قابل توجه و در مواردی منجر به ترس برای زندگی خود را".

خورشید است که با تکیه بر 14 جداگانه اتهامات خشونت خانگی از بین 2013 و 2016 در دفاع از خود.

آقای شربرن ادعا کرد این روزنامه مقاله به مبلغ یک "مقیاس کامل حمله" در دپ.

"مدعی موقعیت روشن است — Ms شنیده می شود این اتهامات در حال تکمیل نهفته است" او گفت:. "او است نه یک شخص برتر از اقران و هرگز شده است."

ما بازیگر Amber Heard (مرکز) می رسد در دادگاه سلطنتی عدالت در لندن در 7 جولای سال 2020 (EPA)

وی افزود: "در واقع او می گوید که این خانم شنیده بود که کسی که شروع فیزیکی دعوا که پانچ و یا ضربه او (و کمی وجود دارد او می تواند واقعا برای جلوگیری از این); او آزار دهنده نیست و همزمان به شواهد و مدارک به طور کامل پشتیبانی می کند که به عنوان دادگاه را بشنود."

دپ در زمان به شهادت ایستاده در اولین روز از محاکمه که در طی آن او بود سوال خود را در مورد دوستی ها و انجمن ها با یک قایق از نام های مشهور از جمله سنگ نورد کیت ریچاردز گیتاریست نویسنده شکارچی S Thompson و نوازنده Sir Elton John.

او همچنین در مورد سوال برخی از ظهر خود را در مورد مصرف مواد مخدر و تعدادی از خشونت طغیان او در گذشته است.

دادگاه پخش شد ویدئو کلیپ های ضبط شده توسط شنیده بدون دپ دانش است که در آن دپ, پوشیدن زیادی کابوی کلاه و پیراهن جین به نظر می رسید مست و آشفته به او سوگند بارها و بارها و ناودان شیشه ای-روبرو درب کابینت.

پرسیده شده توسط NGN سرب مشاور ساشا Wass QC آیا او موافق او خشونت در کلیپ دپ گفت: "من خشونت آمیز با برخی از کابینت" قبل از اضافه کردن: "واضح است که من در بهترین دولت از ذهن است."

این بازیگر به دادگاه گفت که "هیولا" که شنیده ادعا می کند این بازیگر تبدیل به زمانی که او "snaps" چیزی بود که همسر سابق خود "شد با وسواس".

فایل تصویر از ما بازیگر جانی دپ با همسر سابق Amber Heard تصویر در سپتامبر 2015. (خبرگزاری گتی ایماژ)

Ms Wass پاسخ داد: "آن بود که نام خود را برای خود یار بد طرف شخصیت خود فرد استفاده می شود که به از دست دادن کنترل استفاده می شود به سر و صدا کردن اتاق های هتل ها استفاده می شود برای حمله به دوربین خدمه مردان یا paparazzi که پسر بد تصویر ... هنگامی که شما از دست دادن کنترل و تبدیل به یک خشونت آمیز قاتل که 'هیولا' نیست؟"

آقای دپ پاسخ داد: "نه. 'هیولا' در شرایطی با Ms شنیده بود که استدلال می تشدید می شود."

او ادعا کرد که این اتفاق افتاد وقتی که او نیست "جلب رضایت" Ms شنیده اضافه کرد: "اگر او فریاد من خواهد داد به عقب و سپس آن را تبدیل به یک فریاد مطابقت دارد."

دپ دوست دختر سابق Vanessa Paradis و وینونا رایدر انتظار می رود به شواهد به عنوان شاهد از طریق لینک ویدئو در دادگاه. هر دو در حال حاضر ادعا دپ بود "هرگز خشونت" نسبت به آنها در اظهارات قبلی.

محاکمه می رود طی سه هفته و در اصل با توجه به در ماه مارس شروع شد اما با تاخیر توسط coronavirus بحران و در حال حاضر محل در سراسر پنج دادگاه برای اطمینان اجتماعی فاصله.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن