آمازون جدید 'آب و هوا تعهد دوستانه' برنامه با هدف کمک به شما برای پیدا کردن محصولات سبز - CNET

نشان جدید آمازون "تعهد آب و هوا دوستانه" محصولات پایدارتری را شناسایی می کند.جیمز مارتین/سی نت مشتریان آمازون

توسط SALAMNEWWS در 2 مهر 1399
amazon-prime-day-shipping-shopping-0711-2

نشان جدید آمازون "تعهد آب و هوا دوستانه" محصولات پایدارتری را شناسایی می کند.

جیمز مارتین/سی نت

مشتریان آمازون به دنبال یک تجربه خرید آنلاین سبزتر در حال حاضر یک راه آسان تر برای شناسایی محصولات زیست محیطی پایدار تر. روز چهارشنبه، آمازون اعلام کرد rollout جدید خود را "آب و هوا تعهد دوستانه" برچسب، که اقلام است که توسط طیف گسترده ای از شرکای به عنوان محصولات پایدار گواهی برجسته.

خرده فروش آنلاین همچنین ایجاد یک فروشگاه اختصاص داده شده برای این برنامه، که اجازه می دهد تا خریداران یا فهرست بر اساس رده و یا جستجو برای محصولات خاص تحمل برچسب سبز است. آمازون گفت این نشان در حال حاضر می تواند در حدود 25،000 لیست در بر داشت.

تعدادی از سازمان های خارج با آمازون شریک شدند تا این محصولات را پایدار گواهی دهند، از جمله EnergyStar، Fairtrade و Rainforest Alliance. آمازون همچنین برنامه خود را با نام «فشرده توسط طراحی» ایجاد کرد تا محصولاتی را برجسته کند که طرح های آن ها پایدارتر است حتی اگر خود اقلام به ویژه سازگار با محیط زیست به نظر نرسند.

جف بزوس مدیر عامل آمازون در انتشاری گفت: «تعهد آب و هوا دوستانه یک راه ساده برای مشتریان برای کشف محصولات پایدارتر است که به حفظ جهان طبیعی کمک می کند.» "با 18 برنامه صدور گواهینامه خارجی و جمع و جور خود ما توسط صدور گواهینامه طراحی، ما در حال incentivizing فروش شرکای برای ایجاد محصولات پایدار است که کمک به حفاظت از سیاره برای نسل های آینده است."

آمازون برای گسترش ابتکارات سبز خود تلاش می کند و بزوس در سپتامبر ۲۰۱۹ از تعهد آب و هوایی این شرکت رونمایی کرد که آرایه ای از برنامه ها با هدف بیش از حد ساخت کربن خالص آمازون صفر تا سال ۲۰۴۰ است. به عنوان بخشی از تلاش، آمازون در اوایل سال جاری صندوق تعهد آب و هوا 2 میلیارد دلاری را آغاز کرد، یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر که در شرکت هایی سرمایه گذاری خواهد کرد که راه هایی را برای کاهش انتشار کربن توسعه می دهند.

بزوس علاوه بر کار آمازون در ماه فوریه Bezos Earth Fundاز صندوق زمین بزوس رونمایی کرد که ۱۰ میلیارد دلار بودجه برای حفاظت از محیط زیست داشت.

آمازون آب و هوا تعهد دوستانه برنامه می آید تنها یک روز پس از CNET گزارش تاریخ برای روز نخست 2020، که لگد کردن در اکتبر 13. این رویداد خرید سالانه که معمولا در ماه ژوئیه برگزار می شود، امسال در میان همه گیر کروناویروس به تاخیر افتاد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن