آمازون گزارش طرح فروش تابستانی برای 22 ژوئن آسانسور فروش صدمه دیده توسط coronavirus - CNET

آمازون گزارش شده است که برنامه ریزی برای برگزاری یک رویداد فروش در ماه ژوئن. Declan McCullugh/CNET آمازون گزا

توسط SALAMNEWWS در 14 خرداد 1399
amazon-cash

آمازون گزارش شده است که برنامه ریزی برای برگزاری یک رویداد فروش در ماه ژوئن.

Declan McCullugh/CNET

آمازون گزارش شده است که برنامه ریزی برای برگزاری یک "تابستان فروش" رویداد در اواخر این ماه برای ارائه یک افزایش به فروشندگان که به فروش رنج می برند تحت وزن از coronavirus همه گیر و تاخیر از e-دم غول سالانه نخست بعد فروش. برای کمک به آنها را از آمازون قصد دارد برای برگزاری یک "مد تابستان فروش رویداد" در 22 ژوئن با توجه به اخطار دیده می شود توسط CNBC که فرستاده شد به فروشندگان اوایل روز سه شنبه.

این رویداد تنها از طریق دعوت و انتظار می رود که برای اجرا از هفت تا 10 روز با توجه به اطلاع قبلی.

"ما با داشتن بزرگترین فروش تابستان رویداد به رانندگی هیجان و پرش شروع فروش" اخطار می گوید. "به درایو تعامل مشتری ما در حال درخواست برای مشارکت خود را."

یک سخنگوی آمازون تایید آن برنامه ریزی برای برگزاری یک رویداد فروش در اواخر این ماه.

"بزرگ سبک فروش میله میله به جای اواخر این ماه و شامل فصلی معاملات مربوط از هر دو تاسیس و کوچکتر مارک های مد ،" سخنگوی گفت. "ما خوشحال برای کمک به مارک های ارتباط با ما جهانی گسترده ای پایه مشتری برای این رویداد است."

آمازون شده است تلاش برای ماه برای پاسخ به عجله از سفارش مشتری در طول بحران بهداشت عمومی و تا به حال به موسسه جدید بسیاری از پروتکل های ایمنی و حمل و نقل محدودیت قادر به ادامه ارائه مواد غذایی و نیازهای اساسی. بزرگترین فروشگاه آنلاین است که فقط در حال حاضر شروع به خود را به برخی از صورت ظاهر به طور منظم عملیات و سریعتر حمل و نقل بار.

نخست روز-آمازون سالانه 48 ساعت فروش -- به طور معمول برگزار می شود در ماه جولای است اما این گزارش به تاخیر افتاده است حداقل تا ماه اوت با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن