آمازون می دارد تا نشان می دهد بازیگران نیکولا کیج به عنوان جو عجیب و غریب پادشاه ببر - CNET

جو عجیب و غریب، چپ، در یک نمایش جدید توسط نیکولا کیج، دیده می شود در سمت راست در کان ایر در سال 1997 پخش خواهد

توسط SALAMNEWWS در 21 شهریور 1399
nic-cage-new-collagex

جو عجیب و غریب، چپ، در یک نمایش جدید توسط نیکولا کیج، دیده می شود در سمت راست در کان ایر در سال 1997 پخش خواهد شد.

نت فلیچ / Touchstone تصاویر

آمازون برداشت تا هشت قسمت فیلمنامه سری با بازی نیکولا کیج به عنوان جو عجیب و غریب، اوکلاهما بزرگ Tiger Kingگربه صاحب پارک که داستان اسیر یک ملت کروناویروس زده در ببر کینگ. این اولین نقش تلویزیونی حرفه بازیگری پنج دهه کیج خواهد بود.

نماینده کیج نقش خود را در ماه مه تایید کرد اما حاضر به رفتن به جزئیات در مورد نشان می دهد. آمازون استودیوز که این سریال را تولید خواهد کرد، روز پنجشنبه وانت را تأیید کرد.

این سریال بر اساس مقاله مجله ماهانه تگزاس جو عجیب و غریب: سفری تاریک به دنیای یک مرد وحشی رفته، اثر لیف ریگستاد، و از Imagine Entertainment و CBS TV Studios می آید. (افشاگری: ViacomCBS شرکت مادر CNET است.)

خوانده شده : مصاحبه CNET با جوئل مک هیل که در آن او بحث جامعه و ببر کینگ.

کیج ۵۶ ساله برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد برای ترک لاس وگاس در سال ۱۹۹۵ شد. از دیگر فیلم های او می توان به اقتباس، ماه زده، بالا بردن آریزونا، چهره/خاموش و فیلم های شبح سوار و گنجینه ملی اشاره کرد. شخصیت دمدمی مزاج او و به unusual film choicesنظر می رسد، و همچنین انتخاب های غیر معمول فیلم خود را، او را طبیعی آشکار به بازی جو عجیب و غریب، که در حال حاضر در حال گذراندن 22سال حکم زندان در تگزاس است. نام کیج اغلب در مقالات ریخته گری رویایی برای یک داستان عجیب و غریب فیلمنامه ای جو آمد -- از جمله نسخه CNET.

ایده کیج بازی صاحب باغ وحش مشکل دار تصورات طرفداران را تقریباً از همان ابتدا ضبط کرد. میزبان اواخر شب جیمی فالون حتی یک کفال و پیراهن زرق و برق دار به تقلید از کیج تقلید جو عجیب و غریب-- و آن را بسیار کامل است.

دن لاگانا، که دمدمی نت فلیقه تمسخر آمیز آمریکایی وندال ضربه نت فلی در سال 2017 بود، به عنوان دونده نمایش خدمت خواهد کرد.

پس از اولین مارس از docuseries نت فلیوکس، ببر کینگ: قتل، ضرب و شتم و جنون، زندگی و زمان جو عجیب و غریب تبدیل به یک ملک داغ هالیوود. نت فلی aftershow episode hosted by Joel McHaleیک قسمت پس از نمایش به میزبانی جوئل مک هیل اضافه کرد ، تهیه کننده ریک Kirkham ارائه پرداخت در هر مشاهده ویژه ، بررسی شبکه دیسکاوری در حال برنامه ریزی یک سری ، و حتی یکی دیگر از مینی سریال وجود دارد. pay-per-view special

ان بی سی یونیورسال یک پادکست محبوب در مورد Kate McKinnon جو عجیب و غریب انتخاب کرده است و شنبه شب زنده کمدین کیت مک کینون را به عنوان نمسیس جو، فعال حیوانات کارول باسکین بازیگران. و باسکین در حال حاضر در فصل جدید رقص ABC با ستاره ها بازیگران، جایی که اولین آهنگ او خواهد بود -- duh -- ضربه بازمانده در سال 1982، چشم ببر.

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de