آمازون در حال حاضر فروش آن در-خانه-طراحی چهره سپر در هزینه - CNET

یک گروه از متخصصان پزشکی با پوشیدن آمازون صورت سپر. آمازون برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیمار

توسط SALAMNEWWS در 7 مرداد 1399
medical-professionals-2

یک گروه از متخصصان پزشکی با پوشیدن آمازون صورت سپر.

آمازون
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

آمازون-طراحی چهره سپر در حال حاضر برای فروش در شما حدس زده آن Amazon.com.

E-خرده فروش گفت: آن را در حال حاضر اهدا 60,000 این صورت سپر توسعه یافته توسط شرکت نخست هوایی هواپیماهای بدون سرنشین مهندسان مکانیک و سخت افزار تیم است. اضافی 150,000 بیشتر چهره سپر اهدا خواهد شد تا پایان سال است.

برای کمک به دیدار با تقاضا از متخصصان پزشکی و عموم مردم صورت سپر در حال حاضر در فروش در هزینه در Amazon.com. آنها تنها در دسترس در بسته های 25 دلار 66.25 مجموع اما این شرکت ادعا می کند که یک سوم کمتر از قیمت تمام دیگر قابل استفاده مجدد در صورت سپر برای فروش به خط مقدم کارگران است.

سپر چهره در میان موارد در تامین کوتاه مدت در شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس. برای اطمینان از منابع در دسترس بودند به پزشکی کارگران آمازون در آوریل محدود فروش از N95 ماسک و دستکش و دستمال مرطوب ضد عفونی کننده. برخی از اقلام از جمله فولاد و دستکش و هنوز در حال محدود برای فروش در آمازون در حالی که دیگران مانند ضد عفونی کننده دستمال مرطوب هنوز هم سخت است برای پیدا کردن در هر خرده فروش.

شده اند وجود دارد بسیاری از نوآوری هایی مانند آمازون طراحی چهره سپررا برای عرضه نمایند. برای مثال یک صنعت پر رونق از دست ماسک صورت رشد کرده در Etsy و مشروب از سراسر کشور آغاز شده ساخت دست عفونی.

برای صورت خود را سپر آمازون تیم اقتباس از طراحی یک مدل ایجاد شده توسط یک سازمان غیر انتفاعی 3D-printing گروه در واشنگتن است. نخست مهندسین هوا مشغول به کار با 3D-printing گروه به shields قابل استفاده مجدد و راحت تر برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. چهره سپر طراحی شده و تایید شده توسط موسسه ملی بهداشت.

آمازون گفت: از آن ساخته شده و طراحی آن در دسترس به هر کسی که از طریق یک منبع باز طراحی نرم افزار به طوری که آنها می تواند ساخته شده با استفاده از 3D چاپ و یا تزریق.

در علاوه بر این به صورت سپر کمکهای مالی آمازون این ماه اهدا 10 میلیون دلار تجهیزات حفاظت شخصی به مواد غذایی بانک ها و درمانگاه ها.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه خود را coronavirus دنده محافظ در...

7:47tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب