5 آهنگ ها شما باید شنیدن این هفته: 29 ژوئن 2020

تابستان رسما وارد شدند. خواهد شد و هر یک از این آهنگ ها را ریشه بیش از چند ماه است ؟ 1. زمین از بحث پانوشتگم م

توسط SALAMNEWWS در 9 تیر 1399

تابستان رسما وارد شدند. خواهد شد و هر یک از این آهنگ ها را ریشه بیش از چند ماه است ؟

1. زمین از بحث پانوشت
گم مکالمات (ناهار خوردن به تنهایی)
توصیه می شود اگر شما مانند: مونترال indie rock

مونترال زمین از بحث (به رهبری الیزابت پاول که آلبوم چهارم برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 31—کمی بعد تر از حد انتظار (اصلی تاریخ انتشار شد مه 15) اما ما می توانیم همه سرزنش COVID-19 ، این چهارمین آهنگ منتشر خواهد شد به عنوان یک واحد. اگر یکی از کانادا گروه آماده برای دستیابی به موفقیت این است که آن.

2. مارشال, این است آن
استلا & Steve (KVM)
RIYL: برهنه دیدن

رایان مارشال استفاده می شود با راه رفتن روی زمین اما اعلام کرد در ماه دسامبر گذشته بود که او به بیرون رفتن در خود. او اولین سولو تک ویژگی های او را عریان همه چیز را به خاطر ""همه ما تا به حال یک نگاه جدی در تنهایی طی چند ماه گذشته و تاثیر منفی آن را می توانید بر شما اگر شما اجازه دهید آن را. اما پیدا کردن طنز در آن و استقبال از آزادی به خصوص در حالی که برهنه ؟ خوب است که قطعا می تواند کمک به قرار دادن یک لبخند بر روی صورت خود."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

3. بعید نامزدها بالا پایین
بالا و پایین (باغ)
RIYL: یک جای نرم به زمین

پس از موفقیت Novocaineآخرین تک می آید یک آهنگ جدید که ثبت شد خواننده Kyle Morris' بسته در طول COVID-19 مستند. پیدایش می آید از بازگشت به خانه پس از یک تور طولانی و تلاش برای حل و فصل به پایین به برخی از روال عادی. از هر گروه که رفته از طریق آن انتقال و آنها به شما بگویم آن آسان نیست.

4. Brye, لیمو (نسخه ی نمایشی)
لیمو (تک) (جمهوری/لیمو)
RIYL: Lorde, K. پوست کندن, Billie Eilish

بسیار پراکنده و بی کلام, تنظیم, شما نمی تواند کمک کند اما تمرکز روی شعر. Brye است 16-ساله از شیکاگو با نگرش به مراتب بیشتر و پیچیده تر از شما می خواهم انتظار. و اگر چه در این مسیر است که به وضوح برچسب به عنوان یک نسخه ی نمایشی من فکر می کنم آن را خوب تنها راه آن است. سازمان دیده بان این زن است. چیزی وجود دارد در اینجا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

5. شیشه های حیوانات را دوست دارم (Déjà vu)
سرزمین خواب وخیال (جمهوری)
RIYL: Commiserating در مورد روابط ناکارآمد.

تا به حال شده است در یک رابطه است که به نظر می رسد نا امید کننده ؟ معتاد به درام? کشیده شده به خود تخریب ؟ سپس این آهنگ برای شما. شما ممکن است احساس بدبختی اما حداقل شما قادر خواهید بود به رقص به همه چیز. آلبوم جدید—آکسفورد گروه سوم—در اینجا خواهد بود در جولای 10.

© 2020 کوروس رادیو یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب