آمازون FreeTime نامحدود rebranded به عنوان کودکان و نوجوانان به علاوه با فیلم های بیشتر ، موسیقی -- CNET

آمازون FreeTime نامحدود تبدیل خواهد شد کودکان و نوجوانان به علاوه.آمازون غول تجارت الکترونیکی روز دوشنبه گفت

توسط SALAMNEWWS در 24 شهریور 1399
amazon-freetime-unlimited

آمازون FreeTime نامحدود تبدیل خواهد شد کودکان و نوجوانان به علاوه.

آمازون

غول تجارت الکترونیکی روز دوشنبه گفت آمازون در حال تغییر نام سرویس اشتراک فرزندانش و اضافه کردن ویدئوها و موسیقی های بیشتر است. آمازون FreeTime و FreeTime نامحدود در حال حاضر به نام آمازون کودکان و نوجوانان و آمازون کودکان و نوجوانان به علاوه، دادن دسترسی به کودکان و نوجوانان به بیش از 20،000 کتاب، فیلم، بازی ها و برنامه های آموزشی در حالی که همچنین دادن کنترل پدر و مادر بیش از زمان صفحه نمایش و فیلتر محتوا.

به گزارش یک وبلاگ آمازون، بیش از ۲۰ میلیون پدر و مادر از FreeTime یا FreeTime Unlimited برای شخصی سازی و کنترل تجربیات آنلاین بچه های خود استفاده می کنند. تغییر نام نشان دهنده تلاش های این شرکت برای گسترش بر روی این محتوا، اضافه کردن محتوای بیشتر مانند فیلم های playthrough بازی، و عناوین از مارک هایی مانند پرندگان عصبانی، لگو، ترانسفورماتور، باربی و کارمن ساندیگو، همراه با ایستگاه های موسیقی از خانواده iHeartRadio.

در هفته های آینده، بچه های 8 سال و بالا نیز یک تم صفحه اصلی جدید را خواهند دید که بیشتر شبیه یک تبلت بالغ به نظر می رسد. اگر دستگاه الکسا داشته باشید، فرزند شما قادر خواهد بود از تبلت Fire خود برای پخش پیامی با صدای خود به همه افراد خانه با آیکون «اعلام» استفاده کند (رضایت والدین مورد نیاز است).

آمازون کودکان و نوجوانان رایگان است برای استفاده، و آمازون کودکان و نوجوانان به علاوه اشتراک شروع در $2.99 در هر ماه برای اعضای نخست, و $4.99 در هر ماه برای کسانی که اعضای نخست نیست. شما می توانید به این سرویس در قرص های آتش، تلویزیون آتش، روشن شدن، دستگاه های آمازون اکو، iOS، آندروید و دستگاه های سیستم عامل کروم دسترسی داشته باشید.

اگر شما در حال حاضر مشترک FreeTime نامحدود, آن را به طور خودکار به آمازون کودکان و نوجوانان به علاوه سوئیچ. همه محتوا، تنظیمات کنترل والدین و ترجیحات یکسان باقی خواهند ماند.

خدمات به روز شده می آید به عنوان دانش آموزان در سراسر کشور صرف زمان بیشتری یادگیری و بازی از خانه در میان کروناویروس در حال انجام است. تعدادی از خدمات آموزشی در حال ارائه محصولات جدید و تخفیف برای کمک به پدر و مادر نگه دارید تا یادگیری از خانه.

نام جدید شروع خواهد شد نورد از پاییز امسال.

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن