تمام تخفیف جریان رسانه شما می توانید خرید در حال حاضر - CNET

معامله پس انداز قیمت من تو را دیدم من سایه روز دیگر که من فکر می کنم به معنی وجود خواهد داشت شش ماه بیشتر

توسط SALAMNEWWS در 29 خرداد 1399

معامله

پس انداز

قیمت

من تو را دیدم من سایه روز دیگر که من فکر می کنم به معنی وجود خواهد داشت شش ماه بیشتر از اجتماعی فاصله. برای اینکه در طرف امن ما احتمالا باید تمام سهام تا در جریان خدمات ویدئویی. در علاوه بر این به فیلم های رایگانوجود دارد مقدار زیادی از رایگان خدمات جریان نیز هست. اگر شما آماده برای اضافه کردن یک جریان دستگاه پخش رسانه ای خود را به گنگ تلویزیون و یا شما ناراضی هستید با streamer خود را ساخته شده موجود هوشمند یکی من رو برخی از خبر خوب وجود دارد: یک دسته از بازیکنان در فروش در حال حاضر. من گرد راه هایی که شما می توانید صرفه جویی 10 دلار به 20 دلار در حال حاضر بر روی یک بازیکن جدید.

Roku

Roku برتر است که شاید ارزان ترین راه برای رسیدن به جریان. این پلیر با پشتیبانی از HD 4K و HDR و قابلیت اتصال به روتر با استاندارد 802.11 b/g/n single-band wireless. به طور منظم $40, شما می توانید آن را در حال حاضر برای $29.

سارا تو/CNET

Roku Streaming Stick به علاوه در حال حاضر در فروش برای $39 از آن قیمت به طور منظم $50. این بازیکن-در-یک-USB-stick جریان در HD 4K و HDR و پشتیبانی از 802.11 ac dual-band, MIMO اتصال به روتر خود را. از راه دور نیز هوشمند به لطف کنترل صدا.

سارا تو/CNET

این مهم نیست که آیا شما ترجیح می دهند Wi-Fi و یا اترنت به دلیل Roku فوق العاده پشتیبانی از هر دو. این بازیکن در جریان HD 4K Ultra HD و HDR از طریق 802.11 ac dual-band, MIMO یا پورت اترنت و همراه با Roku بهترین کنترل از راه دور پیشرفته با صدای شخصی و کلید های میانبر. این بازیکن همچنین شامل microSD و پورت USB به بازی رسانه های خارجی.

سارا تو/CNET

آمازون نسخه streaming media player بر روی چوب USB آتش تلویزیون استیک محدود است به HD اما کنترل از راه دور شامل الکسا برای کنترل صوتی و شما می توانید با استفاده از بلوتوث هدفون برای گوش دادن. آن را متصل به روتر با استاندارد 802.11 ac dual-band, MIMO.

سارا تو/CNET

آمازون قدرتمند ترین streaming media player آتش تلویزیون مکعب جریان های تصویری تا 4K را با پشتیبانی از تمام فرمت های HDR از جمله HDR 10, HDR10 به علاوه HLG و Dolby Vision. با تشکر از far-field میکروفن در مکعب خود را, شما می توانید کنترل پخش صدا بدون صحبت کردن به کنترل از راه دور. و در علاوه بر این به 802.11 ac dual-band, MIMO, Wi-Fi شما می توانید اتصال از طریق اترنت به عنوان به خوبی.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن