زنگ بیش از بوریس جانسون تصمیم به انتصاب بالا Brexit به عنوان دستیار مشاور امنیت ملی در حالی که اتحادیه اروپا در حال انجام

همسالان را صدا زنگ بیش از بوریس جانسون تصمیم به انتصاب خود را بالا Brexit به عنوان دستیار مشاور امنیت ملی در ح

توسط SALAMNEWWS در 12 تیر 1399

همسالان را صدا زنگ بیش از بوریس جانسون تصمیم به انتصاب خود را بالا Brexit به عنوان دستیار مشاور امنیت ملی در حالی که حیاتی تجارت اتحادیه اروپا مذاکرات در حال انجام است.

اعضای اعیان کمیته اتحادیه اروپا نوشت: نخست وزیر هشدار می دهند که امنیت یک معامله تجاری باید باقی می ماند "تنها اولویت" برای دیوید فراست انگلستان ارشد مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکره پس از او تحویل داده شد یکی دیگر از شغل دولتی.

آقای فراست تعجب انتصاب پس از خروج از بریتانیا را بالا کارمند آقا, علامت Sedwill موجب خشم بیش از عدم وجود خود را از تجربه ملی در مسائل امنیتی و سیاسی خود را در پس زمینه.

آقا علامت خواهد ایستادگی کردن به عنوان مشاور امنیت ملی و به عنوان وزیر در کابینه سپتامبر هفته بعد از خصمانه روزنامه جلسات به طور گسترده ای اعتقاد بر این سرچشمه از خیابان داونینگ.

آقای فراست متحد از نخست وزیر جایگزین او خواهد شد در امنیت ملی نقش در حالی که در ادامه به انگلستان ارشد مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکره در یک سیگنال روشن است که هیچ 10 تمرکز تغییر دور از اتحادیه اروپا شد.

در نامه ای به نخست وزیر و رئیس کمیته خداوند Kinnoull گفت: "اتحادیه اروپا این است که ما نزدیک ترین همسایه و متحد و ما بزرگترین شریک تجاری—آن را دشوار است به بیش از دولت اهمیت انگلستان-اتحادیه اروپا مذاکرات است.

"بنابراین مهم است که مذاکرات باید در واقع باقی می ماند آقای فراست را "اولویت"—در واقع او تنها اولویت—تا زمانی که آنها به این نتیجه رسیدند یک راه یا دیگری.

"شما می توانید در نتیجه تایید می کنند که آقای فراست باقی خواهد ماند در پس از عنوان انگلستان ارشد مذاکره کننده تا زمانی که مذاکرات در حال تکمیل و نهایی حقوقی متن آماده برای تصویب?"

خداوند Kinnoull با اشاره به اتحادیه اروپا در مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکره میشل Barnier اصرار که مذاکرات باید ادامه به پاییز و سوال چگونه آقای فراست خواهد تعادل سنگین مطالبات هر دو نقش است.

این می آید به عنوان اولین چهره به چهره و تجارت مذاکرات با بروکسل به پایان رسید یک روز در اوایل این تیم گفت: "تفاوت های قابل توجهی" باقی می ماند و بین هر دو طرف است.

هر دو طرف دوباره دیدار خواهد کرد هفته آینده در لندن اما روشن بخش باقی می ماند بیش از مسائل مانند ماهیگیری حقوق و مقررات اتحادیه اروپا.

اگر یک معامله نمی زده شود قبل از پایان دوره انتقال در ماه دسامبر انگلستان سقوط خواهد کرد از اتحادیه اروپا بازار واحد و اتحادیه گمرکی بدون هر گونه توافق در آینده دسترسی داشته باشید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن