پاسخگویی دنبال گروه خلاف کاران حفاظت شفافیت در میان COVID-19

یک ad-hoc شفافیت است که خواستار دولت را بسیار مهم سوابق مربوط به COVID-19 همه گیر باز کردن به طور پیش فرض به ع

توسط SALAMNEWWS در 5 خرداد 1399

یک ad-hoc شفافیت است که خواستار دولت را بسیار مهم سوابق مربوط به COVID-19 همه گیر باز کردن به طور پیش فرض به عنوان یک اندازه گیری از پاسخگویی به کانادایی ها.

کانادا COVID-19 پاسخگویی گروه خواستار مقامات دولتی فعالانه به انتشار اسناد و مدارک مربوط به ایمنی و سلامت اجرای علمی و تحقیقات بهداشت عمومی و قراردادهای, کمک های مالی و وام های ارائه شده به شرکت ها و سازمان ها.

ادامه مطلب: Coronavirus: نمایندگان مجلس مجموعه برای پاسخگویی به تصمیم گیری در مورد از سرگیری مجلس در میان COVID-19

این ائتلاف شامل دانشگاهیان وکلا و نمایندگان گروه از جمله حس کرد کانادا تحقیقات جامعه و مبارزه با فساد و پاسخگویی به کانادا.

در یک گزارش منتشر شده امروز آن را می گوید COVID-19 همه گیر است و خواستار اقدام چشمگیر, هر دو به لحاظ سیاسی و مالی به سرعت گسترش این بیماری است.

اما این ائتلاف می گوید: خصوصی و عمومی بدن شده اند کمتر از شفاف با رسانه های خبری و عمومی در مورد این اقدامات است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید کانادایی ها می خواهند یک "عملکرد مجلس'
شیوع کروناویروس: ترودو می گوید کانادایی ها می خواهند یک "عملکرد مجلس'

گروه پژواک اخیر تماس از فدرال اطلاعات کمیسر کارولین مینارد برای سازمان به انتشار همه گیری های مربوط به سوابق آنها ایجاد بدون موجب.

ائتلاف به دنبال روشن اعلام می کند که دولت کانادا را محافظت می کند هر کسی که گزارش های عمومی و یا بخش خصوصی تخلف مربوط به ایمنی و بهداشت علم و یا سوء استفاده از بودجه عمومی به خصوص در طول COVID-19 بحران است.

ادامه مطلب: زنده به روز رسانی: کروناویروس در کانادا

آن را نیز توصیه می کند ایجاد یک COVID-19 بازرس به توصیه و حمایت کانادایی که مایل به افشای هر گونه تخلف آنها را مشاهده کنید.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

بسیاری از کانادایی ها که شاهد مظنون اعمال خواهد شد که سوال و نیاز به مشاوره در مورد گزارش آنچه که باید شاهد این گروه می گوید.

"حتی کسانی که در سازمان با افشای مکانیسم مانند whistleblower خطوط تماس ویژه ممکن است نمی دانم (یا اعتماد) آنها" این گزارش می گوید. "آنها را بهره مند از حمایت در انتخاب که در آن به بیان نگرانی های خود را و درک آنچه که شواهد آنها نیاز به ایجاد یک معتبر افشای تخلف است."

ترودو قرار می دهد شورای امنیت سازمان ملل متحد پیشنهاد به اوردرایو
ترودو قرار می دهد شورای امنیت سازمان ملل متحد پیشنهاد به اوردرایو

این گزارش خواستار یک کمپین آگاهی به آموزش کارکنان در مورد نحوه گزارش تخلف مربوط به این هزینه از بودجه عمومی مربوط به همه گیر و همچنین عدم افشای یا دستکاری اطلاعات در مورد COVID-19.

ائتلاف اذعان توصیه های خود را بلند پروازانه هستند و نیاز به "کار و سازگار مداوم رهبری است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برخی می تواند تصویب به سرعت در حالی که دیگران مانند توسعه جامع حس کرد قانون نیاز به زمان بیشتری آن را می گوید.

"با این حال بدون این اصلاحات آن دشوار خواهد بود برای شهروندان به نگه دارید بد بازیگران پاسخگو اعمال خود و inactions در طول همه گیر و همچنین جلوگیری از آینده شکست است که می تواند به خطر اندازد هر دو مالیات دهندگان دلار و در کانادا زندگی می کند."

مشاهده link "

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب