یک هنرمند خیابانی در هند در جستجوی شاهکار توالت خود است - CNET

اشوانی آگگرال در یک استودیوی طراحی و معماری در دهلی نو.جیمز مارتین/سی نت توسط یک ایستگاه پلیس راهنمایی و رانن

توسط SALAMNEWWS در 23 شهریور 1399
basic-shit-ashwani-india-1

اشوانی آگگرال در یک استودیوی طراحی و معماری در دهلی نو.

جیمز مارتین/سی نت

توسط یک ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی کنار جاده در سراسر از یک خط قطار بالا دهلی نو، Ashwani Aggarwal راه می رفت تا یکی از اصطبل توالت خود را، به طرف ضربه محکم و ارائه ارزیابی از کار خود را.

او قبل از نوازش گفت: «کمی بدبو است، می بینید.» "محکمه"

یکی از شادی های زندگی آگگارفال قهرمان مخفی انواع در خیابان های دهلی نو است. ادرار عمومی مزاحم فقط در مورد هر شهر بزرگ در هند است، بنابراین او انجام آنچه او می تواند آن را با ساخت ادرار عمومی و دادن آنها را دور به صورت رایگان به مکان های گاز و ایستگاه های پلیس است. او در مقابل تنها از کارگران آنجا می خواهد که به حفظ امکانات کمک کنند تا تمیز و قابل استفاده باقی بمانند.

او یک سازمان غیرانتفاعی کوچک به نام Basic Shit را اداره می کند که از آن برای جمع آوری پول برای این پروژه ها از طریق بودجه جمعیت و ارتباط با مردمی در جامعه استفاده می کند تا به او در ساخت توالت های جدید کمک کند. تا کنون، او پنج اصطبل ادراری ساخته است که هر کدام از ۹۰۰۰ بطری پلاستیکی بازیافتی ساخته شده اند که به ورق های ضخیم فشرده شده اند تا دیوارها را بسازند. اون به اندازه کافي coronavirus پول جمع کرده در طول قفل شدن کرونايوروس تا 10 تاي ديگر بسازه هدف آگگارال این است که ۱۰۰۰ مکان از این مکان ها در سراسر پایتخت هند نقطه چین شده باشد.

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب