9 باید ببینید Rick and Morty قسمت برای پخش قبل از فصل 4 را نشان می دهد - CNET

ریک تقریبا هر چیزی را به خارج از خانواده درمانی از جمله تبدیل خود را به یک ترشی. شنا بزرگسالان Rick and Mort

توسط SALAMNEWWS در 14 اردیبهشت 1399
pickle-rick-2

ریک تقریبا هر چیزی را به خارج از خانواده درمانی از جمله تبدیل خود را به یک ترشی.

شنا بزرگسالان

Rick and Morty طرفداران آن را تقریبا زمان. پنج قسمت جدید از فیلم شنا های متحرک نشان می دهد در حال آمدن شروع یکشنبه, مه 3 و شامل یک بیگانه فیلم های جنگ ستارگان بیعت و بیشتر دیوانگی های دانشمند دیوانه ریک سانچز و نوه اش Morty اسمیت. آن بوده است مدت زمان طولانی و طرفداران گیر در خانه با توجه به کروناویروس نمی توانید صبر کنید برای جدید را نشان می دهد.

اما در حالی که انتظار شما ممکن است بخواهید به تجدید خاطرات خود را در مورد زندگی در Rickverse. شما می توانید به تماشای سه فصل اول در Hulu و یا دیگر جریان منابع (ما در اینجا توضیح) هر چند اگر شما از دست رفته پنج قسمت از فصل چهار, شما نیاز به Hulu + برنامه های زنده تلویزیونی.

Rick and Morty نیست مانند از دست داده و یا Breaking Bad. اگر شما مایل به رول با حوادث است که به نظر می رسد کاملا تصادفی شما می توانید به تقریبا هر قسمت و فقط شروع به لذت بردن از دیوانگی است. (و اگر شما در حال حاضر به رول با تصادفی شاید این خود نشان می دهد.) در اینجا نه قسمت شما باید دوباره قبل از جدید نشان می دهد شروع کردن. آنها ذکر شده به منظور انتشار و نه اولویت.

ماشین چمن زنی سگ

در ماشین چمن زنی سگ فقط قسمت دوم از فصل اول دو جذاب توطئه مدیریت به نحوی با هم کار کنند. در یکی ریک باعث می شود دستگاه به منظور بالا بردن هوش از خانواده اسمیت سگ Snuffles و به ناچار باعث ایجاد یک سیاره میمون ها با سناریو که در آن سگ و حیوانات خانگی را از انسان است. در دیگر الهام گرفته شده سال 2010 فیلم Inception, Rick and Morty سفر به رویاها و دوستان با ترسناک تری "از نظر قانونی امن گرین بینز" از کابوس در خیابان الم را فردی کروگر. هر دو قطعه در حال محکم لذت بخش, سگ جهان به خصوص. و فکر می کنم این تنها دومین قسمت از سری.

Meeseeks و از بین بردن

فراموش نکنید سنتی جن در بطری اعطای آرزوها. در قسمت 5 از فصل اول Meeseeks و از بین بردن ریک معرفی ما به یک Meeseeks که نیش ترمزی میزند تا کمی آبی موجود آقای Meeseeks که تنها هدف این است که برای تحقق یک آرزو و سپس ناپدید می شوند. Meeseeks ممکن است آن را ملاقات کرده اید مطابقت زمانی که این خواسته به بهبود جری بازی گلف. در حالی که خانواده جنگ با آرزو-اعطای درام, Rick اجازه می دهد تا Morty را انتخاب کنید ماجراجویی و آنها را تا پایان در یک دنیای فانتزی قرون وسطی که خوش نام رهبر اتحاد وحشتناک تاریک.

Rixty دقیقه

در Rixty دقیقه (فصل 1 قسمت 9) نشان می دهد معرفی ایده interdimensional کابل و آن را یکی از جالب ترین مفاهیم در کل سری. ریک شکسته و بازسازی خانواده جعبه کابل و سپس همه چیز استادانه عجیب و غریب. جرم و جنایت نشان می دهد که در آن تکامل انسان از ذرت است. خشونت عتیقه را نشان می دهد. تبلیغات بازیگران "مورچه ها در چشمان من" جانسون که شما آن را حدس زده و مورچه و خزنده در اطراف در چشم او. جهانی که در آن جری عظیم ستاره فیلم -- چه ؟

ساخته شده در اطراف فراموش نشدنی نشان می دهد قطعه است کمی خوب داستان که در آن تابستان می آید به مقابله با تولد او به عنوان یک حادثه و Morty موفق به ارائه برخی از چشم انداز زیبا. مفهوم interdimensional کابل بازده در فصل دو قسمت هشت, اما این قسمت شروع به آن را خاموش.

نزدیک ریک-شمارنده از نوع ریک

شما لازم نیست به تماشای نشان می دهد برای مدت طولانی به درک که وجود دارد تعداد نامحدودی از ریک و Mortys زندگی در واقعیت های مختلف. در Rick-شمارنده از ریک نوع اول فصل دهم قسمت بسیاری از کسانی که واقعیت نشت به یکدیگر و Morty و بینندگان در مورد ارگ یک جامعه مخفی از Ricks و Mortys از بسیاری از ابعاد. این قسمت را با ارزش برای تماشای فقط به حس چگونه گسترده ریک-Morty جهان واقعا است. نسخه کوتاه: شما نمی خواهید به زندگی می کنند وجود دارد و اگر شما تا به حال به شما به خصوص می خواهم به یک Morty.

مجموع Rickall

مجموع Rickall چهارمین قسمت از فصل 2 است که در اصل یک کلیپ نشان می دهد. اما ما هرگز این کلیپ قبل از -- در کل قضیه از این قسمت این است که اسمیت-سانچز خانه است به طور ناگهانی پر از شخصیت های عجیب و غریب اعم از Tinkles جادویی رقاصه بره به یک هیولای فرانکنشتاین که ادعا می کند به مبارزه با ریک در ویتنام است. خانواده خاطرات آنها معتقد هستند آنها اما به آرامی در می یابد که انگل بیگانه ها در حال نفوذ به زندگی خود و ساخت جعلی خاطرات.

ترشی ریک

سعی کنید برای توضیح طرح ترشی ریک (فصل 3 قسمت 3) برای کسی که هرگز دیده می شود نشان می دهد قبل از. آن شروع می شود از زمانی که ریک خود را تبدیل به یک ترشی به فرار خانواده درمانی می یابد خود را در یک شنیع موش فاضلاب جنگ و به نوعی به پایان می رسد تا با یک حس است که ریک آیا در مورد مراقبت از خانواده خود را بعد از همه." شما ممکن است از دست دادن آنها را در جایی در اطراف "موش فاضلاب جنگ" اما به نحوی از آن همه با هم می آید مثل یک نیمه ترش همراه با روبن ساندویچ. این قسمت که الهام گرفته از ترشی ریک Pringles و حتی ترشی با طعم Krispy Kreme doughnuts. توجه داشته باشید: این ممکن است یکی از goriest قسمت و این که چیزی گفته باشد.

این Ricklantis Mixup

در Ricklantis Mixup (فصل 3 قسمت 7), Rick and Morty سر به دنیای زیر آب آتلانتیس اما به جز عزیمت و اواسط اعتبارات بازگشت بینندگان نمی هر گونه اطلاعات در مورد سفر. به جای نشان می دهد غواصی بازگشت به جهان از ارگ سرزمین بی پایان Ricks و Mortys که در آن Mortys عمدتا منکوب شده توسط Ricks -- به جز یک استثنای قابل توجه. خشونت پلیس سیاسی فساد و تبعیض هستند و همه رفتار ماهرانه در این فن های مورد علاقه قسمت است که ابراز تقریبا به طور کامل توسط Justin Roiland.

Morty ذهن دمنده

فقیر Morty. تبدیل کردن او به حال بسیاری از بار بد با پدر بزرگ خود را -- خیلی بد ریک تا به حال به آنها را پاک کردن از حافظه خود را و ذخیره آنها را در یک اتاق ویژه. Morty ذهن دمنده هشتم قسمت از فصل 3 است مانند interdimensional کابل قسمت است که در آن یک دسته از تصادفی خلاق کلیپ ما هرگز به مطلب ببینید. است که مورد علاقه همه نوع قسمت است, اما آن را هنوز هم هرزگرد و خنده دار, به ویژه هنگامی که Morty متوجه برخی از حذف خاطرات آنهایی که با ریک چرا که او پیچ چیزی.

لبه Tomorty: ریک مرگ Rickpeat

فصل 4 برتر است که بهترین فصل 4 را نشان می دهد تا کنون. زمانی که Morty می بیند یک چشم انداز خود را, راحت, صلح آمیز, مرگ به عنوان یک مرد مسن, او آن را دوست دارد بسیار او را مصمم به ایجاد این اتفاق می افتد. در همین حال ریک آگاهی به پایان می رسد تا در یک دسته کامل از مختلف کلون بیشتر از همه وحشتناک با بسیاری از زنبورهای و نازی ها درگیر می شود.

به هیچ کس تعجب, Morty کاملا اشتباه خود را خوشحال مرگ و همه چیز دوباره به دیوانه پاچه Rick and Morty جهان قدیم است. این چهارمین فصل برتر آمد و پس از دردناک شکستن بیش از دو سال اما برای بسیاری از طرفداران آن را به ارزش صبر کنید. را در جدید نشان می دهد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن