5 سال پیش من فکر کردم اپل دیده بان بسیار 'meh.' اینجا چرا من تغییر ذهن من - CNET

آنجلا Lang/CNET من همیشه از طرفداران اپل دیده بان. من یکی به عنوان به زودی به عنوان آن به فروش رفت در سال 20

توسط SALAMNEWWS در 15 تیر 1399
apple-watch-anniversary
آنجلا Lang/CNET

من همیشه از طرفداران اپل دیده بان. من یکی به عنوان به زودی به عنوان آن به فروش رفت در سال 2015 به امید آن خواهد blow me away, اما آن را به پایان رسید تا با صرف زمان بیشتری را در کشو از روی مچ دست من. از آن زمان سه سال بیشتر و علاوه بر این از دو ویژگی های کلیدی -- LTE و ECG, نرم افزار -- برای من در نهایت شروع به پوشیدن آن را به صورت منظم. و در حال حاضر آن را به دست آورده دائمی نقطه بر روی مچ دست.

این 'iWatch' وارد کرده است

من برای اولین بار شروع به پوشش سازمان دیده بان اپل برای CNET en Español ماه قبل از آن به طور رسمی وجود داشته است. در تابستان 2014 من میزبانی هفتگی اپل شایعه نشان می دهد و در حال حاضر وجود دارد بحث اپل اعلام یک "iWatch" در پاییز.

مطمئن شوید که به اندازه کافی پس از ارائه آیفون 6 در سپتامبر 2014. 9 رویداد مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک اعلام کرد یک چیز بیشتر: دیده بان اپل. آن را به هیچ وجه اولین از نوع خود -- سامسونگ و موتورولا و سونی به نام چند در حال حاضر راه اندازی ساعت های هوشمند در این نقطه -- اما اپل نیست همیشه نگران خود را با داشتن اول از هر محصول. هنوز هم آن را با نام تجاری جدید دسته برای اپل و اولین پست استیو جابز عصر (مشاغل درگذشت تقریبا سه سال قبل از آن).

پس از سخنرانی من یک فرصت برای دیدن آن از نزدیک در نسخه ی نمایشی ، آن را قطعا جذاب -- من به یاد داشته باشید آن را یکی از بهترین و به دنبال تماشای من می خواهم دیده می شود. اما نوار تعیین شده باشد بسیار کم است. بیشتر از قبل از آن smartwatches من می خواهم آزمایش شدند حجیم و قطعا بشود بیشتر نسبت به مردان بيشتر از زنان است. این واقعیت است که اپل تا به حال دو گزینه اندازه (38mm و 42mm) به معنای آن است که حداقل با توجه به بیش از یک جنس است. اما این اولین برخورد کوتاه بود -- آن را در زمان دیگری هشت ماه قبل از من می تواند آن را تست در دنیای واقعی است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اپل دیده بان: نقطه اوج

10:19

تست اصلی اپل دیده بان

آلومینیوم مدل با رنگ سبز روشن گروه ورزشی من می خواهم preordered وارد شده در مارس 24 همان روز آن به فروش رفت. در حقیقت من احتمالا باید تو تصمیم گرفتند برای بیشتر رام تون اما من انجام دور با انواع گزینه های رنگ.

img-0889

اولین تصویر من از من اصلی اپل دیده بان با رنگ سبز روشن تسمه.

ونسا دست ارللنا/CNET

یکی از چیزهایی که من از توانایی بررسی اعلان ها از مچ دست من. من هنوز هم می خواهم که. من حتی نمی مراقبت چقدر احمقانه من در صحبت کردن به مچ دست من دیک تریسی سبک زمانی که دیکته پاسخ هر بیشتر. نیز وجود دارد راه های بیشتری برای پاسخ به اطلاعیه نسبت به قبل از جمله خط ناخوانا از ویژگی های.

من دوست داشتن اپل پرداخت در مچ دست من. اولین بار من آن را در یک Jamba Juice, در شهرستان, فروشنده به من نگاه کرد مثل من فقط می خواهم به انجام یک ترفند سحر و جادو. در آن وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از بازرگانان که پذیرفته اپل پرداخت, اما, بنابراین شما واقعا تا به حال به آنها را به دنبال.

اما ویژگی های مورد علاقه من و یکی من همچنان به استفاده از برای این روز بود پیدا کردن آیفون من. آن را سمت راست وجود دارد با گفتن زمان. توانایی پینگ من گوشی من ساعت های بی شماری از جستجو در طول سال.

اما من هم تا به حال بسیاری از شکایات در مورد اصلی که سازمان دیده بان اپل. برنامه های آهسته به بار و تا به حال چند ویژگی در مقایسه با آی فون خود را به همتایان. Instagram, Facebook و توییتر در زمان برای همیشه برای بارگذاری و بسیاری از زمان من به پایان رسید تا بیرون کشیدن گوشی من به جای انتظار برای آن را به نشان می دهد تا در سازمان دیده بان. به علاوه insta-وسیله بر روی یک صفحه نمایش کوچک فقط به عنوان رضایت بخش است. در حال حاضر این برنامه ها حتی نمی وجود دارد.

تناسب اندام ردیابی وجود نداشت ، دیده بان ندارد ساخته شده است در GPS یا ارتفاع ردیابی بنابراین من هنوز هم تا به حال اجرا با تلفن من در من به نقشه مسیر من شکست داد و هدف از داشتن تناسب اندام در وهله اول. تنها راه برای دسترسی به خلاصه آمار در سازمان دیده بان روی صفحه نمایش راست بود پس از شما به پایان رسید خود را تمرین. پس از آن ناپدید شد شما می خواهم برای جستجو در برنامه آی فون خود را برای پیدا کردن آمار.

و من به سختی می تواند آن را از طریق روز بدون نیاز به شارژ باتری.

پس از یک هفته از آن من هنوز هم نمی توانستم بفهمم چرا من نیاز به یک دیده بان اپل. بنابراین به جای انتشار منظم نقد و بررسی فیلم, من تصمیم به اجازه دهید مردم پاسخ این سوال خود را با نشان دادن آنها آنچه در آن بود به زندگی با دیده بان اپل. هنگامی که من به پایان رسید فیلمبرداری فیلم و وزوز از انتشار فروکش کرد, من می خواهم با استفاده از ساعت مچی به صورت پراکنده برای تست کردن گاه به گاه به روز رسانی نرم افزار اما در نهایت آن را حق بازگشت به کشو.

اپل دیده بان معافیت رایگان

سه سال بعد با علاوه بر این از LTE در سری 3برداشت من از دیده بان اپل شروع به تغییر. شروع کردم به دیدن اپل سازمان دیده بان به عنوان جدا از آی فون. اضافه کردن خود را همراه سیگنال شد و در روشن رهایی من از نیاز به حمل و نقل کردن تلفن من در اطراف در همه زمان ها. مطمئن شوید که من تا به حال عمده تلفن خروج اولین بار من آن را ترک پشت, اما من احساس داشتن آن را در اطراف برای منحرف کردن من.

در نهایت من شروع به چرخش گوشی من وقتی که من به خانه از محل کار به صرف چند وقت با کیفیت با کودک من. من هنوز هم می تواند ورود به سیستم خود برنامه خواب در تب و تاب بودن, برنامه, پاسخ به یک متن و یا بررسی سرفصل در آن اواخر شب تغذیه, اما من نمی خواهد به صرف ساعت های بی پایان پیمایش از طریق Instagram در ساعت 3 صبح مانند یک انسان زنده است.

همچنین من شد به طور منظم در حال اجرا دوستان. قبل از اینکه من سعی کردم سری 3 من تا به حال با استفاده از اپل سازمان دیده بان به عنوان یک ردیاب تناسب اندام, اما من ترجیح داده در حال اجرا انفرادی برای لذت و نه به خاطر پر کردن سهمیه در یک ردگیر. من حتی گوش دادن به موسیقی در من اجرا می شود. من فقط فرار با تلفن من در مورد به عنوان یک احتیاط ایمنی. اما دوش گرفتن با تلفن همراه بود و دست و پا گیر آن را تا پایان شکم پر در سینه بند ورزشی یا پشت جیب من در حال اجرا, شلوار, اگر آنها حتی تا به حال یک. داشتن LTE در سازمان دیده بان به معنای من در نهایت می تواند ترک گوشی من پشت و هنوز هم متصل شود. در نهایت من نیز آغاز شده و با تکیه بر آن برای آموزش.

cnet-magazine-why-heart-rate-matters-8929

اصلی اپل دیده بان ندارد ساخته شده است در GPS.

من تا به حال دو نوزاد در عرض دو سال و همه ناگهان من نیست که در این زمان یا انرژی برای رفتن به کسانی که دنباله طولانی اجرا می کنه. من تلاش برای حفظ همان سطح از فعالیت است که من تا به حال در زندگی گذشته و حلقه سیستم در سازمان دیده بان اپل کمک نگه داشتن من صادقانه در مورد چه مقدار و یا چگونه کمی از من انجام شد. شدم آن شخص که من استفاده می شود به را سرگرم کننده که obsesses در مورد بسته شدن حلقه او در پایان هر روز. در حال حاضر من حتی آغاز شده با استفاده از داده های تناسب اندام به کمک من پشت به من در حال اجرا به سرعت. در شش ماه پس از زايمان من هنوز هم یک راه برای رفتن است اما من راه های بهتری برای پیگیری پیشرفت من در فعالیت های برنامه است. دیده بان در حال حاضر اقدامات خود را در قلب و تناسب اندام (VO2 Max) و در حال اجرا با سرعت بیش از یک دوره طولانی تر از زمان.

از ردیاب تناسب اندام به سلامت ابزار

بازی دوم تغییر اپل دیده بان ویژگی(ص) بودند ECG برنامه (یا نوار قلب, گاهی اوقات به نام EKG) و ضربان قلب اطلاعیه که راه اندازی در کنار سری 4. با به روز رسانی به WatchOS 5 ساعت اپل (سری 1 و یا بعد از آن) به دست آورد توانایی هشدار پوشنده اگر ضربان قلب نرخهای زیر و یا خوشه های بالاتر از یک آستانه خاص و یا اگر خود را در ریتم قلب است که نشان دهنده فیبریلاسیون دهلیزی (خطرناک بیماری قلبی). مردم با سری 4 کاربران همچنین می توانند با استفاده از ECG نرم افزار برای ارسال یک نوار قلب به پزشک خود.

و این زمانی است که همه چیز واقعی است. من تست ECG برنامه در کنار یک بیمارستان درجه ECG برای CNET داستان زمانی که دکتر متوجه چیزی عجیب و غریب در مورد ریتم قلب است که در هر دو ساعت و ماشین خود را. آن را تبدیل به چیزی جدی -- فقط استرس و کمبود خواب ساخته شده است که قلب من جست و خیز ضرب و شتم, اما من از freaked. به عنوان یک فرد سالم و فعال 32 ساله من فکر نمی کنم من تا به حال به نگرانی در مورد مسائل مربوط به قلب.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: ما آزمایش اپل واچ EKG در برابر یک بیمارستان EKG

4:28

که کریسمس من به هر دو پدر و مادر من یک دیده بان اپل. آنها زندگی می کنند در ال سالوادور بنابراین من نمی تواند وجود داشته باشد از لحاظ جسمی به چک آپ در سلامت خود را, اما اپل سازمان دیده بان به من یک راه برای به حداقل نگه داشتن زبانه ها در سلامت قلب خود را از راه دور. سقوط تشخیص ویژگی است که تماس از خدمات اورژانس اگر شما سقوط بد (در سری 4 و سری 5) همچنین خوب ایمنی پتو برای پدر و مادر پیری.

آنچه که 5 سال از ساعت اپل به نظر می رسد مانند

هنوز هم وجود دارد بسیاری دیده بان اپل می تواند پس از بهبود: افزایش عمر باتری در بالای لیست من یک طراحی تازه کردن ادامه با اضافه کردن ویژگی های بهداشتی مانند ردیابی خواب و فشار خون. اما آن را انجام می شود نیاز به اثبات خود را در کتاب من است. پنج سال بعد, من در نهایت درک آنچه دیده بان اپل است و آن را برای هر کس متفاوت. برای من در مورد ماندن متصل شده و بدون حواس او را پرت اضافه شده و انگیزه من برای سالم ماندن با وجود چالش هایی که یک مادر جدید. به سلامتی برای پنج سال آینده.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب