3D, Build & Play 3D چاپ برای کودکان پیش دبستانی است که 20% off - CNET

3Doodler من مقدمه به چاپ 3D قلم شد با 3Doodler که من استفاده می شود به کل خانواده زرافه برای دسکتاپ من. این

توسط SALAMNEWWS در 17 تیر 1399
3doodler2
3Doodler

من مقدمه به چاپ 3D قلم شد با 3Doodler که من استفاده می شود به کل خانواده زرافه برای دسکتاپ من. این اتصالات که 3Doolder این محصول جدید 3D Build & Play 3D pen است که طراحی شده است برای کودکان پیش دبستانی خود را به 3D حیوانات که آنها می توانید با ترکیب رنگارنگ پس زمینه به انجام خود را تخیلی داستان سرایی. آن را مانند یک مدرن را در Colorforms من با شما و شما هرگز از شنیده می شود چون من پیر هستم. 3D, Build & Play است یک نام تجاری جدید فقط-راه اندازی محصول, اما اگر شما می خواهید برای گرفتن یکی از بچه ها خبر خوب دارم: شما می توانید یک 3D Build & Play برای $24 هنگامی که شما با استفاده از کد تخفیف DOODBUILD20 در پرداخت.

3D, Build & Play معمولا به فروش می رساند برای $30 به طوری که این تخفیف شبکه شما 20 ٪ خاموش. این شامل دست لنگ 3D printing pen که بچه ها استفاده کنید برای پر کردن قالب برای حیوانات و اشیاء دیگر که آنها بلافاصله می توانید با استفاده از پس زمینه های مختلف برای پخش. تفنگ بیرون می آید BPA-free, غیر سمی پلاستیک در دمای پایین و پس از آن بسیار امن برای کودکان و نوجوانان به استفاده از.

و اگر خود بچه ها آن را دوست دارم, آنها می توانند داستان های خود را و یا به دنبال همراه با ماجراجویان در مضمون داستان. 3D pen است به همان اندازه آسان برای چپ و راست دست بچه ها و آنها می توانند در نهایت فارغ التحصیل برای ساخت به طور کامل 3D اشیاء با یک قلم مانند بیشتر رشد 3Doodler.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن