3 از 4 آمریکایی ها می خواهند ماسک به طور اجباری در میان بیماری همه گیر کوروناویروس: نظرسنجی

سه نفر از چهار آمریکایی از جمله اکثریت جمهوری خواهان حمایت نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در حالی که در خارج از

توسط SALAMNEWWS در 3 مرداد 1399

سه نفر از چهار آمریکایی از جمله اکثریت جمهوری خواهان حمایت نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در حالی که در خارج از خانه خود یک نظرسنجی جدید می یابد, بازتاب تازه زنگ بیش از خونتان coronavirus موارد و در حال رشد در آغوش دولت مشاوره در نظر گرفته شده برای حفاظت از سلامت عمومی است.

این نظرسنجی از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور تحقیقات همچنین نشان می دهد که حدود دو سوم از آمریکایی ها رد چگونه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دست زدن به شیوع ناخوشایند ثبت نام برای نامزدی در انتخابات سال با این کشور در نبرد با این بیماری همه گیر.

ادامه مطلب: به عنوان ایالات متحده بازدید 4 میلیون coronavirus موارد در زمان ثبت مرگ و میر نیز افزایش

بیش از چهار ماه پس از دولت stay-at-home سفارشات برای اولین بار جاروب در سراسر ایالات متحده نظرسنجی افکن امریکا به طور فزاینده ای در لبه مورد ویروس. دولت فدرال را پاسخ است که به عنوان دیده می شود در حال سقوط کوتاه و اکثر آمریکایی ها موافق ادامه داد: محدودیت های برای جلوگیری از ویروسی شدن, پخش كردن, حتی اگر آنها ممکن است همسترینگ اقتصاد است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پشتیبانی از نیاز به ماسک است که قریب به اتفاق در میان دموکرات ها در 89% اما 58 درصد از جمهوری خواهان در حمایت نیز هست. این نظرسنجی انجام شد قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن که برای ماه ها بود که بی اعتنا از ماسک گفت: در این هفته که آن را وطن پرست به پوشیدن یک.

"با پوشیدن یک ماسک برای من به شمار در معرض خطر بیشتری از گسترش COVID" گفت: داریوش Blevins a 33-year-old جمهوری خواه متمایل مستقل از Christiansburg, ویرجینیا, که با این نسخهها کار در عملیات بانکی. Blevins گفت که او می پوشد یک ماسک در آنجا که "آن را بسیار موثر تر از پوشیدن ماسک."

آن را به یک نظر تکرار توسط تحلیلگر داده های جیمز شاو مستقل که متمایل دموکراتیک است. "اگر شما را در درک حقایق وجود دارد واقعا هیچ موضوع گفت:" شاو, 56, از, نجیب, Illinois. "اطلاعات شفاف است."

Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید مردم باید یک ماسک' اگر آنها نمی تواند به لحاظ اجتماعی فاصله
Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید مردم باید یک ماسک' اگر آنها نمی تواند به لحاظ اجتماعی فاصله

برای ماه مقامات بهداشتی باید گفت چند مرحله ساده می تواند صرفه جویی در زندگی — شستن دست و غالبا دور ماندن از جمعیت به خصوص در حالی که در داخل خانه و کشیدن بر روی یک ماسک هنگام رفتن به سوپر مارکت و یا یک رستوران. و با وجود گرم لفاظی در مورد ماسک در برخی از گوشه 95 درصد از دموکرات ها و 75 درصد از جمهوری خواهان گفت: آنها با پوشیدن پوشش صورت در هنگام خروج از خانه. در مجموع 86 درصد از آمریکایی ها می گویند که آنها در حال انجام این کار در مقایسه با 73 درصد در ماه مه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به عنوان چوب خط حساب کردن از coronavirus عفونت همچنان به صعود دولت و دولت های محلی تلاش کرده اند برای پیدا کردن یک تعادل بین محدودیت های در نظر گرفته شده برای محدود کردن ویروس' گسترش مانند بسته شدن میله و داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها و گرفتن کارگران در کار پس از بسیاری از کسب و کار بودند idled و میلیون ها نفر از مردم در سمت چپ بیکاری توسط اولیه اقامت در خانه سفارشات.

ادامه مطلب: تنها 1 در 10 آمریکایی ها می خواهند مدارس برای بازگشایی بدون coronavirus محدودیت: نظرسنجی

ایالات متحده بیش از 4 میلیون مورد شناخته شده از coronavirus با بسیاری از بیشتر کشف نشده و بیش از 140,000 که مردم از آن در این سال است. ایالات متحده منجر جهان در تایید موارد و مرگ و میر و صفوف نزدیک بالا در سرانه بر اساس. کالیفرنیا که به دست آورده و ستایش دیگران از مقامات بهداشت تهاجمی اقدام اولیه که شامل اولین ایالتی اقامت در خانه, منظور این است که میان کشورها شاهد افزایش. روز چهارشنبه کالیفرنیا گذشت نیویورک در بیشتر موارد تایید شده با 409,000.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

حدود نیمی از آمریکایی ها در حال حاضر می گویند آنها یا بسیار بسیار نگران خود و یا کسی که در خانواده آلوده شدن با ویروس -- در مورد همان است که در مارس, اما شیب افزایش از ماه ژوئن زمانی که فقط 32 درصد گفته بودند که نگران است. جمهوری خواهان شد کمتر احتمال دارد به اضطراب در مورد این بیماری افزایش یافت اما نگرانی در میان اعضای هر دو طرف است.

دیگر وجود دارد نشانه هایی از ادامه unease. پشتیبانی برای محدود کردن اندازه از تجمعات علامت برگشت تا 66% پس از کشویی برای چندین ماه تا یک کم از 59 درصد در ماه ژوئن. هشتاد و پنج درصد از آمریکایی ها می گویند که آنها در حال اجتناب از گروه های بزرگ.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

حدود نیمی می گویند که آنها نیاز به حمایت مردم به ماندن در خانه های خود به جز ضروری سفر. که تعداد باقی مانده در مورد ثابت از ماه ژوئن. حدود نیمی نیز به نفع نیاز به کافه ها و رستوران ها ،

نزدیک به سه چهارم از آمریکایی ها گفت: محدودیت به سرعت گسترش ویروس باید نادیده گرفتن نگرانی در مورد صدمه زدن به اقتصاد کالیفرنیا بازنشسته کیمبرلی Greenan گفت که او به نفع آرامش بخش قوانین و اجازه می دهد مردم را به بازگشت به کار. Greenan می گوید او می پوشد یک ماسک در سفر به فروشگاه مواد غذایی و در کلیسای اما اگر او را در حال قدم زدن در پارک و دور از سایر افراد است.

"اگر مردم هوشیار اگر آنها انجام آنچه درست است این اقتصاد می تواند دوباره گفت:" Greenan, 67, جمهوری سابق و حسابدار و معلم از سانتی, در سن دیگو حومه.

در حالی که سختی مراحل مورد نیاز در ابتدا "برای اکثر مردم آماده هستند تا با زندگی خود," او گفت:. "من فکر نمی کنم تساوی همه پایین سمت راست حرکت می کند."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این نظرسنجی نشان می دهد که تنها 24 درصد از آمریکایی ها تایید دولت فدرال در پاسخ به این شیوع با مخالفت ضربه 55 درصد تیک تاک تا 7 درصد از ممکن است. باقی مانده نیست به نظر هر دو راه.

Coronavirus: کاخ سفید توضیح می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن معکوس در دوره های, شخصی, ماسک پوشیدن
Coronavirus: کاخ سفید توضیح می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن معکوس در دوره های, شخصی, ماسک پوشیدن

تهمت های اخیر حمایت از ماسک آمد پس از او گفت: در ماه آوریل که "من فقط نمی خواهید به پوشیدن یکی است." خواه رئیس جمهور دیده نمی شد با پوشیدن ماسک در مکان عمومی, تا ژوئیه 11 ماه پس از coronavirus در زمان برگزاری در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی پیشنهاد ویروس تحت کنترل است اما او تغییر دوره روز شنبه گفت: "بدتر از قبل از آن بهتر می شود."

دموکرات ایالت کالیفرنیا دایان فاینستاین روز چهارشنبه دوباره به نام ملی ماسک مورد نیاز است.

"ما نیاز به یک دستور در سطح فدرال است که یکنواخت نیاز به ماسک های سراسر کشور" او در بیانیه ای گفت. "این یک مسئله سیاسی است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سوانسون گزارش از واشنگتن است.

___

AP-NORC نظرسنجی از 1,057 بزرگسالان انجام شد ژوئیه 16-20 با استفاده از نمونه گرفته شده از NORC احتمال مبتنی بر AmeriSpeak پنل طراحی شده است که به نمایندگی از جمعیت ایالات متحده. حاشیه خطای نمونه گیری برای همه پاسخ دهندگان است به علاوه یا منهای 4.3 درصد است.

مشاهده link "

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب