143 170 coronavirus موارد حل و فصل در Kawartha Lakes, Northumberland و Haliburton شهرستان

این Haliburton, Kawartha کاج ریج منطقه واحد بهداشت گزارش روز شنبه که نزدیک به 85 درصد از موارد از رمان coronav

توسط SALAMNEWWS در 5 خرداد 1399

این Haliburton, Kawartha کاج ریج منطقه واحد بهداشت گزارش روز شنبه که نزدیک به 85 درصد از موارد از رمان coronavirus حل و فصل شده است.

سلامت واحد 170 موارد گزارش شده از 3:15 p. m. روز شنبه, 143 در حال حاضر اعلام شده است حل و فصل شود و یا حدود 84.1 درصد است.

ادامه مطلب: Coronavirus — چند کسب و کار در شهر Kawartha Lakes انطباق برای زنده ماندن

که شامل 147 موارد در شهر Kawartha Lakes. بیست و چهار از موارد تلقی معرض خطر تماس با ما — افراد بدون علامت که شناخته شده اند در تماس با یک تایید و یا احتمالی مورد — 16 کمتر از 40 روز جمعه گزارش داد.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

از 147 موارد 120 در حال حاضر حل و فصل شود. نه از موارد نیاز به بستری. شده اند وجود دارد 32 مرگ و میر در شهرداری با توجه به COVID-19 عوارض 28 از آنها در ارتباط با شیوع در پینکرست خانه سالمندان در Bobcaygeon که اعلام شد بیش on May 14.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

وجود دارد باقی می ماند دو شیوع بیماری در شهرداری: Kawartha Lakes بازنشستگی و اقامت در Bobcaygeon و Fenelon دادگاه دراز مدت مراقبت از خانه در Fenelon می افتد.

در Northumberland County, شده اند وجود دارد 16 مورد تأیید از coronavirus با همه آنها در حال حاضر حل و فصل شود. یکی از این موارد تلقی می شد در معرض خطر تماس بگیرید.

به همین ترتیب در Haliburton شهرستان تمام هفت مورد تأیید حل و فصل شده است با یک مورد در نظر گرفته شده در معرض خطر تماس بگیرید.

هر شهرستان تا به حال یک مورد که نیاز به بستری وجود دارد و هیچ مرگ و میر.

مشاهده link "
مشاهده link "

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب