نقشه راه شیمی از زبان استاد منتظری

در مورد جام جهانی اینطور می خوام بگم که ایران خودشو به بزرگان فوتبال جهان رساند با یک مربی کارکشته و خوش فکر.

توسط SALAMNEWWS در 26 آبان 1399

در مورد جام جهانی اینطور می خوام بگم که ایران خودشو به بزرگان فوتبال جهان رساند با یک مربی کارکشته و خوش فکر. مجتبی سعادت پیشه 13 سال از درس دور بود، رشته تحصیلی اش ریاضی بود اما به دندانپزشکی علاقه داشت و تصمیم گرفت به آرزویش برسد. و توانست به رتبه 390 کنکور برسد. در حقیقت ایشون همان تیم ملی ایران بود که توانست خود را به بزرگان کنکور که رتبه های 2 و 3 رقمی بودند برساند. یکی دیگر از دوستانمان، آقای یاسر جلیلی با معدل 00/9 الآن داره دندانپزشکی میخونه. اما از چه راهی؟ خبر ویژه برای دوستانی که میخوان پرونده درس ریاضی رو در کمتر از 100 روز ببندند، ریاضی 6040 نظام جدید حرف آخر این کار رو برای شما انجام میده.

آقای سعادت پیشه نمی توانست مسائل شیمی که 50% کنکور را تشکیل می دهند، حل کند. اما ما به او گفتیم که نقشه راه را یاد بگیر ، اعداد کنار هم قرار گرفتند و به جواب رسید. رتبه 2 کنکور یعنی حسام مراد بیگی با این نقشه راه شیمی خود را به بالای 90% رساند. با واکنش نویس هر مسئله 40 ثانیه طول می کشد تا به جواب برسید اما این نقشه راه چیست که بدون نوشتن و انجام واکنش فقط با جایگذاری می توانید به جواب برسید. بعضی دانش آموزان مثلاً می گویند امسال سوال خیلی سخت بود چون بجای گرم NP را خواسته بودند. اما ما اینجا اصلاً این موارد را نداریم. چون دکتر شیروانی در اینجا می گویند که اگر NP را دادند چگونه ما به مول برسیم و در این حالت باز هم به انتهای نقشه می رسیم که مول در ظرفیت برابر می شود با مول در ظرفیت.

خیلی جالب است که سال های کنکور عوض می شود اما نقشه راه موسسه حرف آخر تغییری نمی کند. این یک نقشه است که در آن الگو تغییری نمی کند. در انتها به این نقشه راه دو الحاقیه وصل میشه و 50% سوالات کنکور با ان حل می شود. تدریس این نقشه توسط دکتر شیروانی 2 ساعت انجام می گیرد و 15 ساعت هم تمرین و تکرار داریم که در مجموع می شود دو روز. یعنی در دور روز شما می توانید 50% از شیمی را مال خود کنید اما 1500 صفحه کتاب دو ماه طول می کشد.

اما شما جز کدام دسته هستید؟ انتخاب خیلی مهم است. انتخاب اول و تصمیم و حرکت می تواند انسان را به سرمنزل مقصود برساند. برنامه ما برنامه 1000 ساعته است که 100 ساعت آن آموزش است و 900 ساعت آن تمرین و تکرار. من نمی دانم که شما چه می خواهید اما اگر اطلاعات شما را در اختیار داشته باشم می توانم به کمک دوستانم یک برنامه برای شما شخصی سازی کنم با استفاده از این محتواها تا به رتبه های فوق العاده برسید. دوستانی که هفتم هستند می توانند از حرف آخر هفتم استفاده بکنند. اسمتون ، رشته و دانشگاه مورد علاقتونو و همچنین ساعات مورد مطالعه روزانه خود را برای ما پیامک کنید. بر اساس آن یک برنامه شخصی سازی شده در اختیارتان قرار می دهیم و شما با آن برنامه 1000 ساعته که 100 ساعتش تدریس و 900 ساعتش تمرین و تکرار است شما به سر منزل مقصود می رسید.