قالیشویی در اکباتان

قالیشویی در اکباتان   منطقه اکباتان را می‌توان جزو آن دسته از نواحی تهران دانست که انتخاب قال

توسط SALAMNEWWS در 26 خرداد 1400

قالیشویی در اکباتان

قالیشویی در اکباتان

 

منطقه اکباتان را می‌توان جزو آن دسته از نواحی تهران دانست که انتخاب قالیشویی در آن اندکی دشوار است. دلیل این موضوع را هم می‌توان محدود بودن تبلیغات قالیشویی ها در داخل محوطه اکباتان دانست. اما با این وجود هر ساله اهالی این ناحیه مانند قسمت های دیگر تهران نیازمند استفاده از قالیشویی ها هستند و همین مورد انتخاب قالیشویی در اکباتان را اندکی با مشکل مواجه کرده است. قالیشویی ملکه یکی از معتبرترین قالیشویی های تهران است که شعبه خود را هم در این ناحیه افتتاح کرده و دامنه فعالیت‌های خود را هم به منطقه اکباتان گسترش داده است. این قالیشویی را می‌توان به عنوان یکی از سرآمد ترین قالیشویی های پایتخت دانست. این مرکز استانداردها و امتیازهای منحصر به فردی دارد که آن را از سایر رقبا متمایز می‌سازد. ما در ادامه این مقاله قصد داریم مروری بر این امتیازات داشته باشیم تا شما هم دلیل این برتری ها را بهتر و دقیق تر بفهمید، لذا اگر جزو ساکنین ناحیه اکباتان هستید بهتر است تا انتهای این متن با ما همراه شوید.

 

شاخصه های مهم برای انتخاب قالیشویی در اکباتان

 

برای انتخاب قالیشویی در اکباتان باید به نکته ها و مزیت های مختلفی توجه نمود. این موضوع باعث می شود تا شما انتخاب دقیق تری داشته باشید.قیمت،سرعت، کیفیت و مکانیزه بودن از جمله این نکته ها است. قالیشویی ملکه سعی کرده است تا این نکات و مزیت ها را در بطن خود جای دهد و کار انتخاب را برای شما ساده تر نماید. ما در ادامه مروری بر این نکات به مزیت ها داشته ایم.

 

 سرعت عمل بالا

 

سرعت عمل فاکتور بسیار مهمی است که اهالی اکباتان در حین انتخاب قالیشویی به آن توجه زیادی دارند. این موضوع با توجه به ترافیک طاقت فرسای تهران و البته اهمیت زمان برای مردم امروزی، بسیار حائز اهمیت است. قالیشویی ملکه به این نکته واقف بوده است بدین جهت آنها پیک های سریعی را استخدام کرده اند که می توانند در کمترین زمان ممکن خود را به محل مشتریان رسانده و سفارش آنها را دریافت نمایند. از طرفی دیگر آنها بعد از تمیز شدن فرش ها، آنها را با همان سرعت دوباره به دست مشتریان می‌رسانند. خود قالیشویی ملکه هم از ماشین آلات و تجهیزات مختلف برای شستن و تمیز کردن فرش ها استفاده می کند که این مورد سرعت عمل شستن فرش در کارگاه را افزایش می دهد. مزیت دیگری که سرعت را به شدت افزایش می‌دهد، نزدیک بودن مرکز قالیشویی ملکه به منطقه اکباتان است. همین مورد سبب شده است تا دسترسی مشتریان به این مرکز بسیار ساده تر باشد. مجموع این موارد در کنار هم سبب شده است تا قالیشویی ملکه به سریع ترین قالیشویی در اکباتان بدل شود.

 

کیفیت بالا

 

کیفیت مقوله ی مهم دیگری است که باید برای انتخاب قالیشویی در آکباتان به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید. کیفیت کار است که تعیین می کند آیا شما هزینه هایتان را دور ریخته اید یا به مرکز درستی پرداخت کردید. قالیشویی ملکه در این زمینه استانداردهای بالایی دارد. این مرکز برای افزایش کیفیت و بهبود خروجی کار خود نیروهای متخصص زیادی را استخدام کرده است که با انواع فرش ماشینی و دستباف آشنایی کامل دارند. این افراد حتی دمای آب را متناسب با نوع فرش تغییر می دهند تا بهترین خروجی ممکن حاصل شود از طرفی دیگر آنها ساختار لکه‌ها را بررسی کرده و از مواد شوینده های ویژه‌ای برای تمیز کردن آنها استفاده می‌کند این کارشناسان در حین اتمام فرآیند شستشو فرش ها را به دقت بررسی کرده � از تمیز بودن تک‌تک آنها اطمینان حاصل می نمایند. این موضوع باعث شده است تا کیفیت و خروجی کار این مرکز در بالاترین سطح ممکن باشد.

 

قیمت منحصر به فرد

 

قالیشویی ملکه همواره کم ترین و البته ایده آل ترین قیمت ها را برای مشتریان خود در نظر گرفته است این قالیشویی سعی کرده هزینه های اضافه را کاهش دهد به جای نیروی انسانی ، از ماشین‌آلات استفاده نماید. ترکیب این دو سبب شده است تا هزینه های کلی این قالیشویی به شدت کاهش یابد. ترکیب این موضوع در کنار سایر موارد سبب شده است تا قالیشویی ملکه به محبوب ترین قالیشویی در اکباتان مبدل شود.