توییتر می گوید 130 حساب هدفمند در طول هک, وعده های افزایش امنیت

توییتر می گوید حدود 130 حساب هدف قرار گرفتند توسط هکرها در طول چهار حمله سایبری از جمله کسانی که متعلق به چندی

توسط SALAMNEWWS در 27 تیر 1399

توییتر می گوید حدود 130 حساب هدف قرار گرفتند توسط هکرها در طول چهار حمله سایبری از جمله کسانی که متعلق به چندین برجسته سیاستمداران ایالات متحده آمریکا فناوری رهبران و سازمان ها.

در یک به روز رسانی پنج شنبه, پلت فرم گفت: هکرها قادر به دست آوردن کنترل تعداد کمی از کسانی که حساب و ارسال توییت از آنها.

ادامه مطلب: قانونگذاران ایالات متحده تماس برای توضیح پس از گسترده توییتر هک

این شرکت اضافه شده است که آن را در ادامه به ارزیابی این که آیا هکرها قادر به دسترسی به داده های خصوصی از هدفمند حساب.

"ما نیز با در نظر گرفتن مراحل تهاجمی برای ایمن سازی سیستم های ما در حالی که تحقیقات ما ادامه دارد" توییتر گفت. "ما هنوز در روند ارزیابی دراز مدت مراحل است که ممکن است ما را و به اشتراک گذاری جزئیات بیشتر به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ایالات متحده دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن رئیس جمهور سابق ایالات متحده, باراک اوباما و رپ Kanye West در میان کسانی که حساب های هک شدند در حمله.

حساب های دیگر شامل آنهایی که متعلق به تسلا بنیانگذار ایلان ماسک بنیانگذار آمازون جف بزوس میلیاردر و سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار و مایکروسافت با شرکت بیل گیتس بنیانگذار شرکت.

مبتلا حساب توییتر به اشتراک گذاشته توییتهایی درخواست برای کمک مالی بیتکوین. بسیاری از عکسها حذف شد در مدت کوتاهی پس از آنها نوشته شده بودند.

توییتر تصریح کرد که در آن مشغول به کار بود با نهفته صاحبان حساب.

چندین بالا مشخصات حساب توییتر به خطر بیافتد در مقیاس بزرگ هک
چندین بالا مشخصات حساب توییتر به خطر بیافتد در مقیاس بزرگ هک

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany روز پنجشنبه گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حساب باقی مانده و امن "بود به خطر افتاده است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اف بی آی سان فرانسیسکو بخش است که منجر به یک پرس و جو را در توییتر هک کرده و گفته است " در بیانیه ای در روز پنج شنبه به عنوان بیشتر واشنگتن قانونگذاران به نام برای حسابداری چگونه از آن اتفاق افتاد.

ادامه مطلب: توییتر هک هشدار کارشناسان در حال حاضر در مورد پلت فرم امنیتی

"این هک نشانه بد برای ماه نوامبر انتخابات," سناتور ریچارد بلومنتال یک دموکرات در بیانیه ای گفت: سرزنش توییتر برای "آن تکرار امنیتی ساقط و عدم حفاظت از حساب."

"بسیاری از امنیتی پرچم قرمز مطرح شده توسط این جنایتکار حمله که مجرمان باید به دنبال به سرعت به عنوان امکان پذیر است," او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در کنگره ایالات متحده جاش هالی نوشت: به توییتر و مدیر عامل شرکت جک دورسی در طول هک خواستار شرکت برای کار با اف بی آی و وزارت دادگستری به امن پلت فرم آن و سپس پاسخ به سوالات عمومی در مورد اثرات نقض.

رویترز گزارش داد آمریکا خانه هوش کمیته در ارتباط با توییتر در مورد هک, با توجه به یک کمیته رسمی که نمی خواهید به توان نام برد.

در فوق العاده ای گام توییتر به طور موقت مانع بسیاری از حسابهای تأییدشده از انتشار پیام آن را به عنوان بررسی نقض.

ادامه مطلب: توییتر می گوید: "هماهنگ مهندسی اجتماعی حمله' هدفمند, سیاستمداران, رهبران tech

توییتر روز پنجشنبه گفت آن را ادامه خواهد داد غیر فعال کردن داده ها محبوبیت برای تمام حساب های خود را به عنوان رسیدگی به هک ادامه دارد.

در سال 2010 توییتر به حل و فصل با کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده پس از آن پیدا شد این شرکت تا به حال دروغ گفته در مورد تلاش برای محافظت از اطلاعات کاربران در طول یک تمدید هک سال قبل.

تحت شرایط حل و فصل توییتر منع شد برای 20 سال از گمراه کننده کاربران در مورد چگونه از آن محافظت از امنیت و محرمانه بودن اطلاعات خصوصی.

توییتر سهام کاهش یافت و کمی بیش از 1 درصد در روز پنج شنبه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

—با فایل های از رویترز

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب